خبرهایی از باشگاه منچستر سیتی

خبرهایی از باشگاه منچستر سیتی

خبرهایی از باشگاه منچستر سیتی

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

دیانگ به تیم آبی منچستر می رود؟

منچسترسیتی آماده (های جک) فرانکی دیانگ از چنگال منچستریونایتد با ارائه مبلغی بالا می شود!

سیتی آماده است تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی بر رقیب هم شهری خود یعنی منچستریونایتد در سر جذب دیانگ غلبه کند و مایل است به برناردو سیلوا اجازه دهد تا قرارداد خود را به پایان برساند.

فرنکی دی یانگ همچنان در صدر فهرست بازیکنان درخواستی اریک تن هاگ، سرمربی جدید یونایتد قرار دارد.

اما اگر او نوکمپ را به مقصد منچستر ترک کند، طبق گفته موندو دپورتیوو، به احتمال زیاد برای اتحاد خواهد بود.

گزارش ها در اسپانیا چهارشنبه شب حاکی از آن است که هافبک هلندی “95 درصد” به احتمال زیاد به سرمربی سابق آژاکس در اولدترافورد ملحق می شود.

اما به نظر می‌رسد که بازیکنی در سطح دی یانگ آرزوی حضور در تیمی را دارد که حضورش در رقابت های اروپایی را قطعی کرده است.

گواردیولا به جانشینی برای فرناندینیو نیاز دارد و دی یانگ را از سال 2019 او را تحت نظر دارد و در آخر تصمیم گرفت تا بازیکن ملی پوش هلندی غول کاتالان را انتخاب کند.

به گفته موندو دپورتیوو سیتی، حتی می تواند از برناردو سیلوا جادوگر طراح خود در این معامله استفاده کند تا هرطوری شده بارسلونا و ژاوی را متقاعد کند تا اجازه حضور او در تیم پپ را بدهد.

افزایش علاقه آرسنال به گابریل ژسوس

از باشگاه منچسترسیتی خبر می رسد که میگل آرتتا به شدت به دنبال جذب گابریل ژسوس مهاجم برزیلی سیتیزن ها میباشد و می خواهد هرطوری شده این بازیکن را به تیم خود اضافه کند.

اما بنابه گفته ایجنت برزیلی این بازیکن شش باشگاه دیگر اروپایی در صف خریداران این بازیکن هستند تا بتوانند با او قراردادی امضا کنند و اگر قرار باشد او از جمع سیتیزن ها جدا شود هنوز معلوم نیست که ژسوس با چه تیمی به توافق برسد.

در همین راستا مارسلو پتیناتی به فابریتزیو رومانو گفته است: ما با آرسنال درباره گابریل ژسوس گفتگو کردیم و بله، ما این پروژه را دوست داریم.

احتمال اینکه گابریل ژسوس پس از جذب هالاند از جمع سیتیزن ها جدا شود جدی است. شش باشگاه دیگر به گابریل ژسوس علاقه مند هستند، او اکنون روی بازی های آخر با منچسترسیتی تمرکز کرده است، سپس خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

طبق گزارش Goal، آرسنال قبلاً یک پیشنهاد رسمی ارائه کرده است، اما در حال حاضر کمتر از مبلغ درخواستی سیتی ها که مبلغی در حدود 50 میلیون پوند است، اما مذاکرات بیشتری برایی پایین آوردن این مبلغ و نهایی کردن حضور ژسوس در امارات است پیش بینی می شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خبرهایی از باشگاه منچستر سیتی
P