خرید های سپاهان از راه رسید

خرید های سپاهان از راه رسید

سپاهان سریع تر از سرخابی ها وارد بازار شد؛ رسمی؛کاوه رضایی و رضا شکاری با عقد قراردادی به سپاهان اصفهان پیوستند.

خرید های سپاهان از راه رسید – کاوه رضایی مهاجم فصل گذشته تراکتور سازی تبریز و رضا شکاری وینگر،مهاجم فصل گذشته گلگهر سیرجان با عقد قرار داد 3 و 2 ساله به جمع شاگردان ژوره مورایس اصاف شدند.

فصل برای تیم فوتبال سپاهان در حالی با کسب نایب قهرمانی تمام شد که فقدان یک مهاجم راس شش دانگ و تمام کننده در کنار شهریار مغانلو به شدت در ترکیب طلایی پوشان دیده می‌شد و حالا جذب کاوه رضایی و رضا شکاری به مورایس و دستیارانش برای انتخاب ترکیب اصلی و همینطور استفاده از ذخیره‌ها آزادی عمل بیشتری خواهد داد.

خرید های سپاهان از راه رسید - کاوه رضایی

اولین خرید فصل سپاهان

مهاجم سابق تیم‌های استقلال و شارلروا و ذوب آهن پس از نیم فصل دوری از فوتبال به اصفهان باز می‌گردد.

البته این بازیکن در شرایطی به اردوی طلایی پوشان ملحق شده که طی ماه‌های اخیر با باشگاه تراکتور وارد دعوای حقوقی شده بود و به همین دلیل سپاهانی‌ها با احتیاط بیشتری برای جذب او اقدام کردند و حالا که این خبر را به صورت رسمی اعلام کرده‌اند، با اطمینان از آزاد بودن مهاجم سابق شارلروآ حرف‌ زده‌اند و اینطور نوشته‌اند:با توجه به درخواست ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و پیگیری‌های هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و پس از اعلام آزاد بودن این بازیکن، کاوه رضایی قرارداد خود را برای سه فصل با سپاهان امضا کرد.

رضایی در رده‌های مختلف ملی برای فوتبال ایران بازی کرده و سابقه حضور در تیم‌های تراکتور، استقلال، ذوب‌آهن، سایپا، فولاد خوزستان، اود-هورلی لوون، رویال شارلروا و کلوب بروژ بلژیک را نیز در کارنامه خود دارد و حالا با این پیش‌زمینه به سپاهان رفته تا بار دیگر یاد روزهای خوشی که در ذوب‌آهن تجربه کرد را زنده کند.

اولین کروات مدنظر سیتیزن ها خریداری شد

رضایی اولین خرید رسمی سپاهان به شمار می‌رود و با اینکه مدیران این باشگاه احتیاط را برای انتشار اخبار رسمی خریدهای خود سرلوحه کار قرار می‌دهند، طی روزهای آینده انتظار می‌رود شاهد فعالیت بیشتری از سوی آنها در بازار تابستانی برای تحقق درخواست‌های مورایس باشیم.

شکاری،شکار سپاهان شد

رضا شکاری مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با عقد قراردادی 2 ساله به عضویت سپاهان درآمد.

انتظار می‌رفت عقد قرارداد رسمی سپاهان با رضا شکاری زودتر از خبر تمدید با پیام نیازمند و همینطور خرید کاوه رضایی اعلام شود، اما در این بین اتفاقاتی رخ داد، که سبب شد مدیران باشگاه اصفهانی تصمیم بگیرند تا خبر رسمی شدن حضور شکاری در اردوی طلایی پوشان را با تاخیری چند روزه اعلام کنند.

به هر حال اما انتظار هواداران سپاهان سرانجام به سر آمد و آنها پس از شنیدن خبر عقد قرارداد رسمی با کاوه رضایی که آن‌ها را به داشتن یک خط حلمه قدرتمند و زهردار در فصل پیش رو امیدوار کرد، حالا با خبر اضافه شدن رضا شکاری هم به تیم‌ محبوب‌شان مواجه شدند، تا خیلی بیشتر از گذشته در لیگ بیست و سوم به خط هجومی تیم‌شان ببالند.

شکاری پس از ماجراهای انتقال به فوتبال روسیه و حضور در تراکتور با افت محسوسی مواجه شد، که با پیوستن به گل گهر و با کار کردن زیر نظر امیر قلعه‌نویی توانست به فرم خوبی برسد و در لیگ بیست و دوم اگرچه سرمه‌ای پوشان سیرجانی فصل را با تلخی تمام کردند، اما شکاری با ثبت 7 گل و ارسال 5 پاس گل عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت، تا به یکی از بازیکنان مورد توجه بازار تابستانی بدل شود.

مهاجم 25 ساله جدید سپاهان که با عقد قراردادی 2 ساله به این تیم پیوسته، توانایی بازی در سه پست هافبک هجومی، وینگر چپ و راست و همینطور مهاجم هدف را دارد و باید دید مورایس برای چه پستی او را زیر نظر گرفته است.

مدیران سپاهان پیش از این برای تقویت تیم‌شان جهت حضور قدرتمندانه در لیگ بیست و سوم با پیام نیازمند و کاوه رضایی هم به توافق رسیده بودند. رونمایی از خریدهای سپاهان همچنان در بخش‌های مختلف زمین ادامه خواهد یافت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید های سپاهان از راه رسید
P