خرید جدید باشگاه چلسی و نقل و انتقالات احتمالی این تیم

خرید جدید باشگاه چلسی و نقل و انتقالات احتمالی این تیم

خرید جدید باشگاه چلسی و نقل و انتقالات احتمالی این تیم

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __

باشگاه چلسی که با توجه به عملکرد ضعیف و بدون برنامه خود و از دست دادن نفرات تاثیرگذاری همچون آنتونیو رودیگر و کریستنسن و روملو لوکاکو بلژیکی هواداران خود را بیش از پیش خشمگین کرده و مورد انتقاد آنها قرار گرفته بودند ، با به خدمت گرفتن یک بازیکن بزرگ از تیم آبی پوش شهر منچستر به طور رسمی وارد بازار نقل و انتقالاتی شد و حال باید منتظر ماند و دید که تکلیف نقل و انتقالات بعدی این تیم چه خواهد شد.

بعد از برکناری رومان ابراهیموویچ روس از راس مالکیت باشگاه آبی پوش لندنی این باشگاه پس از طی مراحل طاقت فرسایی به مالکان آمریکایی که در راس آنها تاد بوهلی بود واگذار گردید تا خیال هواداران از بابت مشکلات احتمالی و حتی تعلیق باشگاه آسوده شود اما بوهلی تا بدینجای کار نتکانسته عملکرد قابل قبولی را از خود برجای بگذارد و نشان داده است که به اندازه آبراهیموویچ دست و دلباز و دست به جیب نیست.

اما همانطور که اشاره کردیم خرید اول بوهلی و توماس توخل ، به اندازه ای هیجان انگیز و خوب بود که به راحتی نمی شد از کنار آن عبور کرد.

باشگاه چلسی
باشگاه چلسی

پس از انتقال روملو لوکاکو از باشگاه اینترمیلان به چلسی ، خیلی ها بر این عقیده بودند که لوکاکو میتواند بر خلاف بازیکنانی مانند تیمو ورنر که در امر گلزنی چندان موفق نبود ، مشکل خط حمله چلسی را بهبود ببخشد و تا چندین سال خط هجوم و حمله این تیم را بیمه کند ، اما برخلاف انتظار لوکاکو نتوانست آنطور که باید در تیم چلسی بدرخشد و پس از یک فصل نه چندان رضایت بخش و با توجه به بروز اختلاف با توخل ، به صورت قرضی به تیم اینترمیلان بازگشت تا خلا خط حمله چلسی بیشتر به چشم بیاید.

توخل که دوست نداشت جای خالی لوکاکو ، بیشتر احساس شود دست روی ستاره ناراضی سیتیزن ها یعنی رحیم استرلینگ گذاشت.

ملی پوش انگلیسی پا به توپ و تکنیکی سیتیزن ها که در فصل گذشته با توجه به تعدد بازیکن هجومی در منچسترسیتی نتوانسته بود فرصت زیادی را برای بازی پیدا کند ، پس از ملحق شدن ارلینگ هالاند ، ستاره نروژی بورسیادورتموند به این تیم فضا را تنگ تر از گذشته برای خود دید و به دنبال تیم مناسبی بود تا همانند گابریل ژسوس به نوعی از این تیم فرار کند تا در سال منتهی به جام جهانی قطر بتواند با اثبات توانایی های خود جایگاه خود در تیم ملی انگلیس را تثبیت کند.

استرلینگ پس از مواجهه شدن با پیشنهاد چلسی به سرعت برای این تیم لندنی چراغ سبز نشان داد و از پیوستن به این تیم استقبال زیادی نمود و همین موضوع باعث شد تا مسئولان تیم چلسی با انجام کارهای انتقال این ستاره انگلیسی ، مقدمات حضور او در شهر لندن را فراهم کنند.

قرارداد استرلینگ با باشگاه چلسی پنج ساله است و این انتقال با قراردادی بالغ بر 53 میلیون یورو انجام پذیرفت.

لازم به ذکر است که پس از ورود رسمی چلسی به بازار نقل و انتقالاتی ، توماس توخل چندین ستاره دیگر را زیر نظر دارد تا بتواند آنها را به لندن بیاورد.

قطعا همانطور که می دانید کریستیانو رونالدو ستاره ناراضی منچستریونایتد یکی از این گزینه هاست که در روزهای اخیر به شدت به دنبال جدایی از جمع شیاطین سرخ است که تا بدین لحظه با مخالفت شدید تن هاگ و منچستری ها روبرو شده است ، حال باید منتظر ماند و دید که پس از جذب استرلینگ توخل آیا علاقه ای به جذب رونالدو خواهد داشت یا خیر؟

در روزهای اخیر تیم چلسی با یکی دیگر از ستاره های منچستر سیتی یعنی ناتان آکه وارد ارتباط شده اند تا بتوانند در صورت کسب توافق این بازیکن جوان را جذب تیم خود کنند همانطور که اشاره کردیم پس از جدایی رودیگر و کریستنسن ، تیم چلسی با مشکل دفاع مواجه شده است که در ابتدا گزینه این تیم برای تقویت خط دفاع ژول کونده بود که این بازیکن با مصدومیتی شدیدی که در لیگ ملت های اروپا و در ترکیب تیم ملی آلمان با آن مواجه شد از لیست خرید آبی های لندنی کنار گذاشته شد.

یکی دیگر از گزینه های توخل برای تقویت تیم چلسی رافائل لیائو ستاره پرتغالی ، آث میلان است که در فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن سری آ ایتالیا انتخاب شد و با توجه به طول کشیدن روند تمدید قرارداد این ستاره پرتغالی با میلانی ها ، چلسی و توخل را به جذب این بازیکن بسیار امیدوار کرده است ، هرچند که امکان اتفاق این انتقال با توجه به وجود مالوینی و ماسارا در تیم میلان بسیار ضعیف به نظر می رسد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید جدید باشگاه چلسی و نقل و انتقالات احتمالی این تیم
P