جواب منفی برانکو به پرسپولیس

رسمی؛ پایان مذاکرات برانکو و پر‌سپولیس. درویش به قطر رفت؛جواب برانکو خیر بود

سرمربی کروات اسبق پرسپوليس پاسخ نهایی خود را درباره همکاری مجدد با این تیم اعلام کرد.

دومین مذاکره پرسپوليس با برانکو ایوانکوویچ این بار با حضور رضا درویش در قطر همراه بود؛ جایی که سرمربی اسبق سرخ‌ها پاسخ قطعی خود را اعلام کرد و مدعی شد علی‌رغم احترامی که برای این باشگاه و هوادارانش قائل است، شرایط حضور دوباره در تهران را ندارد.

شب گذشته رضا درویش به همراه رضا چلنگر و امیرعلی حسینی بعد از هماهنگی در خصوص جلسه با برانکو ایوانکوویچ راهی دوحه شدند. آنها ساعاتی پیش در جلسه با سرمربی کروات عمان که در اولین گام در نمایشی قابل تحسین در نهایت اما مقابل عربستان شکست خورده بود، قرار گرفتند و به این شکل مذاکرات رسمی استارت خورد.

این در حالی بود که پیش از این دلبری عضو هیئت مدیره پرسپوليس چندی پیش با حضور در امارات و اردوی عمان گفت‌وگوی ابتدایی را با برانکو پشت سر گذاشته بود. گفت‌وگویی که خروجی آن این بود که باشگاه پرسپوليس حسن نیت خود را در این قضیه و مذاکرات به نمایش بگذارد. اتفاقی که باعث شد تا باشگاه پرسپوليس نزدیک به 4 میلیارد تومان بابت جرائم مالیاتی و مفاصاحساب این مربی کروات در دوره حضورش در پرسپوليس هزینه کند.

درویش امیدوار بود با پرداختی این مالیات، برانکو را ترغیب به حضور در پرسپوليس و جانشینی یحیی گل‌محمدی کند. به همین منظور او بعد از ارائه مفاصاحساب به چلنگر، در انتظار پاسخ نهایی برای هماهنگی این جلسه بود.

اتفاقی که شب گذشته رخ داد و او با تیم سه نفره مذاکره کننده راهی دوحه و هتل محل اسکان تیم ملی عمان و برانکو ایوانکوویچ شد.

با این حال در پایان جلسه درویش با برانکو ایوانکوویچ او پاسخ نهایی خود را به این باشگاه با اعلام عدم شرایط لازم برای حضور در تهران و سرمربیگری سرخپوشان اعلام کرد.

جواب منفی برانکو به پرسپولیس

صحبت های برانکو ایوانکوویچ

در جلسه با آقای دلبری هم گفتم که شرایط حضور‌ در پرسپولیس را ندارم و ممنونم که در این چند روز موانع را برطرف کردید و باز تا اینجا آمدید و از نظر و تلاشهای شما صمیمانه سپاسگزارم. از شما (رضا درویش) تشکر می‌کنم هم به جهت این پیشنهاد و نظر مثبتی که دارید و هم اقداماتی که در روزهای اخیر انجام دادید. من در ایران بوده‌ام و فکر نمی‌کردم با این سرعت کار پیش ببرید. متاسفم که اکنون شرایط کار در ایران را ندارم و از شما درخواست می‌کنم زمان برای پرسپولیس از دست نرود و مربی خود را انتخاب کنید.

درویش بعد از پاسخ منفی برانکو ایوانکوویچ درباره فرآیند انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس گفت: «هواداران با تمام وجود شما را دوست دارند و فوتبال ایران برای شما احترام بزرگی قائل است. ما هم‌زمان مذاکرات با گزینه‌های دیگری را دنبال کرده‌ایم که از حالا جدی‌تر خواهد شد ولی همین جا به شما می‌گویم تا چند روز آینده که کار را نهایی کنیم، اگر تصمیم جدیدی بگیرید به شما برمی‌گردیم. امیدوارم در ادامه جام ملت‌ها با تیم ملی عمان و پس از آن هر جایی که حضور پیدا می‌کنید، موفق باشید»

باشگاه پرسپولیس بدنبال گزینه های جدید

باشگاه پرسپولیس فاز دوم مذاکره با مربیان مدنظر برای هدایت پرسپولیس را آغاز کرد.

با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تاکنون بیش از ده مربی دارای کارنامه به باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که هیئت مدیره از این جمع با در نظر گرفتن جمیع شرایط که رزومه کاری از جمله آن‌ها بود، تعدادی از مربیان را برگزید.

با توجه به پاسخ امروز برانکو، باشگاه پرسپولیس، مذاکرات خود با دیگر گزینه‌ها را ادامه خواهد داد و فاز جدید کار برای توافق بر سر شرایط قرارداد در حال انجام است.

پرسپولیس پس از استعفای یحیی گل‌محمدی بسیار امیدوار بود برانکو را به تهران برگرداند و به این منظور حتی مالیات او را نیز تسویه کرده بود اما سرمربی کروات عمان دو بار به مدیران پرسپولیس جواب منفی داد.

در شرایطی که درویش وعده داده بود تا پایان هفته گذشته تکلیف سرمربی پرسپولیس معلوم می‌شود هنوز این اتفاق عملی نشده و باید دید چه کسانی گزینه نهایی پرسپولیس خواهند شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P