درگیری لفظی در اردوی تیم ملی بلژیک

درگیری لفظی در اردوی تیم ملی بلژیک

درگیری لفظی در اردوی تیم ملی بلژیک

ــ ــ‌ ــ‌ ــ ــ ــ

تیم ملی بلژیک  در دومین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی مراکش رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم شکست خورد.

این نتیجه باعث شد که صعود آنها به مرحله یک هشتم جام جهانی در خطر باشد و نسل طلایی بلژیک یک بار دیگر نشان داد که توانایی برآورده کردن انتظارات را ندارد.

درحالیکه اکثر قریب به اتفاق هواداران فوتبال در بلژیک از این شکست عصبانی هستند اما عده‌ای در مرکز شهر بروکسل، پایتخت این کشور، به بهانه شکست در خیابان‌ها به اموال عمومی آسیب زدند و با پلیس بلژیک درگیر شدند.

گزارش‌ رسانه‌های حاکی است ده‌ها هوادار در بروکسل خسارات قابل توجهی به اموال خصوصی مردم و اموال عمومی وارد کرده‌اند، رسانه‌های بلژیکی می‌گویند اتفاق‌های امروز عصر بروکسل مشکوک است چرا که حتی پیش از سوت پایان مسابقه عده‌ای با نیروهای پلیس درگیر شده بودند.

سخنگوی پلیس بلژیک در گفتگو با رسانه‌ها گفت: عده‌ای از هواداران فوتبال صحنه‌های زشتی ایجاد کردند و باعث مصدوم شدن یک خبرنگار شدند. حدود صد مامور پلیس بروکسل به محل اعزام شدند تا از آسیب وارد شدن به شهروندان جلوگیری شود.

خبرها حاکی از آن دارد که درگیری ها به اردوی بلژیک در قطر کشیده شده است و بازیکنان سرشناس این تیم با یکدیگر درگیر شده اند.

دی‌بروینه پس از شکست این تیم در پایان بازی به خبرنگاران گفته است که این اتفاق به این دلیل رخ داد که سن بهترین بازیکنان این تیم بسیار بالاست و کل تیم از نظر او پا به سن گذاشته است.

از سوی دیگر هازاد نیز پیش از بازی با مراکش مدعی شده بود که مدافعان بلژیک سریع نیستند و خودشان هم از این موضوع خبر دارند و همین موضوع باعث ضدحمله های خطرناک تیم ملی کانادا میشد.

اظهارات دیبروینه و هازارد به مذاق فرتونگن مدافع 35 ساله بلژیکی ها خوش نیامده بود و او به محض مطلع شدن از آنها پس از پایان بازی برابر مراکش نسبت به این موضوع واکنش عجیبی نشان داد.

فرتونگن در این باره به خبرنگاران گفت: من فکر می‌کنم که ما بسیار بد حمله می‌کنیم چون در خط حمله هم بسیار کند هستیم، به اندازه کافی موقعیت ایجاد نمی‌کنیم بگذارید من از شما سوال بپرسم، شاید بخاطر بالا رفتن سن مهاجم های ما است درسته؟! ما دو بار از روی تیر نزدیک در این بازی گل خوردیم و بعید میدونم مدافعان مقصر باشند!

به نظر می‌رسد که جو اردوی بلژیک نیز مانند شهر بروکسل چندان آرام نیست و یکدلی و اتحادی که باید در این تیم وجود ندارد، شاید یکی از دلایلی که باعث شد دی بروینه امیدی به کسب عنوان قهرمانی از سوی این تیم نداشته باشد همین بوده است، تیم سوم دوره گذشته برای صعود تنها به پیروزی در بازی اخر مقابل نایب قهرمان دوره قبل نیاز دارد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درگیری لفظی در اردوی تیم ملی بلژیک
P