جنگ‌ میان استقلال و تراکتور بر سر ریکاردو آلوز را تراکتور برد

جنگ‌ میان استقلال و تراکتور بر سر ریکاردو آلوز را تراکتور برد

جنگ‌ میان استقلال و تراکتور بر سر ریکاردو آلوز را تراکتور برد

____ ___ ___ ___ ___ ___

قرارداد ریکاردو الوز با تراکتور تا سال 1404 تمدید شد هوشنگ نصیرزاده با اعلام این خبر گفت: پس از مذاکره چند ساعته، سر انجام قرارداد این بازیکن را تا سال 1404 تمدید کردیم. همچنین بند مربوط به جدایی احتمالی آلوز نیز در قرارداد جدید وجود ندارد.

ریکاردو الوز، ستاره چپ‌پا و تکنیکی تراکتور که حالا با برچسب برترین پاسور لیگ ایران شناخته می‌شود، پرخواهان‌ترین ستاره لیگ در پنجره زمستانی محسوب می‌شد و روز گذشته نیز علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال به صورت رسمی از ارسال نامه به باشگاه تراکتور و درخواست برای جذب او و البته پاسخ منفی این باشگاه خبر داد.

با این حال اتفاق بسیار جالب و در نوع خود عجیبی در این خصوص رخ داده است و آن، تماس شخصی ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، با هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تیم تبریزی بوده است. ماجرا از این قرار است که ساپینتو بعد از شنیدن خبر مخالفت باشگاه تراکتور با درخواست استقلال مبنی بر جذب آلوز، با تلفن شخصی با نصیرزاده تماس می‌گیرد و از طریق مترجمش، نیاز جدی خود به این بازیکن هم‌وطنش را اعلام و از مدیرعامل تراکتور درخواست می‌کند تا با این انتقال موافقت کند.

تماس عجیبی که البته با پاسخ صریح نصیرزاده مبنی بر مخالفتش با این انتقال همراه شد. مدیرعامل تراکتور در پاسخ به سرمربی استقلال عنوان کرده که هرگز نمی‌تواند با انتقال ارزشمندترین و موثرترین ستاره تیمش به استقلال موافقت کند و چنین اجازه‌ای را صادر نمی‌کند.

آلوز این فصل هشت پاس گل برای تراکتور داده و در تمام بازیها، نقش یک ستاره را برای تیمش ایفا کرده است؛ ستاره‌ای که با یک لمس توپ می‌تواند برای تیمش موقعیت بسازد و توپ را روی بند کفش مهاجم فرود بیاورد، موضوعی که نمایانگر عمق دغدغه‌های ساپینتو برای بهبود شرایط تیمی استقلال و پر کردن خلاء یک بازی‌ساز در ترکیب این تیم و البته میزان علاقه این سرمربی به بازیکن هم‌وطنش است،بازیکنی که در جریان دیدار جام حذفی با او چالشی عجیب هم داشت و در نهایت با دخالت داوران ماجرا ختم به خیر شد و در انتهای بازی به یک گفت‌وگوی سرپایی و دوستانه بدل گشت.

وجود بند عجیب در قرارداد ریکاردو آلوز!

ریکاردو آلوز بند عجیبی در قراردادش داشت که می توانست به راحتی از تراکتور جدا شود، ریکاردو آلوز یکی از اهداف جدی استقلال در فصل نقل و انتقالات بود،

به گزارش چند رسانه داخلی نشان می داد ریکاردو آلوز با وجود یک بند عجیب در قرارداد هیچ مشکلی برای جدای از تراکتور ندارد،ظاهرا در قرارداد او بندی وجود دارد که این بازیکن می تواند در صورت جدایی قربان بردیف از تراکتور جدا شود!

اما مهندس پرتغالی لیگ برتر امروز در تمرین تراکتور حضور یافت و به پاکو خمس اطمینان داد که در ادامه فصل برای تراکتور بازی خواهد کرد،این در حالی است که او امروز در تمرین عملکرد درخشانی هم داشت و مورد تمجید هم‌بازیانش قرار گرفت.

ریکاردو الوز پس از تمرین به باشگاه تراکتور رفت و قرار دادش را به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد تا خیال هواداران تراکتور راحت شود.ریکاردو بعد از یک هفته محرومیت در این هفته به میادین بازخواهد گشت و تیم را همراهی میکند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جنگ‌ میان استقلال و تراکتور بر سر ریکاردو آلوز را تراکتور برد
P