دفاع وسط واجب تر از نان شب برای کونته و تاتنهام!

دفاع وسط واجب تر از نان شب برای کونته و تاتنهام!

دفاع وسط واجب تر از نان شب برای کونته و تاتنهام!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

مدیران تاتنهام هاتسپر در تابستان امسال ، برای تقویت تیم آنتونیو کونته و پر کردن خلأهای مورد انتظار این سرمربی به دنبال جذب دو مدافع میانی هستند.

کونته می‌خواهد حداقل دو مدافع میانی جدید در پنجره نقل و انتقالات آتی به اسپرز اضافه کند، به خصوص اگر جو رودون یا یافت تانگانگا در دو ماه آینده به برای ادامه فوتبال خود از جمع شاگردان کونته جدا شوند. سرمربی تیم فوتبال تاتنهام و فابیو پاراتیچی ، مدیرعامل باشگاه تاتنهام، روز جمعه در نشستی در تورین ایتالیا درباره اهداف برنامه ریزی شده خود صحبت کردند.

اولویت اول، یک مدافع میانی سمت چپ است تا رقابت برای بن دیویس که تنها انتخاب واقعی کونته در آن نقش در فصل گذشته بود، فراهم کند. نام هایی که تاتنهامی ها برای خط دفاعی به دنبال آن ها هستند الساندرو باستونی و جوسکو گواردیول می باشند که انتقال این دو بازیکن از سخت ترین اهداف نقل انتقالاتی در این لحظه هستند.

تاتنهام و حسرت دفاع وسط
تاتنهام و حسرت دفاع وسط

کونته که هدایت باستونی 23 ساله را برای دو فصل در اینترمیلان بر عهده داشت و او را به یک بازیکن ثابت تیم اصلی در این باشگاه و یک ملی پوش ایتالیایی پس از حضور قرضی در آتالانتا و پارما تبدیل کرد، بسیار علاقه مند به جذب این بازیکن جوان و آینده دار است. اسپرز هیچ مشکلی در مورد دستمزد بازیکن یا هزینه انتقال اینتر که حداقل 51 میلیون پوند تعیین شده است را نمی بیند.

درواقع مشکل اصلی تاتنهامی ها متقاعد کردن باستونی برای ترک باشگاهی است که در آن بسیار خوشحال است اما گفته می شود که این بازیکن مشتاق است که روزی دوباره برای کونته بازی کند، اما هنوز متقاعد نشده است که در سنین پایین ، ایتالیا را به مقصد لیگی متفاوت ترک کند.

باستونی اعتقاد دارد که در حال حاضر هیچ پیشرفتی در این زمینه با بازیکنی که تا اواسط ژوئن در بازی های بین‌المللی با ایتالیا است، وجود ندارد و هنوز متقاعد نشده است که زمان مناسبی برای ترک اینتر است. نکته کلیدی در هفته‌های آینده این خواهد بود که باشگاه سری آ چقدر برای پیش برد برنامه های نقل و انتقالاتی خود به بودجه نیاز دارد و این مدافع میانی تنها دو سال از قراردادش باقی مانده است. اگر او قرارداد جدیدی امضا نکند، این بهترین پنجره ای است که اینتر می تواند بالاترین مبلغ را برای او دریافت کند.

در سمت مقابل این انتقال برای تاتنهام اکنون به این نکته بستگی دارد که آنها در شرایطی که هنوز فرصت نقل و انتقالات باقی است ، تاتنهامی ها تا چه اندازه می توانند برای این بازیکن ایتالیایی صبر کنند.

در سمت دیگر انتقال گواردیول بیست ساله به لندن از انتقال باستونی هم می تواند سخت تر باشد. این ملی پوش کرواسی نه تنها در باشگاه خود یعنی لایپزیگ بسیار خوشحال است، بلکه به دلیل قراردادی که تا سال 2026 با این باشگاه آلمانی دارد ، انتظار می رود که مبلغ انتقال احتمالی این بازیکن بسیار بیشتر از باستونی باشد. علاوه بر این، منچسترسیتی و چلسی هر دو به این مدافع میانی جوان علاقه مند شده اند.

روش معروف پاراتیچی این است که سعی می‌کند با چندین بازیکن به طور همزمان – گاهی تا 10 بازیکن در یک زمان ، برای یک پست مخصوص مذاکره کند تا عرصه را برای بازیکنان مورد انتظارش تنگ کند.

در تایید سخنی که در بالا گفته شد می توان اشاره کرد که بازیکنان دیگری در لیست بازیکنان مدافع میانی تاتنهام ایتالیایی قرار دارند که عبارتند از: پائو تورس از ویارئال ، مارک گوهی، مدافع ملی پوش انگلیس و کریستال پالاس، گلیسون برمر از تورینو و کلمنت لنگلت از بارسلونا.

تورس بازیکن چپ پای دیگری است که مانند باستونی تنها دو سال از قراردادش باقی مانده است. ویارئال و اسپرز رابطه خوبی با هم دارند و این بازیکن 25 ساله تابستان گذشته ، پیشنهاد انتقال به شمال لندن را رد کرده بود،با این وجود گمانه زنی ها بر این اساس است که او در تابستان امسال بازیکن مورد توجه منچستریونایتد است، اگرچه او در روزهای اخیر در مورد تمدید قرارداد و ماندنش در ویارئال با مدیران این تیم صحبت کرده است که با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجهه شده است.

گوهی ، نیز یک بازیکن راست پا است که پس از انتقالش از چلسی به پالاس باعث شد در این تیم به خوبی بدرخشد و به تیم ملی انگلیس دعوت شود،این بازیکن فصل بزرگی را با پالاس سپری کرده است، و با توانایی رهبری خود در سن 21 سالگی، باعث شد تا کاپیتان دوم این تیم شود. این بازیکن جوان نیز یکی از اهداف نقل و انتقالاتی تاتنهامی ها در این فصل است، اما با قراردادی که تا سال 2026 دارد،به نظر جذب این مدافع میانی جوان ارزان نخواهد بود.

برمر نیز یکی از بازیکنان است که حرف در مورد او بسیار زیاد است ، زیرا باشگاهی که انتظار می رود در تابستان امسال یک بازیکن راست پا را به خدمت بگیرد، اینتر است. این بازیکن 25 ساله برزیلی با قیمتی در حدود 21 میلیون پوند در دسترس است و آینده او می تواند تا حدودی با باستونی گره بخورد. شایان ذکر است که نمایندگان برمر CAA Base هستند که ارتباطات قوی با تاتنهام دارند و نماینده سون هیونگ مین و همچنین بازیکن سابق اسپرز دله آلی، کایل واکر، کایران تریپیر و کایل واکر پیترز نیز هستند.

یکی دیگر از مدافعان میانی چپ در لیست باشگاه لنگلت است که این ماه 27 ساله می شود.این بازیکن بر این موضوع واقف است که باشگاه شمال لندن در تابستان گذشته و در هفته‌های ابتدایی کار پاراتیچی، سعی کرد این ملی‌پوش فرانسوی را به صورت قرضی به خدمت بگیرد، اما این مدافع در آن مقطع نمی‌خواست غول کاتالان را ترک کند.

با این حال، مشکلات مالی بارسلونا قرار است باعث خروج از باشگاه در این تابستان شود و انتظار می رود پاراتیچی یک بار دیگر لنگلت را به عنوان گزینه دیگری در سمت چپ بررسی کند. این بازیکن باتجربه فرانسوی فصل گذشته 27 بار برای بارسایی ها بازی کرد و 4 بار در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد و این که احتمالاً به صورت قرضی در دسترس خواهد بود می تواند به تاتنهام کمک کند تا سرمایه های نقل و انتقالات خود را به سایر بخش های تیم اختصاص دهد.

یکی از مدافعان میانی راست پایی که به طور مداوم با اسپرز در ارتباط است، کیم مین جائه، ملی پوش کره جنوبی است. این مدافع میانی 25 ساله تابستان گذشته به فنرباغچه پیوست و فصل گذشته 40 بار برای آنها بازی کرد. او به عنوان یک بازیکن احتمالی در تابستان امسال به لیگ برتر لینک شده است. در حالی که او همچنان بازیکن مورد علاقه تاتنهام است، در این مرحله از پنجره نقل و انتقالات، او در فهرست خریدهای احتمالی مدافع میانی آن ها قرار ندارد.

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دفاع وسط واجب تر از نان شب برای کونته و تاتنهام!
P