حواشی اوسیمن و ناپولی

جنجال در ناپل؛ صدای اقای گل درآمد، شکایت اوسیمن از ناپولی

ویکتور اوسیمن، مهاجم باشگاه ناپولی، پس از انتشار ویدیویی تمسخرآمیز در موردش تهدید به اقدام قانونی علیه باشگاه کرد.

این بازیکن پس از تعویضش در جریان تساوی 0-0 با بولونیا به سرمربی رودی گارسیا شدیدا اعتراض کرد و تصمیمات تاکتکی او را در رابطه با تعویض و جریان مسابقه زیر سوال برد. البته به نظر می‌رسید که با عذرخواهی سریع او بعد از مسابقه از گارسیا، اوضاع در حال آرام شدن است و همچنین این دو روز بعد در تمرین تیم در مورد مسائلشان حرف زدند، اما امروز در پی انتشار یک ویدیوی تمسخرآمیز از او در حساب کاربری رسمی باشگاه ناپولی در تیک تاک، دوباره تنش‌ها بین این بازیکن و باشگاه بالا گرفته است،در این ویدیو نحوه درخواست او برای پنالتی مورد تمسخر قرار گرفته است.

حواشی اوسیمن و ناپولی

در دیدار قبلی ناپولی که مقابل بولونیا برگزار شد اوسیمن ضربه پنالتی تیمش را از دست داد و به نوعی در از دست رفتن سه امتیاز و تساوی مقابل بولونیا تاثیرگذار بود.

صحبت های ایجنت اوسیمن

مهاجم گلزن ناپولی بعد از انتشار و حذف این ویدئو، تمامی پست‌های خودش با پیراهن ناپولی را از شبکه‌های اجتماعی خود پاک کرد و بیانیه‌ مدیربرنامه‌های بازیکن نشان از وخامت اوضاع داشت.

آنچه امروز در حساب رسمی ناپولی در پلتفرم تیک تاک اتفاق افتاد قابل قبول نیست. ویدئویی با مضمون تمسخر ویکتور ابتدا علنا منتشر شد و سپس، با تاخیر زیاد، از این حساب حذف شد. واقعیت ناخوشایندی که آسیب بسیار جدی به بازیکن وارد کرد و بر شرایط این پسر که تحت فشار رسانه‌ها و اخبار جعلی قرار دارد افزود. ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که اقدام قانونی لازم و هرگونه کار مفیدی دیگری را برای محافظت از ویکتور انجام دهیم.

ناپولی بهترین بازیکنش را از دست میدهد؟

ویکتور اوسیمن بعد از آنکه باشگاه ناپولی را به اقدام قانونی تهدید کرد به تمرین این تیم پیوست ولی در بدو ورود به دو هم‌تیمی‌اش بی‌اعتنایی کرد تا مشخص شود میزان تنش بسیار بالا است.

جدال دو غول لندنی برای جذب تونی

در ویدیویی کوتاه که از ورود اوسیمن به مجموعه تمرینی ناپولی منتشر شده عصبانیتی که در چهره‌اش موج می‌زند مورد توجه قرار گرفته است.

این ویدیو به دلیل دیگری هم جنجالی شده است. اوسیمن در بدو ورودش با جوزپه سانتورو از کادر فنی ناپولی دست می‌دهد اما بعد در حالی‌که دو نفر از هم‌تیمی‌هایش پیوتر زلینسکی و دیه‌گو ده‌مه دست‌شان را به سمت او دراز کرده‌اند به آنها بی‌اعتنایی می‌کند. این رفتار اوسیمن نشان می‌دهد احتمالا ناراحتی او سابقه قبلی دارد و اوضاع در رختکن ناپولی هم چندان بر وفق مراد نیست.

بحران ناپولی و اوسیمن در حالی بالا گرفته که در روزهای اخیر دادستانی ایتالیا علیه رئیس این باشگاه ادعانامه‌ای تنظیم کرد و آئورلیو دی‌لورنتیس را به دستکاری در اسناد حسابداری متهم کرد. جالب اینجا است که رئیس ناپولی متهم شده در اسناد جذب ویکتور اوسیمن از ولفسبورگ دستکاری کرده و اعداد و ارقامی غیرواقعی درج کرده است.

همه اوسیمن را میخواهند!

در صورتی ناپولی نتواند رضایت بازیکن را جلب کند، مطمئنا به زودی شاهد حضور اوسیمن در باشگاهی دیگر خواهیم بود،اوسیمن در تمامی لیگ‌های معتبر مشتریان زیادی دارد. رئال مادرید، منچستریونایتد، لیورپول، چلسی، آرسنال و پاری‌سن ژرمن در پنجره گذشته ناپولی پیشنهادهایشان را برای این بازیکن رد شده دیدند اما حالا و با شرایط موجود، احتمال پیوستن او به تمامی باشگاه‌های نام برده شده بسیار بالاست و ناپولی دیگر نمی‌تواند مانند گذشته با قیمت دلخواه خودش بازیکن را به فروش برساند. همچنین امکان دارد در صورت شکایت، اوسیمن و مدیربرنامه‌های او بتوانند قرارداد فعلی که تا سال 2025 معتبر است را فسخ کرده و این ستاره، رایگان به باشگاه دیگری بپیوندند!

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P