حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد،داور با کارت قرمز از قطر اخراج شد

حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد،داور با کارت قرمز از قطر اخراج شد

حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد،داور با کارت قرمز از قطر اخراج شد

ـــ ـــ ـــ‌ ـــ ـــ

تیم ملی اروگوئه شب گذشته با وجود پیروزی 2-0 برابر غنا از جام جهانی کنار رفت و نتوانست به یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کند. اروگوئه به یک گل دیگر نیاز داشت ولی با وجود حملات فراوان به آن دست پیدا نکرد، ضمن اینکه عملکرد دنیل سیبرت، داور بازی، نیز روی اعصاب بازیکنان اروگوئه بود و اعتراضات همچنان ادامه دارد.

این اتفاق در حالی رخ داد که یکی از بازیکنان غنا در دقایق پایانی خطایی روی کاوانی در محوطه جریمه انجام داد اما داور وسط و کمک داور ویدیویی تصمیم گرفتند که این صحنه را پنالتی اعلام نکنند، تصمیمی که عصبانیت شدید بازیکنان اروگوئه را به دنبال داشت.

وقتی سوت پایان بازی زده شد، بازیکنان اروگوئه به سمت داور هجوم بردند و به شدت به او اعتراض کردند. شاید تصمیم دنیل سیبرت روی آن صحنه درست نبود اما این رفتار نیز چندان محترمانه به نظر نمی‌رسید.

یکی از عصبانی‌ترین بازیکنان تیم ملی اروگوئه بعد از بازی دیشب مدافع این تیم یعنی خوزه خیمنز بود. این بازیکن وقتی دید که دوربین در حال فیلم گرفتن از اوست، با گفتن این جمله خشم خود را نشان داد: یک مشت دزد، این عوضی ها یک مشت دزد هستند.

ادینسون کاوانی پس از اعتراض به داور و در حالی که به سمت رختکن می‌رفت مشت محکمی به نمایشگر کمک داور ویدیویی در کنار زمین زد،این ضربه باعث شد که نمایشگر به زمین بیفتد و احتمالا بشکند.

پس از اتفاقات شب گذشته فیفا به زودی به پرونده این دیدار ورود کرد،  فیفا محرومیت‌هایی را برای کاوانی و خیمنز در نظر گرفته است. هرچند محرومیت آنها قرار نیست تاثیری در سطح باشگاهی داشته باشد و خیال اتلتیکو مادرید و والنسیا از این نظر راحت است اما احتمالا آنها چند جلسه از همراهی تیم ملی کشورشان محروم خواهند شد و فدراسیون فوتبال اروگوئه نیز با جریمه روبرو می‌شود.

داوری ضعیف سیبرت آلمانی در جریان بازی روز گذشته اروگوئه برابر غنا به باعث خواهد شد که او دیگر جایی در این جام جهانی نداشته باشد و به زودی مجبور به ترک قطر شود.

دیگو آلونسو سرمربی اروگوئه پس از بازی گفت : بر این باور نیستم که تساوی مقابل کره جنوبی باعث حذف ما شد بلکه پنالتی پرتغال ما را حذف کرد، به خاطر تفاضل گل و گل زده حذف شدیم پنالتی‌ای که در بازی با پرتغال گرفته شد، پنالتی نبود این را فیفا به ما اطلاع داد.

فدریکو والورده،در مورد داور بازی گفت:چه باید بگویم؟ فکر نمی کنم در مورد این داوری مزخرف چیزی برای گفتن وجود داشته باشد.

یک گل کم آوردیم در سومین بازی، اروگوئه واقعی را نشان دادیم ولی در دو بازی قبلی کاری که باید را انجام ندادیم، بچه ها همه ناراحت هستند و فضای رختکن غم انگیز بود. از همه کسانی که در ورزشگاه بودند و ما را حمایت کردند متشکرم و از آنها عذرخواهی می کنم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد،داور با کارت قرمز از قطر اخراج شد
P