خرید جدید منچستر سیتی و چلسی

خرید جدید منچستر سیتی و چلسی

پالمر رفت؛نونس آمد. پایان نقل و انتقالات سیتیزن ها با یک خرید گران قیمت دیگر!

خرید جدید منچستر سیتی و چلسی – متئوس نونس، ستاره پرتغالی، با امضای قراردادی پنج ساله به منچسترسیتی پیوست.

منچسترسیتی از چند هفته قبل مذاکرات برای به خدمت گرفتن نونس از ولورهمپتون را آغاز کرده بود اما این باشگاه تمایل چندانی به فروش او نداشت.

این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت دست به اعتراض و اعتصاب بزند و از حضور در تمرینات تیمش خودداری کند تا آنها را وادار کند که پیشنهاد سیتی را قبول کنند. این اتفاق عصبانیت شدید گری اونیل، سرمربی این تیم، به همراه مدیران را به همراه داشت و در نهایت باعث شد که آنها با جدایی او موافقت کنند.

سیتی تهدید کرده بود که به دلیل عدم توافق با ولورهمپتون ممکن است از جذب این ستاره پرتغالی منصرف شد اما در نهایت در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی این توافق حاصل شد تا این بازیکن با قراردادی به ارزش 57 میلیون یورو راهی سیتی شود.

صحبت های نونس

من بسیار پرانرژی هستم و دوندگی زیادی دارم. لیگ برتر بسیار پر فشار است و حملات و ضد حملات خیلی سریع انجام می‌شوند. از این نظر بسیار راحت هستم. سیتی هم سبک بازی متفاوتی دارد. آنها توپ و بازی را به خوبی کنترل می‌کنند و این چیزی است که به آن عادت دارم.

پپ گواردیولا بهترین سرمربی دنیا در چند سال اخیر بوده است. من قرار است چیزهای بسیاری را از او یاد بگیرم. تنها به رشد و پیشرفتم تحت هدایت او و کنار تمامی هم تیمی‌هایم فکر می‌کنم. این مسیر قرار است برای همه ما بسیار عالی باشد.

گواردیولا در حال حاضر به دلیل انجام عمل جراحی روی کمرش در اسپانیاست و نونس باید مدتی را برای دیدار با سرمربی تیم جدیدش صبر کند.

پدیده سیتی به چلسی پیوست

کول پالمر، پدیده جوان منچسترسیتی، با امضای قراردادی هفت ساله راهی باشگاه چلسی شد.

چلسی در این پنجره تابستانی خریدهای بسیاری را مانند دو پنجره قبلی انجام داد تا تیمش را مطابق میل و خواسته مائوریسیو پوچتینو شکل دهد و شرایط را برای نتیجه‌گیری او فراهم کند.

آنها حتی در آخرین ساعات پنجره نقل و انتقالات تابستانی هم بی‌کار نماندند و صفحه رسمی این باشگاه دقایقی قبل اعلام کرد که پالمر را با قراردادی تا سال 2030 که بند تمدید برای یک سال دیگر هم در آن گنجانده شده به خدمت گرفته است.

مهاجم جدید استقلال

مذاکرات مدیران این باشگاه با منچسترسیتی از مدتی قبل آغاز شده بود و سرانجام بر سر انجام این انتقال با مبلغ 44 میلیون یورو به توافق رسیدند. گفته می‌شود بند پاداش سه میلیون یورویی هم در این قرارداد وجود دارد که با دستاوردهای مشخصی به سیتی پرداخت خواهد شد.

صحبت های پالمر

من هیجان‌زده هستم که هرچه زودتر کارم را شروع کنم. امضای قرارداد با این باشگاه احساس بسیار خوبی دارد. به چلسی پیوستم چون پروژه آنها عالی به نظر می‌رسد و من بستری دارم که بتوانم استعدادهایم را در آن به خوبی نشان دهم.

همه بازیکنان در اینجا جوان هستند و عطش بسیاری برای موفقیت و پیروزی دارند. امیدوارم که بتوانیم کاری خاص را در این تیم انجام دهیم.

این هافبک هجومی جوان فرصت زیادی برای بازی در سیتی پیدا نکرد و به همین دلیل تصمیم گرفت این باشگاه را ترک کند و راهی استمفوردبریج شود تا بتواند شانسش را در لندن امتحان کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید جدید منچستر سیتی و چلسی
P