خرید های جدید میلان

خرید های جدید میلان انجام شد

رویای بر باد رفته؛ توافق میلان با چوکووئزه و اوکافور، مهدی طارمی از لیست میلان خارج شد!

خرید های جدید میلان – میلان برای جذب ساموئل چوکووئزه، با ویارئال به توافق رسید تا آخرین سهمیه بازیکن غیراروپایی روسونری به این وینگر نیجریه‌ای اختصاص داده شود.

میلان در یک قدمی ساموئل چوکووئزه قرار دارد. وینگر ویارئال مورد علاقه باشگاه ایتالیایی است. با توجه به نیاز بخش تهاجمی روسونری برای تقویت، آنها به سراغ وی رفته‌اند. قرارداد این بازیکن نیجریه‌ای با زیردریایی‌ها در سال 2024 به پایان می‌رسد، بنابراین خروج از این بازار نقل و انتقالات بهترین گزینه برای سه طرف درگیر به نظر می‌رسد.

میلان و ویارئال در چند ساعت اخیر به طور قابل توجهی به توافق نزدیک شده‌اند و روسونری‌ها که هفته‌ها پیش جواب “بله” را از چوکووئزه دریافت کرده بودند، به نظر می‌رسد که تقریباً به توافق کامل با باشگاه اسپانیایی رسیده‌اند. مبلغی که آنها می٬پردازند حدود 25 تا 28 میلیون یورو است که شامل حق بیمه می‌شود.

خرید های جدید میلان

ویارئال علاقه‌ای نداشت که بازیکن کلیدی خود را به صورت رایگان در تابستان سال بعد از دست بدهد. زیردریایی‌ها دارایی مهمی را از دست می‌دهند، اما نزدیک به 30 میلیون دریافت خواهند کرد. بنابراین، آنها می‌توانند خود را تقویت کنند.

خواسته میلان این است که هر چه زودتر بتواند از این بازیکن در تمرینات استفاده کند. این درخواست بزرگ استفانو پیولی، مربی روسونری است. هیئت مدیره باشگاه نیز ویژگی‌هایی را در وینگر نیجریه‌ای می‌بیند که به معنای جهش کیفیت تیم در فصل آینده است. قرارداد ساموئل چوکووئزه با میلان در حال حاضر 99 درصد بسته شده است.

پورتو مانع اصلی انتقال طارمی

رسانه‌های ایتالیایی خبر داده‌اند که به دلیل نگرش مدیران پورتو، تیم میلان از تلاش برای جذب مهدی طارمی دست کشیده است.

میلان از مشتریان پر و پا قرص مهدی طارمی در این پنجره نقل‌و‌انتقالاتی است. یکی از بزرگترین تیم‌های ایتالیا و اروپا، برای جذب مهاجم ایرانی، مذاکراتی را با پورتو آغاز کرده بود اما در نهایت به نظر می‎‌رسد که به دلیل خواسته‌‎های مالی زیاد اژدها، سران روسونری از جذب طارمی دست کشیده‌اند.

روزنامه توتواسپورت ایتالیا در شماره امروز خود نوشته است که نگرش مبهم سران پورتو در جریان مذاکره برای فروش طارمی، مدیران میلان را عصبی کرده و آنها قصد دارند تا آخرین سهمیه باقی مانده از سهمیه غیراروپایی خود را به ساموئل چوکووئزه، وینگر نیجریه‌ای ویارئال اختصاص دهند.

مهاجم سوئیسی جانشین طارمی در لیست

روسونری امروز برای جذب نوآ اوکافور مهاجم سالزبورگ و ملی پوش سوئیس در جام جهانی 2022 قطر، به توافق رسید. این قرارداد با مبلغی کمتر از 15 میلیون یورو بسته شده است.

مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا

اوکافور قراردادی پنج ساله با میلان امضا خواهد کرد و روسونری برای این انتقال 13 تا 14 میلیون یورو نیز به باشگاه اتریشی پرداخت می‌کند. به زودی قرار است او تست‌های پزشکی میلان را پشت سر بگذارد.

اوکافور در بازی فصل قبل میلان-سالزبورگ در لیگ قهرمانان توانست نظر مثبت میلانی‌ها را جلب کند. او در تابستان 2022 نیز یکی از بازیکنان مدنظر استفانو پیولی بود ولی در آن مقطع انتقالش ممکن نشد.

بدین ترتیب و با پیوستن چوکووئزه به میلان، روسونری از آخرین سهمیه خارج از اتحادیه اروپای خود استفاده می‌کند تا رویای پیوستن مهدی طارمی به این تیم تمام شود. در تمام هفته‌های گذشته، مهاجم ایرانی پورتو، نزدیک‌ترین گزینه به تیم استفانو پیولی بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید های جدید میلان انجام شد
P