خریدهای جدید تراکتور مدل 1401

خریدهای جدید تراکتور

رونمایی از خریدهای جدید تراکتور ، تراکتور قدرتمند بر می گردد!

 

بردیف به دنبال شکار ستاره سابق میلان و چلسی

 

باشگاه تراکتور تبریز نیز از جمله باشگاه هایی است که همیشه پستی و بلندی های زیادی را به خود دیده است، چه در مورد مالکیت باشگاه چه انتخاب سرمربی و چه در مورد انتخاب بازیکن هایش!

 

تراکتور که در فصل گذشته وضعیت خوبی نداشت و با ناکامی و نتایج  ضعیف آن را پشت سر گذاشت. در حالی که قرمز پوش های تبریزی یک تیم پر مدعی در فصل های پیش بودند و برای قهرمانی میجنگیدند در فصل گذشته به یک تیم انتهای جدولی تبدیل شد.

 

به نظر می رسد در این فصل از رقابت های لیگ برتر تراکتور تلاش دارد که به روزهای اوج و طلایی خودش در فصل های پیشین بازگردد. باشگاه تراکتور تبریز در فصل نقل و انتقالات بازیکنان توانسته نسبتا موفق عمل کند که قصد داریم نگاهی به خریدهای جدید تراکتور در این فصل تا بدینجای کار بیاندازیم.

 

تیم تراکتور نیز مانند سایر تیم های لیگ برتری این روزها در اردوی  آماده سازی خود به سر می برد، این اردو در کمپ گرین پارک ترکیه از ۲۵ تیر ماه آغاز شده  و خبرهای رسیده از طرف کاظم محمودی مدیر فوتبال تراکتور حاکی از این است که تمرینات آماده سازی تیم در شرایط مطلوبی ادامه دارد.

 

در این اردوی آماده سازی تیم تراکتور موفق به برگزاری دو بازی دوستانه با تیم های مسیمیر قطر و لیبرتی غنا شده است که توانست در هر دو بازی به پیروزی های پرگلی دست پیدا بکند . این دو بازی فرصت خوبی برای محک زدن قرمزپوش ها با ترکیب جدید بود.

 

تقریبا یک ماه قبل با انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی تیم، این باشگاه استارت نقل و انتقالات بازیکنان را به شکل قدرتمندی زد. این سرمربی سرشناس فوتبال روسیه  که استعداد ملی پوش کشورمان سردار آزمون را نیز کشف کرده بود به دنبال جذب استعدادهای جدید و ستاره های فوتبال به تیم تراکتور می باشد.

 

آخرین خبری که این روزها از تیم قرمزپوش تبریزی طوفان به پا کرده، احتمال جذب الکساندر پاتو ستاره سابق میلان و چلسی است و به نظر می رسد که در صورت قطعی شدن و به نتیجه رسیدن می تواند بمب این فصل از نقل و انتقالات باشد. این بازیکن در حال حاضر تا آخر سال ۲۰۲۲ با باشگاه اورلاندو آمریکا قرارداد دارد و مسئولان باشگاه تراکتور باید رضایت نامه این ستاره برزیلی را از این تیم بگیرند.

 

از خریدهای جدید تراکتور که یکی از بهترین های نقل و انتقالات این فصل به شمار می رود، صفا هادی عبدالله بازیکن ملی پوش عراقی است. صفا هادی هافبک ۲۳ ساله که علاوه بر اینکه در تیم های عراقی عملکرد خوبی داشته در باشگاه اف سی کریلیا سوتوف در لیگ روسیه بازی کرده است و از بهترین بازیکن هایی آسیایی به شمار میرود.

این بازیکن در اولین بازی خود برای تیم تراکتور در مقابل تیم لیبرتی غنا موفق به گلزنی شد.

 

بعد از جذب صفا هادی یکی دیگر از خریدهای جدید تراکتور،جذب ریکاردو آلوز بازیکن پرتغالی تیم غیرت قزاقستان بود، این بازیکن که از بهترین های لیگ قزاقستان است در لیگ روسیه و رومانی نیز سابقه بازی دارد. این بازیکن هفته پیش طی قرارداد رسمی به تراکتور پیوست.

این ستاره پرتغالی توانایی بازی در پست هافبک وسط و هافبک تهاجمی را دارد.

 

رضا اسدی هافبک فصل گذشته پرسپولیس از دیگر خریدهای جدید تراکتور می باشد. این بازیکن که قبلا نیز با پیراهن تراکتور به میدان رفته ودر فصل ۹۹-۱۳۹۸ قهرمانی جام حذفی را با این تیم در کارنامه ی خود دارد، دوباره به جمع قرمز پوش های تبریزی بازگشت.

 

مهدی هاشم نژاد  وینگر تیم ملی امید و بازیکن باشگاه نفت مسجد سلیمان از

دیگر نقل و انتقالات موفق این فصل  تراکتور می باشد، این بازیکن که در فصل گذشته در تیم نفت مسجد سلیمام عملکرد خیلی خوبی از خود نشان داد سابقه ی حضور در تیم ملوان را نیز در کارنامه ی خود دارد.

 

ازدیگر خریدهای جدید تراکتور می توان به حجت حق وردی اشاره نمود ، حجت حق وردی فوتبالیستی که در پست دفاعی بازی میکند نیز  با عقد قرارداد رسمی به تراکتور پیوست.

این بازیکن ۲۹ ساله ایرانی که در تیم ملی فوتبال آذربایجان و تیم باشگاهی سومقاییت آذربایجان توپ می زند، در تیم های ابومسلم، ذوب آهن و پیکان نیز بازی کرده است.

 

رضا یزدان دوست ، آریا برزگر از دیگر خریدهای جدید تراکتور در فصل جدید نقل و انتقالات می باشند.

 

در طی اردوی تیم تراکتور در ترکیه، بازیکنان جدید به تیم ملحق شدند، تراکتور که قرار بود در سومین بازی دوستانه خود به مصاف تیم الخریطیات قطر برود، به دلیل عدم آمادگی و تعداد بالای بازیکنان مصدوم مجبور به لغو این بازی تدارکاتی شد.

هرچند تراکتوری ها تا بدینجای کار توانسته اند عملکرد قابل قبولی را در پنجره نقل و انتقالاتی داشته اند اما به نظر باید منتظر خریدهای جدید تراکتور در روزهای آینده نیز باشیم.

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خریدهای جدید تراکتور
P