حاشیه جدید سوپرماریو اینبار در سوئیس!

حاشیه جدید سوپرماریو اینبار در سوئیس!

حاشیه جدید سوپرماریو اینبار در سوئیس!

ــ ــ ــ ــ ــ ــ ــ

بالوتلی در طول سال‌های حضورش در فوتبال و با وجود استعداد درخشانی که بارها از خودش به نمایش گذاشته بود، بیشتر به واسطه دردسرها و جنجال‌هایی که ایجاد می‌کرد معروف بود.

بالوتلی
بالوتلی

این بازیکن ایتالیایی پیش از این بارها در تیم ملی و یا در سطح باشگاهی با حواشی متفاوتی روبرو شده بود و به نظر می‌رسد که این روند همچنان در زندگی حرفه‌ای او که حالا در لیگ سوئیس توپ می‌زند ادامه دارد.

سوپرماریو در فصل گذشته و در دیدار آدانا دمیر اسپور برابر عمرانیه اسپور با وینچنزو مونتلا، سرمربی تیمش، دچار درگیری لفظی شدیدی شده است،این درگیری به حدی زیاد بود که نزدیکان به این سرمربی ایتالیایی مجبور شدند که جلوی او را بگیرند تا از برخورد فیزیکی بین این دو نفر جلوگیری کنند.

این اولین باری نبود که ماریو بالوتلی با مربیان تیم‌هایی که در آنها توپ می‌زند درگیر شده است و پیش از این نیز درگیری او با روبرتو مانچینی در زمان حضورش در منچسترسیتی جنجال بسیاری به پا کرده بود.

این مهاجم ایتالیایی نزدیک به سه ماه قبل با امضای قراردادی دو ساله و ارزش 2.6 میلیون یورو به اف سی سیون پیوست تا فوتبال را در این باشگاه سوییسی ادامه دهد.

ماریو بالوتلی در هشت بازی برای اف سی سیون به میدان رفته است بالوتلی چهار گل زده ولی می گوید متاسف است از اینکه در لیگ سوئیس بازی می کند. بالوتلی پس از تساوی بدون گل برابر بازل که بارها مورد توهین هواداران بازل قرار گرفت و در زمین مسابقه نیز از سوی بازیکنان رقیب چندین بار با خطای شدید متوقف شد.

ماریو بالوتلی پس از پایان بازی در یک مصاحبه جنجالی فدراسیون فوتبال سوئیس را مورد هدف قرار داد:

فدراسیون فوتبال سوئیس نمی دانم توسط چه گروه مافیایی اداره می شود ولی بازیکنانی مثل من نمی توانیم افتخار کنیم که در چنین لیگی بازی می کنیم،جایی که فساد و بی عدالتی در آن بیداد می کند، فوتبال یک حرفه است و همه باید آن را جدی بگیریم، حتی داوران، داوران باید از ما بازیکنان در زمین مسابقه با کارت های زرد و قرمز خود محافظت کنند اما این اتفاق در اینجا رخ نمیدهد.

دوست ندارم سلامتی‌ام را به خطر بیندازم وقتی در مقابل توهین های هواداران تیم های رقیب و خطاهای زیادی که در زمین روی من می شود، توسط داوران محافظت نمی شوم دیگر فوتبال برایم مهم نیست، در سوئیس به یک شکل دیگر از فوتبال عادت کرده اند و معتقدم این شرایط باید عوض شود. همه دنیا باید رفتارهای شرم آور در لیگ سوئیس را ببینند، من واکنش بدی به هواداران بازل نشان دادم و تاوانش را می دهم ولی آیا فدراسیون فوتبال سوئیس و داوران نیز تاوان اشتباهات‌شان را خواهند داد؟

ماریو بالوتلی پیش تر در لباس برشا در سری آ ایتالیا مورد حمله نژادپرستی قرار گرفته بود و با هواداران نیز درگیر شد و خیلی زود ایتالیا را ترک کرد به نظر میرسد سوپرماریو به زودی قرار دادش را فسخ کند و راهی یک تیم دیگر شود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حاشیه جدید سوپرماریو اینبار در سوئیس!
P