خشم آنتونیو کونته؛ مرد ایتالیایی دوست دارد اخراج شود

خشم آنتونیو کونته

خشم آنتونیو کونته؛ مرد ایتالیایی دوست دارد اخراج شود

__ __ __ __ __ __ __

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، بعد از تساوی 3-3 تیمش مقابل ساوتهمپتون مصاحبه مطبوعاتی بسیار جنجالی‌ای انجام داد که خشمگینانه‌ترین مصاحبه او به عنوان سرمربی تاتنهام بود.

 

تاتنهام ابتدای هفته در یک بازی خارج از خانه به دیدار ساوتهمپتون، تیم قعرنشین جدول لیگ برتر، رفت و با گلی که در وقت‌های تلف شده از روی نقطه پنالتی دریافت کرد به تساوی 3-3 رسید تا تنها با یک امتیاز به کار خود در این مسابقه پایان دهد.

آنتونیو کونه وقتی در نشست خبری بعد از مسابقه شرکت کرد، یکی از خشمگینانه‌ترین مصاحبه‌های دوران مربی‌گری خود را انجام داد و با انتقاد بسیار تند از بازیکنانش آنها را متهم کرد که دلیل نتیجه کسب‌شده هستند.

صحبت‌های کونته آنقدر تند بود که به نظر می‌رسد این نشست مطبوعاتی برای او تبعاتی داشته باشد و حتی ممکن است شاهد اخراج او باشیم.

 

صحبت های جنجالی کونته!

ما فقط 11 بازیکن هستیم که وارد زمین می‌شوند،من به جز بازیکن‌هایی خودخواه چیزی نمی‌بینم،بازیکنانی که نمی‌خواهند به هم کمک کنند و با قلبشان وارد زمین نمی‌شوند. تا قبل از امروز ترجیح می‌دادم واقعیت را پنهان کنم و حرف نزنم سعی می‌کردم با حرف زدن اوضاع را بهتر کنم. مسائل تاکتیکی و تکنیکی یک چیز است، ولی اگر می‌خواهید تیمی قوی و جدی بشوید باید برای پیروزی بجنگید،مسئله اشتیاق و خواستن است. باید از چشم‌های شما آتش بیرون بزند، باید قلبتان در آتش اشتیاق بسوزد و این را در هر لحظه‌، در هر لحظه نشان بدهید.

وقتی شما تیم نیستید، هر اتفاقی ممکن است برایتان بیفتد باز هم تکرار می‌کنم که وضع ما بهتر نخواهد شد. منظور من نه مسائل تاکتیکی است و نه تکنیکی،مسئله ما تیم نبودن است این مهمترین مسئله است. ما باید درک کنیم که برای آرم باشگاه بازی می‌کنیم، برای اینکه هواداران بتوانند به تیمشان افتخار کنند. تیمی که اینطور باشد نه در جام حذفی مقابل تیمی مثل شفیلد حذف می‌شود و نه امروز پیروزی را راحت از دست می‌دهد،من فقط یازده بازیکن می‌بینم که برای خودشان بازی می‌کنند.

باخت ما به شفیلدیونایتد در جام حذفی را فراموش نکنید،ما با تیمی بازی کردیم که در آن مسابقه با بازیکنان جوانش به میدان آمده بود ولی شکست خوردیم. ما با همه بازیکنان اصلی‌مان جلوی آنها باختیم و از جام حذفی کنار رفتیم باز هم تکرار می‌کنم که شرایط ما بهتر نخواهد شد. مسئله این است که تیم باید برای پیروزی بجنگد مسئله اشتیاق است. باید در چشم بازیکنان آتش اشتیاق دیده بشود و در قلبشان،باید این اشتیاق را هر لحظه نشان بدهند.

 

کونته دوست دارد اخراج شود.!

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول، معتقد است که رفتارهای آنتونیو کونته عامدانه و به شکلی است که مدیران تاتنهام زودتر اخراجش کنند.

کاراگر با انتشار توییتی نسبت به اظهارات کونته واکنش نشان داد و مدعی شد که دلیل او برای انجام این کار این بوده که دوست دارد هرچه زودتر از تاتنهام جدا شود.

این ستاره سابق لیورپول در توییترش نوشت: کونته می‌خواهد در همین وقفه دیدارهای ملی از سوی تاتنهام اخراج شود. مدیران این باشگاه باید او را از این وضعیت سخت نجات دهند و همین امشب این کار را انجام دهند.

قرارداد این مربی ایتالیایی با تاتنهام در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و انتظار می‌رود که او دیگر به همکاری با این باشگاه ادامه ندهد،تساوی روز گذشته باعث شد که تاتنهام در جایگاه چهارم قرار بگیرد اما حالا تنها دو امتیاز با نیوکسل فاصله دارد، در حالی که نیوکسل دو بازی کمتر از آن‌ها انجام داده است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خشم آنتونیو کونته
P