خوسلو راهی قطر شد

رسمی؛ جدایی خوسلو از رئال مادرید؛ ستاره اسپانیایی به الغرافه قطر پیوست!

پس از تفکرات فراوان و سبک و سنگین کردن برای ادامه حضور در رئال مادرید خوسلو سرانجام تصمیم گرفت به فوتبالش در رئال مادرید ادامه ندهد و چمدان های خود را به سمت آسیا ببندد!.

خوسلو بعد از یک فصل موفق در رئال مادرید که به عنوان بازیکن ذخیره توانست 18 گل بزند، تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است. رئال مادرید برای فصل آینده کیلیان امباپه و اندریک را به خط حمله‌اش اضافه کرده و خوسلو احتمالا با توجه به محدود شدن دقایق بازی‌اش تصمیم به جدایی از تیم قهرمان اسپانیا و اروپا گرفته.

در چند هفته اخیر شایعات زیادی درباره احتمال تمدید قرارداد این بازیکن با رئال مادرید به گوش می‌رسید و مدیران این باشگاه هم مایل بودند که قرارداد او را دائمی کنند و حتی کارلو آنچلوتی هم از مدیران رئال خواسته بود که او را برای فصل بعد در تیمش حفظ کنند اما خوسلو تصمیم به جدایی گرفت.

«رومانو» چند روز گذشته خبر داده بود مقصد خوسلو الغرافه قطر خواهد بود.

خوسلو در شروع فصل 24-2023 به عنوان بازیکن قرضی به رئال مادرید پیوست. او بیشتر به عنوان بازیکن ذخیره به زمین می‌رفت، با این حال توانست گل‌های حساسی برای تیمش بزند. ماندگارترین نمایش خوسلو در بازی برگشت نیمه‌نهایی مقابل بایرن مونیخ بود که با زدن 2 گل صعود رئال را قطعی کرد.

خوسلو راهی قطر شد

حمایت رئال از خوسلو

رئال مادرید با فعال کردن بند خرید دائمی خوسلو، انتقال این بازیکن به الغرافه را تسهیل خواهد کرد.

خوسلو تابستان سال گذشته با قراردادی یک ساله و قرضی و بند خرید 1.5 میلیون یورویی از اسپانیول به رئال پیوست تا جانشین کریم بنزما شود.

بسیاری این خرید را به باد تمسخر گرفتند ولی خوسلو در فصلی که اخیرا تمام شد، 18 گل به ثمر رساند و سومین گلزن برتر رئال شد. دو گل او در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان به بایرن باعث شد رئال به فینال برود و در نهایت قهرمان شود.

خوسلو که هرگز یک بازیکن ثابت نبود، با توجه به دقایق حضورش در میدان بی نظیر کار کرد و به سرعت نیز بین هواداران محبوب شد. او سه روز پیش با الغرافه برای قراردادی دو ساله و دستمزد 8 میلیون یورویی به توافق رسید و به رئال اعلام کرد که پیشنهاد تمدید را قبول نمی‌کند. طبق قرارداد او باید 4 روز دیگر به اسپانیول برگردد اما باشگاه کاتالان دیروز اعلام کرد که به راحتی خوسلو را از دست نمی‌دهد و قطری‌ها باید با آنها وارد مذاکره شوند.

مارکا امروز نوشت، در پی این اتفاق رئال مادرید تصمیم گرفت بند خرید خوسلو را فعال کند و سپس با همان 1.5 میلیون یورو او را به الغرافه بفروشد. پاسخی در شان خوسلو که فصل درخشانی را پشت سر گذاشت و بسیار به رئال کمک کرد.

خرید خوسلو برای تقابل با نماینده ایران!

خوسلو مهاجم رئال مادرید به الغرافه قطر پیوست، که رقیب دوم سپاهان در بازی دوم پلی آف لیگ نخبگان است.!

خوسلو در فصل جاری برای فرار از رقابت با اندریک و امباپه تصمیم به جدایی از رئال مارید گرفت تا هم به صورت ثابت بازی کند و هم پول خوبی به دست بیاورد.

نکته قابل توجه درباره الغرافه اینکه حریف دوم سپاهان در مرحله پلی آف لیگ نخبگان به‌شمار می‌رود. سپاهان برای رسیدن به مرحله گروهی باید روز 16 مردادماه با شباب الاهلی در نقش جهان بازی کند و در صورت پیروزی به بازی دوم برابر تیم سوم لیگ ستارگان قطر می‌رسد که با الغرافه در زمین این تیم خواهد بود.

جذب خوسلو هشداری برای مدیران سپاهان است که زمانی برای بستن تیم‌شان ندراند و باید با بهترین شرایط به دو دیدار پلی آف برسند و این در حالی است که رقیبان‌شان می‌خواهند قدرتمندانه پا به این رقابت بگذارند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P