خرید جدید تراکتور

خرید جدید تراکتور

به نام استقلال به کام تراکتور؛ امیرحسین حسین زاده با قرار دادی 3 ساله به تراکتورسازی تبریز پیوست.

خرید جدید تراکتور – بعد از اعلام اولیه خرید یک ستاره، باشگاه تراکتور سرانجام به صورت رسمی خرید وینگر جوان شارلوا را رسمی کرد ‌و او را با قرار دادی 3 ساله به خدمت گرفت.

بمب نقل‌وانتقالاتی یک‌بار دیگر در تبریز منفجر شد و امیرحسین حسین‌زاده، ستاره پیشین استقلال و بازیکن فصل قبل شارلروای بلژیک به صورت ناگهانی به تراکتور پیوست. در هفته گذشته اخباری مبنی بر حضور حسین‌زاده 23 ساله به استقلال منتشر شده بود، این بازیکن دیروز صبح اما خبر منتفی شدن حضورش در استقلال را اعلام کرد و حالا او در یک اقدامی غافلگیرکننده راهی تراکتور شد.

بازیکن سابق استقلال که توانایی بازی در پست مختلف خط حمله را دارد، شاید مهم‌ترین خرید تراکتور هم باشد که معادلات نقل و انتقالات را به سود این تیم تغییر می‌دهد.

خرید جدید تراکتور مشخص شد

ایمن حسین مهاجم عراقی جدی‌ترین گزینه تقویت خط حمله تراکتور تبریز بود اما حالا بعد از گذراندن یک دوره مذاکرات پنهانی، مسئولان باشگاه تراکتور تبریز از حسین‌زاده رونمایی کردند.

بااین حساب تراکتور که الوارز، سیامک نعمتی و عارف رستمی را برای سه پست خط حمله خریده بود، حالا یک ستاره دیگر را از بلژیک به خدمت می‌گیرد.حسین زاده که تنها 22 سال دارد، در یک فصل برای استقلال 8 گل زد و فصل پیش هم 23 بازی در ترکیب شارلروا انجام داد.

حسین‌زاده در روزهای گذشته در تمرینات تیم شارلروای بلژیک غایب بوده و در اردوی پیش‌فصل این تیم شرکت نکرده، در روزهای اخیر با مسئولان باشگاه تراکتور جلسه گذاشت و با آن‌ها توافق کرد. مسئولان باشگاه بلژیکی به دنبال این بودند تا در ازای دریافت 800 هزار یورو رضایت‌نامه امیرحسین حسین‌زاده را صادر کنند که گفته می‌شود بعد از ناکامی استقلالی‌ها در تامین این مبلغ، مدیران باشگاه تراکتور موافقت خود را با پرداخت این هزینه انجام دادند.

پرونده مهاجم خارجی بسته شد

سازمان لیگ برای فصل جدید لیگ برتر اعلام کرد که هر تیم آسیایی امکان ثبت قرارداد شش بازیکن خارجی خواهد داشت که البته دو تبصره در این افزایش سهمیه وجود دارد: 1) یک بازیکن باید آسیایی باشد، 2) خرید بازیکنان ایرانی از خارج کشور، سهمیه خارجی خواهد بود.

به این ترتیب باشگاه تراکتور، با تمدید قرارداد صفا هادی، یک سهمیه آسیایی خود را استفاده کرد و سپس با حفظ ریکاردو آلوز و گوستاوو واگنین، دو سهمیه دیگر را هم به این شکل مورد استفاده قرار داد. در ادامه جذب شجاع خلیل‌زاده و سپس آلوارو خیمنز، باعث شد تا تنها یک فرصت برای جذب آخرین بازیکن خارجی و لژیونر بماند.

پایان لیگ ملت های والیبال

در حالی که تصور می‌شد تراکتور به دنبال جذب مهاجم خارجی می‌رود، سرخپوشان تبریزی روز گذشته به توافق نهایی با امیرحسین حسین‌زاده رسیدند و توانستند نظر او را برای بازگشت به ایران جلب کنند تا این ستاره سابق استقلال، شال تراکتور را در دست بگیرد و به جمع شاگردان خمس اضافه شود.

به این ترتیب 5+1 سهمیه خارجی و لژیونر تراکتور در حالی استفاده شد که عملا تعداد بازیکنان خارجی این تیم نسبت به فصل گذشته تغییری نکرده است و تراکتور چهار بازیکن خارجی در اختیار خواهد داشت.

محمد نادری خرید بعدی تیتی ها!

از زمان آغاز تمرینات تراکتور در تبریز، محمد نادری به جمع بازیکنان این تیم اضافه شده است.

در اطلاعیه تراکتور آمده است:محمد نادری، مدافع ۲۶ ساله سابق تیم‌های تراکتور، نساجی مازندران، پرسپولیس، استقلال، کورتریک بلژیک و آلتای ترکیه به تمرینات شاگردان خمز اضافه شده تا در صورت فراهم شدن بستر همکاری و توافق طرفین، قرارداد رسمی وی منعقد شود.

جذب محمد نادری به عنوان بازیکن لژیونر، از حد نصاب مقررات جدید فدراسیون فوتبال بیشتر خواهد بود. اما مدیران باشگاه تراکتور تصمیم دارند این موضوع را به شکلی قانونی حل کنند.باشگاه تراکتور در انتظار پایان فصل نقل و انتقالات است تا به این ترتیب محمد نادری به عنوان بازیکن آزاد شناخته شود و به عنوان یکی از سهمیه‌های فیفا به تراکتور بپیوندد.

به این ترتیب قرمزهای تبریزی، در هفته‌های نخست، محمد نادری را در اختیار نخواهند داشت، اما می‌توانند به عنوان سهمیه فیفا این بازیکن را به خدمت بگیرند و در فهرست خود قرار بدهند.!

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید جدید تراکتور
P