خرید جدید لک لک ها

خرید جدید لک لک ها

رسمی؛دومینیک سوبوسلای به لیورپول پیوست

خرید جدید لک لک ها – باشگاه لیورپول رسما اعلام کرد که دومینیک سوبوسلای را از لایپزیش به خدمت گرفته است. این هافبک تهاجمی اهل مجارستان با امضای قراردادی پنج‌ساله به لیورپول پیوست.

دو باشگاه لیورپول و لایپزیش ابتدا به توافق نرسیدند و بنظر میرسید این انتقال نهایی نشود اما مالکان لیورپول بلاخره تسلیم خواسته یورگن کلوپ شدند. لیورپولی‌ها ابتدا این رقم را بالا دانسته و تمایلی به پرداخت آن نداشتند اما در نهایت آنها انتقال ستاره مجارستانی را قطعی کردند. ستاره‌ای که نیوکسل نیز خواستار به خدمت گرفتنش بود اما در نهایت از رقابت با لیورپول کنار کشید.

خرید جدید لک لک ها انجام شد

 سوبوسلای تا سال 2028 بازیکن لیورپول خواهد بود. لیورپول با پرداخت مبلغ حق فسخ قرارداد او به لایپزیش توانست این هافبک مجارستانی را به خدمت بگیرد. ارزش بند فسخ قرارداد او 70 میلیون یورو بوده است.

این هافبک تهاجمی مجارستانی قادر است به عنوان بازیکن شماره 8 و شماره 10 بازی کند و در عین حال توان بازی در هر دو پست وینگر چپ و راست را دارد. یورگن کلوپ این بازیکن 22ساله را برای تقویت خط هافبک خود الزامی می‌دید و به مدیران لیورپول برای جذب او فشار می‌آورد.

سوبوسلای روز گذشته در تست‌های پزشکی باشگاه لیورپول شرکت کرد و سپس با حضور در دفتر باشگاه رسما قراردادش را امضا کرد. لیورپول معتقد بود سوبوسلای برای خط میانی تیمش نسبت به میسون مونت مناسب‌تر است و به همین علت در رقابت برای جذب این ستاره انگلیسی وارد نشد. کلوپ معتقد است با توجه به سن این هافبک مجار و قابلیت او برای بازی در پست‌های مختلف و همچنین قیمت این بازیکن او بهترین گزینه برای اضافه شدن به خط میانی قرمزهاست.

یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا

باشگاه لیورپول در تلاش است تا به زودی به سراغ پروژه‌های نقل و انتقالاتی بعدی خود برود. این باشگاه پیش از این نیز توانسته بود الکسیس مک آلیستر را به خدمت بگیرد.

یک بازیکن لیورپول در لایپزیش

باشگاه لایپزیش نیز دقایقی پس از انتقال سولوسلای به لیورپول، تایید کرد که فابیو کاروالیو، وینگر پرتغالی لیورپول، را با قرارداد یک ساله و قرضی جذب کرده است.

باشگاه آلمانی پس از فروش دومینیک سوبوسلای به لیورپول، مذاکرات خود را برای نهایی کردن این قرارداد در هفته قبل شروع کرد و در نهایت با خود بازیکن به توافق رسید. سپس توافق با لیورپول نیز قطعی شد و کاروالیو با قراردادی یک ساله و قرضی، بدون بند خرید راهی لایپزیش شد.

لایپزیش اصرار داشت کاروالیو را دائمی بخرد ولی با مخالفت لیورپول به انتقال قرضی رضایت داد. کاروالیو پس از درخشش در فولام فصل گذشته به لیورپول پیوست اما جایی در ایده‌های یورگن کلوپ نداشت. او در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس تنها در 13 مسابقه در زمین حضور داشت و در اغلب مسابقات روی نیمکت بود.

صحبت های سوبوسلای

خیلی خیلی خوشحالم. چند روز اخیر واقعا از حضور در باشگاه لیورپول واقعا لذت بردم و بی‌صبرانه منتظرم تا همه را بهتر بشناسم. سه چهار روز گذشته خیلی سخت گذشت و به نظرم طولانی بود ولی در نهایت اینجا هستم. من از این اتفاق خیلی خوشحالم و منتظر شروع کارم هستم. لیورپول یک باشگاه واقعا تاریخی است که بازیکنان خوب و مربی خوبی دارد،اینجا همه چیز خوب است. برای من عالی بود که توانستم در دوران حرفه‌ای‌ام این قدم را بردارم و به چنین باشگاهی ملحق شوم. هواداران و استادیوم لیورپول از بهترین‌های دنیاست، آنها حرف ندارند.

شماره هشت را به این دلیل پوشیدم که یک خالکوبی از استیون جرارد دارم. او یکی از بهترین بازیکنان در زمان کودکی من بود.

بی‌صبرانه منتظرم شما را در استادیوم ببینم. من هر کاری از دستم بربیاید خواهم کرد تا لیورپول بهترین باشد. منتظر دیدار شما هستم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید جدید لک لک ها
P