حاشیه های نیمکت نشینی رونالدو

حاشیه های نیمکت نشینی رونالدو

حاشیه های نیمکت نشینی رونالدو

ــ‌ـ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

کریستیانو رونالدو برای اولین بار پس از ۳۱ بازی در تورنمنت‌های رسمی، مقابل تبم ملی سوئیس در جام جهانی روی نیمکت نشست و همین موضوع واکنش تند همسر او به تصمیم سرمربی پرتغال را به دنبال داشت.

 

داستان رونالدو و سانتوس از اینجا شروع شد که سانتوس تصمیم گرفت در دقیقه 65 بازی برابر کره جنوبی رونالدو را تعویض کند، فوق ستاره که از این تصمیم خشمگین بود، هنگام رفتن به سمت نیمکت رو به مربی گفت:مثل اینکه خیلی عجله داشتی من را تعویض کنی.

جمله ای که کافی بود تا سانتوس را عصبانی کند. رونالدو در واقع یکی از تعویضی هایی بود که سانتوس برای عوض کردن جریان بازی در نظر گرفت. در دیداری که پرتغال در نهایت 1-2 باخت.

تیم ملی پرتغال بدون حضور کریستیانو رونالدو در ترکیبش به مصاف تیم ملی سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی رفت و موفق شد با نتیجه 1-6 برابر این تیم به پیروزی برسد.

این پیروزی به معنای صعود شاگردان فرناندو سانتوس به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر بود و خوشحالی آنها را پس از بازی به دنبال داشت اما رونالدو حاضر نشد در این خوشحالی با هم تیمی‌هایش شریک شود.

او که بازی را از روی نیمکت آغاز کرده و در اواخر نیمه دوم به زمین آمده بود، پس از سوت پایان بازی به تنهایی به سوی رختکن رفت تا نشان دهد که علی رغم صعود تیمش به مرحله بعدی، از شرایط راضی نیست.

تمرین روز گذشته تیم ملی پرتغال در حالی برگزار شد که فرناندو سانتوس بازیکنان ذخیره را در زمین به کار گرفت تا باتوجه به نیمکت‌نشینی، فعالیت شدیدی را داشته باشند.

در حالی که خبرنگاران منتظر حضور کریستیانو رونالدو در بین این بازیکنان بودند اما فوق‌ستاره پرتغالی به همراه دیگر بازیکنان نیمکت‌نشین به کمپ تمرینی نرفت.

رونالدو در عوض کنار بازیکنان اصلی ماند که تمرین خود را در سالن انجام دادند و ریکاوری کردند این در حالی است که کاپیتان پرتغال هیچ مصدومیت خاصی هم نداشت.

تهدید رونالدو برای ترک اردوی تیم!

نشریه رکورد در خبری فوری و اختصاصی نوشته است که سانتوس در رختکن و قبل از اعلام یازده بازیکن اصلی به رونالدو اطلاع می دهد که در ترکیب ثابت نیست. رونالدو که انتظار شنیدن چنین حرفی را نداشت با عصبانیت و تهدید گفت:شرایط اینطور باشد من از اردو می روم.

همچنین رکورد نوشته است که رونالدو خیلی زود از تصمیم خود برای ترک اردو عقب نشینی می کند، او به این نتیجه رسیده که حرکتش ممکن است باعث به حاشیه رفتن تیم و حذف از جام جهانی شود و در این صورت او مقصر اصلی معرفی خواهد شد که برای وجه مثبت او در میان مردم پرتغال خطری بالقوه محسوب می شد او تیم ملی را در اولویت قرار داد و پرتغال نیز 6-1 سوئیس را برد.

کریستیانو رونالدو ضمن‌ تکذیب ادعای رکورد گفت : اگر به من بگویید که پرتغال بدون گل های من قهرمان جام جهانی خواهد شد، همین حالا آن را امضا می کنم.

پرتغال شنبه باید در یک چهارم نهایی برابر مراکش قرار بگیرد و شاید رونالدو در آن بازی یک دقیقه هم بازی نکند حاشیه ها برای کریستیانو در رده باشگاهی و ملی تمامی ندارند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حاشیه های نیمکت نشینی رونالدو
P