خرید جدید سپاهان ، محمد دانشگر

خرید جدید سپاهان ، محمد دانشگر

خرید جدید سپاهان ، محمد دانشگر

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __

قطعا متضرر ترین تیم نقل و انتقالاتی کشور را می توان به اسم سپاهان اصفهان نوشت ، این تیم اصفهانی که در شروع فصل گذشته توانسته بود نفرات زیادی را به تیم خود اضافه کند و شاید اصلیترین مدعی کسب عنوان قهرمانی به حساب می اید با محرم نوید کیا نتوانست در لیگ قهرمان آسیا و رقابت های داخلی به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کند.

پس از عدم موفقیت سپاهانی ها در فصلی که گذشت اولین قربانی این عدم نتیجه گیری محرم نویدکیا بود که بر خلاف دفعات قبل با جدایی این مربی جوان به سرعت موافقت شد تا این مربی جای خودش را پس از گش و قوس های فراوان به ژوزه مورایس پرتغالی بدهد ، البته قبل از جذب مورایس سپاهان بازبکنان زیادی را از دست داد و شاید بتوان گفت این تیم تاثیر گذارترین بازیکنان فصل خود را به تیم پرسپولیس واگذار کرد تا پر کردن خلا هر یک از این بازیکنان به اصلیترین دغدغه هواداران و مدیران سپاهانی تبدیل شود.

دانیال اسماعیلی فر مدافع کناری و ملی پوش سپاهان اولین خروجی این باشگاه بود که به پرسپولیس پیوست ، پس از او گولسیانی مدافع تنومند این تیم نیز راهی پرسپولیس شد و آخرین بازیکنی که از این تیم به تیم پرسپولیس پیوست سروش رفیعی بود که سابقه بازی در پرسپولیس را داشت و با حضور در پایتخت قرارداد خود را با این باشگاه تهرانی امضا کرد ، اما این سه خرید بزرگ مهمترین ضربه باشگاه های تهرانی به این تیم سپاهانی نبودند و به غیر از این بازیکنان ، سجاد شهباززاده نیز از تیم سپاهان به استقلال پیوست تا بدین ترتیب سپاهان ۴ مهره تاثیر گذار خود را از دست داده باشد.

 

دانشگر در سپاهان
دانشگر در سپاهان

اما مدیران سپاهان که همیشه ثابت کرده اند هیچ کم و کسری را برای موفقیت باشگاهشان نمی گذارند پس از جذب مورایس و دریافت برنامه و اهداف نقل و انتقالاتی از این مربی سرشناس قطعا در روز های آینده فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالاتی جدی تر دنبال خواهند کرد.

اما این موضوع بسیار دور از ذهن به نظر می رسد که مسئولان این تیم بخواهند دست روی دست بگذارند و نظاره گر جدایی بازیکنان بزرگ خود باشند. از همین رو سپاهانی ها برای پر کردن جای بازیکنان خود وارد عمل شدند و در گام نخست میلاد زکی پور را از تیم گلگهر به خدمت گرفتند تا این مدافع ۲۷ ساله به رقیب نورافکن در سمت چپ خط دفاعی تبدیل شود و در صورت ماندن نورافکن خیال این تیم می تواند از بابت جناح چپ خط دفاعی راحت باشد.

سپاهان که امسال هر دو خرید خود را در ساعات پایانی شب به انجام رسانده است شوک بعدی را به استقلالی وارد کرد که از این تیم بر سر خرید شهباززاده ضربه خورده بود و این باشگاه اصفهانی در اقدامی غافلگیر کننده توانست دانشگر را از استقلال به تیم خود ملحق کند.دانشگر که یکی از ارکان مهم موفقیت استقلال در فصل گذشته بود بدون ایجاد سر و صدای زیادی راهی اصفهان شد و با این تیم قراردادی سه ساله به امضا رساند تا فصل بعد را در این تیم اصفهانی توپ بزند.

همچنین به احتمال زیاد آرمین سهرابیان مدافع فصل قبل گلگهر را نیز از حالا باید سپاهانی بدانیم و در صورتی که اتفاق خاص و غیر منتظره ای رخ ندهد ، این بازیکن که با مدیران سپاهان به توافقات نهایی رسیده است سومین ورودی باشگاه اصفهانی سپاهان خواهد بود.

حال با خرید دانشگری که تصور می شد به این راحتی ها ، استقلال او را از دست نخواهد دادم.قطعا توقع هواداران از این تیم بالا رفته است و باید منتظر ممانند و دیدد که آیا این تییم خواهد توانست خواسته های مورایس را برآورده کرده و تیمی قدرتمند را راهی رقابت های فصل آینده لیگ برتر کند یا خیر؟

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید جدید سپاهان ، محمد دانشگر
P