خداحافظی راموس با تیم ملی

خداحافظی راموس با تیم ملی

خداحافظی راموس با تیم ملی

__ __ __ __

سرخیو راموس با تیم ملی اسپانیا خداحافظی کرد،ستاره کهنه‌کار فوتبال اسپانیا اعلام کرد سرمربی جدید لاروخا با او تماس گرفته و اعلام کرده تیم ملی کشورش به او نیاز ندارد.

این مدافع میانی کهنه کار از بهار سال 2021 برای تیم ملی اسپانیا به میدان نرفته است،لوئیس انریکه نام او را برای جام جهانی 2022 نیز خط زد اما راموس امیدوار بود پس از انریکه به تیم ملی دعوت شود، اتفاقی که هرگز رخ نداد!.

سرخیو راموس با انتشار بیانیه‌ای تند اعلام کرد با تیم ملی اسپانیا خداحافظی کرده است. او مدعی شد بعد از تماسی که لوئیس دلافوئنته، سرمربی لاورخا، با او داشته مجبور به خداحافظی شده است.

راموس که در حال حاضر در پاری سن ژرمن بازی می‌کند در این اطلاعیه نوشت: امروز سرمربی فعلی تیم ملی با من تماس گرفت و اعلام کرد دیگر روی من حساب نمی‌کند و فارغ از اینکه در چه سطحی بازی کنم من را نمی‌خواهد.

راموس که با پیراهن اسپانیا فاتح جام جهانی و دو بار قهرمان جام ملت‌های اروپا شده در این اطلاعیه با لحنی تند از سرمربی لاروخا انتقاد کرد. او مدعی شد تصمیم دلافوئنته ورزشی نیست و پای عواملی دیگر در میان است.

واکنش سرخیوراموس به خداحافظی با پیراهن لاروخا

زمان خداحافظی با تیم ملی فرا رسید. خداحافظی با لاروخای دوست‌ داشتنی و هیجان‌انگیز ما. امروز صبح سرمربی فعلی با من تماس گرفت و اعلام کرد دیگر روی من حساب نمی‌کند فارغ از اینکه چه عملکرد ورزشی‌ای داشته باشم. با کمال تأسف اعلام می‌کنم این پایان دوران حضور من در تیم ملی است که امیدوار بودم بیشتر ادامه پیدا کند. دوران بازی ملی من با طعمی تلخ برایم به پایان می‌رسد.

در کمال تواضع معتقدم بازی‌های ملی یک فوتبالیست باید با تصمیم شخصی او یا عملکرد ضعیفش در تیم ملی به پایان برسد نه به خاطر سن یا دلایلی از این قبیل. چرا که جوان بودن یا چند سال بیشتر سن داشتن به خودی خود یک امتیاز یا نقص نیست. این یک خصوصیت موقت است که لزوما ربطی به عملکرد یا توان ندارد. من مودریچ، مسی و پپه را با حسرت و ستایش نگاه می‌کنم.

به همین خاطر در حالی که غمگین هستم با شما صحبت می‌کنم، اما در عین حال سرم را بالا می‌گیرم و به خاطر آن سال‌های درخشان از همه شما و حمایت‌هایتان سپاسگزارم. با خاطراتی ماندگار از افتخارات و جام‌هایی که به دست آوردیم و در کنار هم جشن گرفتیم و با غرور و افتخار بی‌انتها به عنوان بازیکن تیم ملی اسپانیا و کسی که بیشترین تعداد بازی ملی را دارد خداحافظی می‌کنم. از همه شما که به من باور داشتید از صمیم قلب تشکر می‌کنم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خداحافظی راموس با تیم ملی
P