دردسرجدید بارسلونا؛قرارداد گاوی غیرقانونی است

دردسرجدید بارسلونا؛قرارداد گاوی غیرقانونی است

دردسرجدید بارسلونا؛قرارداد گاوی غیرقانونی است

___ ___ ___ ___ ___

خاویر تباس، رییس لالیگا، اعلام کرده که این سازمان قصد دارد علیه بارسا و به دلیل تلاش برای ثبت قرارداد جدید گاوی تلاش کند.

گاوی در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی قرارداد جدیدی را با بارسلونا امضا کرد اما لالیگا حاضر به ثبت این قرارداد جدید نیست.

مشکلات باشگاه بارسلونا در زمینه رعایت قوانین فرپلی مالی باعث شده که لالیگا از ثبت این قرارداد خودداری کند. این در حالی است که مدیران بارسا در ماه ژانویه امسال به صورت قانونی برای ثبت قرارداد او اقدام کردند.

آنها مجبور شدند برای ثبت قرارداد این ستاره 18 ساله لایحه قانونی‌ای را تقدیم دادگاه کنند. دادگاه هم به نفع این باشگاه رای و به لالیگا دستور داد که اجازه ثبت قرارداد گاوی را صادر کند اما به نظر نمی‌رسد که تباس قصد پایان دادن به این کشمکش را داشته باشد.

او در نشست خبری‌اش در این باره گفت:قرارداد گاوی ثبت شده . او در چند ماه آینده هم بازی خواهد کرد اما مشکل دقیقا همین جاست چون ما درخواست برگزاری دادگاه تجدیدنظر برای تغییر این حکم را داده‌ایم.

تباس درباره دلیل مشکلات به وجود آمده بر سر قرارداد گاوی اظهار داشت: بارسا باید بخشی از حسابرسی‌ها و درآمدهایش را به ما نشان دهد. اگر این کار انجام شود، ثبت قرارداد بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد. ضررها باید کمتر از چیزی که الان هست باشند و این یعنی قرارداد او نباید ثبت شود. بارسا به خوبی می‌داند باید چه کاری انجام دهد.

 

بایرن مونیخ برای جذب گاوی تلاش میکند!

یک رسانه اسپانیایی اعلام کرد بایرن مونیخ به جذب گاوی، ستاره جوان بارسلونا، علاقه‌مند است و از همین حالا تلاش برای جلب رضایت بارسا و گاوی را آغاز کرده است.

نشریه اسپانیایی ال‌ناسیونال با انتشار گزارشی باعث نگرانی هواداران بارسا شده است. بر اساس این گزارش ستاره جوان بلوگرانا مشتری بزرگی دارد که تلاش‌هایی پردامنه را برای به خدمت گرفتن او آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش یولیان ناگلزمن، سرمربی بایرن مونیخ، علاقه زیادی به سبک بازی گاوی دارد و به درخواست او مدیران بایرن مونیخ این ستاره بارسا را در صدر فهرست پروژه‌های خود برای پنجره نقل و انتقالات بعدی قرار داده‌اند.

گاوی چندی پیش قرارداد خود با بارسلونا را تمدید کرد، ولی به دلیل اختلافات بین باشگاه بارسلونا و لالیگا قرارداد جدید او هنوز ثبت نشده است. بایرن از این فرصت پیش‌آمده آگاه است و فرصت را برای ورود به میدان ایده‌آل می‌داند. تا زمانی که قرارداد جدید گاوی ثبت نشود، طبق قرارداد قبلی بند آزادسازی او تنها 50میلیون یورو است و بایرن با کمال میل حاضر است این بند را فعال کند.

ال‌ناسیونال می‌گوید ناگلزمان و بایرن مونیخ در واقع به چهار ستاره جوان بارسا علاقه‌مندند ولی در حال حاضر تمام انرژی خود را به جذب گاوی معطوف کرده‌اند. لاپورتا و ماتئو آلِمانی حالا باید برای اینکه ستاره جوان خود را از دست ندهند هر چه سریع‌تر تکلیف اختلافشان با لالیگا را حل کنند و قرارداد جدید گاوی را رسما به ثبت برسانند، اگر مشکل قرار داد جدید تا ماه های اینده حل نشود ایجنت گاوی، وارد مزاکره با تیم های خواهان موکلش میشود!.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دردسرجدید بارسلونا؛قرارداد گاوی غیرقانونی است
P