دورتموند بدنبال حفظ سانچو

دورتموند بدنبال حفظ سانچو؛بسته پیشنهادی به شهر منچستر ارسال شد!

دورتموند قصد دائمی کردن قرارداد جیدون سانچو را دارد و بدنبال معاوضه بازیکنان است.

اوضاع منچستریونایتد و سانچو در شرایطی است که اکنون هیچکدام از طرفین نمی‌دانند که آینده قرار است به چه صورت پیش برود. حالت‌های مختلفی برای یونایتد و سانچو وجود خواهد داشت که می‌تواند نتیجه رابطه را تغییر دهد اما اتفاق مشخص این خواهد بود که حضور تن‌هاخ و سانچو همزمان در یونایتد غیرقابل قبول است و چنین ایده‌ای هرگز عملی نیست. دورتموند می‌داند که این شرایط شاید به زودی تغییر کند به همین دلیل آنها به دنبال جذب سریع‌تر جیدون سانچو هستند.

دورتموند بدنبال حفظ سانچو

تصمیم تن هاخ مهم است!

در ظاهر امر شاید محتمل‌ترین حالت برای منچستریونایتد، ماندن اریک تن‌هاخ و ادامه مسیر با او باشد. این حالت باعث خواهد شد تا احتمالا پروژه فروش سانچو کلید بخورد و آنها بخواهند که این بال انگلیسی از لیست بازیکنان شیاطین سرخ خارج شود. در یک حالت بعید احتمال عذرخواهی سانچو و بازگشتش نیز وجود خواهد داشت اما احتمالا چنین اتفاقی غیرممکن نام بگیرد.

گزینه اخراج تن‌هاخ در پایان فصل نیز یکی دیگر از حالت‌های ممکن خواهد بود. این پروژه می‌تواند 2 حالت را برای سانچو به وجود بیاورد. جیدون سانچو کاملا به این سناریو اعتقاد دارد که تن‌هاخ و تفکرات او بود که زندگی فوتبالی این بازیکن را دچار خدشه کرده و احتمالا برای کار با مربی بعدی نیز وسواس زیادی داشته باشد. این به معنی این است که سانچو گزینه بعدی را بررسی خواهد کرد و اگر مربی موردنظر در باشگاه حضور داشته باشد، پس از آن ماندنش در باشگاه و یا رفتنش از منچستریونایتد را قطعی می‌کند.

تن هاخ نرود به منچستر بر‌نمیگردم!

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی، تنها در صورتی حاضر به بازگشت به منچستریونایتد است که اریک تن‌هاخ اخراج شود.

در روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره آینده این بازیکن این بازیکن در پایان فصل جاری به گوش می‌رسید اما حالا روزنامه سان خبر داده است که او به هیچ وجه حاضر نیست تا زمانی که تن‌هاخ هدایت این تیم را برعهده دارد در اولدترافورد حضور پیدا کند.

لیست تیم ملی مشخص شد

در واقع سانچو به مدیران یونایتد اعلام کرده است که اگر تن‌هاخ اخراج نشود، او هم برنمی‌گردد و به این ترتیب احتمال این که شیاطین سرخ پیشنهاد دورتموند برای خرید این بازیکن را با ضرری قابل توجه نسبت به قبل قبول کنند بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

پیشنهاد دورتموند

دورتموند می‌داند که سانچو منبعی عظیم از استعدادهای کشف نشده است و این استعداد‌ها می‌توانند به زودی دوباره فوران کنند. آنها شرایط فعلی را برای جذب سانچو بسیار مناسب می‌بینند و قصد دارند که از وضعیت موجود نهایت بهره را داشته باشند. سناریوی موردنظر مدیران زنبورها این است که سانچو در قراردادی قرضی برای یک سال دیگر به دورتموند بیاید اما بند خرید قطعی نیز در قرارداد این بازیکن وجود داشته باشد.

البته خرید قطعی به معنی این نخواهد بود که آنها پول کامل موردنظر یونایتد را پرداخت کنند و بیشتر منظور به این است که تعویض بازیکن و مقداری پول قرارداد خرید سانچو را تکمیل کند. دورتموند می‌خواهد دونیل مالن را در قراردادی به عنوان بخش بیشتر قیمت خرید سانچو به منچستریونایتد بدهد و پس از آن با مبلغی بین 10 الی 15 میلیون یورو یونایتد را به این قرارداد راضی کند. این قرارداد برای هر 2 باشگاه می‌تواند خوب باشد زیرا هر 2 تیم می‌توانند گزینه‌هایی که به آن علاقه‌ دارند را در اختیار داشته باشند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P