دربی شهر لندن برای جذب ستاره اوکراینی شاختار

دربی شهر لندن برای جذب ستاره اوکراینی شاختار

دربی شهر لندن برای جذب ستاره اوکراینی شاختار

___ ____ ____ ___ __

 

میخائیلو مودریک هافبک 24 ساله اوکراینی شاختار یکی از شاه مهره های نقل و انتقالات به شمار می رود. باشگاه چلسی و ارسنال دو باشگاه لندنی هستند که با یکدیگر برای جذب این ستاره باهم رقابت میکنند.

تا چند روز پیش به نظر می‌رسید او با ترک تیم فعلی‌اش شاختار راهی آرسنال خواهد شد چرا که هم توپچی‌ها به او علاقه داشتند و هم مودریک هوادار دوآتشه آرسنال بود. اما با ورود چلسی به این معادله مشخص نبود چه آینده‌ای در انتظار مودریک خواهد بود گفته می‌شود چلسی آماده است مبلغ مد نظر شاختار را پرداخت کند تا این پدیده اوکراینی را در استمفوردبریج ببیند.

پیشنهاد باشگاه چلسی:

خط حمله، پستی کلیدی برای گراهام پاتر و مالکان جدید چلسی به شمار می رود و آنها به دنبال تقویت این پست با جذب مودریک هستند بازیکنی که یک وینگر فرصت طلب به حساب می آید و در لیگ قهرمانان اروپا با سه گل و دو پاس گل، تاثیرگذارترین بازیکن شاختار بود. آنها باید برای به خدمت گرفتن این بازیکن، رقم نجومی درخواست شده توسط شاختار را پرداخت کنند.

آخرین پیشنهاد آنها برای جذب مودریک مبلغ 55 میلیون پوند (66.4 میلیون دلار) بود که توسط باشگاه شاختار رد شد، این باشگاه اعلام کرده که انتظار پرداخت مبلغ 85 میلیون پوند برای جذب ستاره ملی‌پوش خود دارد و حالا به نظر می رسد که با ورود چلسی به رقابت جذب مودریک، داستان به گونه دیگری رقم بخورد.

پیشنهاد ارسنال:

باشگاه ارسنال ابتدا خیلی سریع با مودریک به توافق نهایی دست یافت اما همچنان در حال مزاکره با باشگاه یونانی است،ارسنال ابتدا پیشنهاد 60 میلیون یورویی ارائه کرد و خیلی سریع این پیشنهاد رد شد سپس ارسنال پیشنهاد خود را به 70 میلیون یورو افزایش داد و در حال توافق با شاختار بود که پیشنهاد باشگاه چلسی از راه رسید و شاختار قصد قبول کردن 70 میلیون ارسنال را ندارد پ ترجیح میدهد مودریک را با رقم 85 میلیون یورو به چلسی واگذار کند اتفاقی که باب میل مودریک نیست!.

انتخاب مودریک ارسنال یا چلسی؟

این بازیکن 21 ساله روز جمعه برای دومین بار متوالی از سوی هواداران شاختار به عنوان بازیکن سال انتخاب شد. مودریک به واسطه عملکرد درخشانش در چند وقت اخیر به شدت مورد توجه چند تیم مطرح اروپایی قرار گرفته است و رقابت جدی برای جذب مودریک بین چلسی و آرسنال است. با وجود اینکه چلسی حاضر است عین مبلغی را که شاختار به عنوان بند جدایی مودریک در نظر گرفته را بپردازد، به نظر می رسد که علاقه شدید این بازیکن به آرسنال، حل کننده این معادله باشد و اگر اتفاق غیرمنظره ای رخ ندهد، او را با پیراهن سرخ تیم لندنی ببینیم.

او هیچ ابایی از ابراز علاقه به آرسنال ندارد و مثل یک هوادار، پیگیر بازی‌ها و نتایج شاگردان آرتتاست، میخائیلو بعد از پیروزی توپچی ها مقابل برایتون نیز یک استوری در اینستاگرام منتشر کرده و به صورت غیرمستقیم به ستایش سرمربی احتمالی خود در آینده‌ای نزدیک پرداخت.

صحبت های مودریک: آرسنال تیم بسیار خوبی است و مربی بسیار خوبی دارد، من شیوه بازی آن‌ها را دوست دارم از طرف خودم نمی توانم نه بگویم.

در زمستان، ما خواهیم دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد بحث‌های زیادی در مورد انتقال من و باشگاه‌هایی که مایل به جذب من هستند وجود دارد و این طبیعی است، الان من در شاختار هستم و می‌خواهم در این تیم بازی کنم من این تیم را دوست دارم. من همه افراد این تیم را دوست دارم شاختار خانه من است. در حال حاضر برای من شاختار خیلی مهم است و تمام افکار من فقط درباره شاختار است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دربی شهر لندن برای جذب ستاره اوکراینی شاختار
P