حواشی آنتونی وینگر منچستریونایتد

بحران جدید در منچستریونایتد؛ انتونی به سرنوشت گرینوود دچار شد!

حواشی آنتونی وینگر منچستریونایتد – به گزرش نود فلش، آنتونی، وینگر برزیلی منچستریونایتد، به خشونت خانگی، تهدید و ضرب و شتم نامزد سابقش متهم شد.

شکایت قضایی از آنتونی، وینگر برزیلی منچستریونایتد، به اتهام ضرب و شتم و آزار نامزد سابقش هواداران یونایتد را نگران کرده چرا که با توجه به اتهامات مشابهی که پیشتر به میسون گرین‌وود وارد و عملا به پایان فوتبال او منجر شد یونایتدها نگران تکرار اتفاقاتی مشابه برای آنتونی هستند.

نامزد سابق آنتونی که مثل او برزیلی است در این کشور علیه این فوتبالیست منچستریونایتد به دادگاه شکایت کرده و او را به خشونت خانگی، تهدید و ضرب و شتم متهم کرده است.

حواشی آنتونی وینگر منچستریونایتد

آنتونی از تیم ملی خط خورد

آنتونی سانتوس، بازیکن منچستریونایتد، از اردوی تیم ملی برزیل کنار گذاشته شد.

فدراسیون فوتبال برزیل در بیانیه‌ای رسمی تأیید کرد آنتونی سانتوس از اردوی تیم ملی برزیل کنار گذاشته شده است.

این اقدامات پس از آن صورت می‌گیرد که آنتونی به دلیل خشونت خانگی علیه گابریلا کاوالین، نامزد سابقش، در برزیل مورد بازجویی قرار گرفته است.

نامزد سابق این بازیکن مدعی شده بود که آنتونی پاسپورت او را ضبط کرده، در خانه حبس شده بود و حتی تلفن همراهش را هم در اختیار نداشت تا از وضعیت خود به اطرافیانش اطلاعی بدهد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال برزیل در مورد این بازیکن آمده است: به منظور محافظت از قربانی ادعایی، بازیکن، تیم ملی برزیل و فدراسیون فوتبال برزیل، سازمان اطلاع می‌دهد که آنتونی از تیم ملی برزیل حذف شده است.

به دلیل مشکلات پیش آمده در مورد آنتونی، او از لیست تیم ملی برزیل خط خورده و گابریل ژسوس، بازیکن آرسنال، جانشین او شد.

منچستر علیه آنتونی

باشگاه منچستریونایتد اتهامات وارد شده به ستاره برزیلی خود را تایید کرد و تاکید کرد آنها را جدی خواهد گرفت.

گابریلا کاوالین، همسر سابق آنتونی، ادعا کرده که مهاجم منچستریونایتد در حالی که او باردار بود به او حمله کرد. وینگر 23 ساله برزیلی دوشنبه شب با صدور بیانیه‌ای این اتهامات را رد کرد، اما در پی این اتهام همسر فعلی‌اش او را ترک کرد و تیم ملی برزیل نیز درهای خود را به روی آنتونی بسته است.

در همین رابطه امروز باشگاه منچستریونایتد بیانیه‌ای به این شرح صادر کرد:منچستریونایتد اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید می‌کند و خاطرنشان می‌کند که پلیس در حال انجام تحقیقات است. تا دریافت اطلاعات بیشتر، باشگاه هیچ اظهار نظر دیگری نخواهد کرد. به عنوان یک باشگاه، با در نظر گرفتن تأثیر این اتهامات و گزارش‌های بعدی در مورد بازماندگان این اتفاق تلخ، این موضوع را کاملا جدی می‌گیریم.

هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد بعد از سخت‌گیری سال گذشته در مورد گرینوود اکنون از سوی افکار عمومی در انگلیس تحت فشار است که برخورد مشابهی را با آنتونی انجام دهد.

گرینوود حتی پس از اینکه توسط دادگاه بی‌گناه شناخته شد همچنان مورد غضب شیاطین سرخ قرار داشت و در نهایت مجبور شد انتقال به ختافه را بپذیرد و دوباره شانس بازی کردن پیدا کند.

در مورد آنتونی شرایط پیچیده‌تر است، چرا که پلیس در تحقیقات اولیه اتهام علیه او را تایید کرده است. به این ترتیب باشگاه منچستریونایتد باید دومین بازیکن گران تاریخ خود را که برای انتقالش 95 میلیون یورو به آژاکس پرداخته بود را کنار گذاشته و به اجبار چشم‌هایش را به روی او ببندد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P