دوئل یونایتد و یوونتوس بر سر ستاره آتالانتا

دوئل یونایتد و یوونتوس بر سر ستاره آتالانتا ادامه دارد

دوئل منچستریونایتد و یوونتوس برای جذب راسموس هویلوند ادامه دارد

دوئل یونایتد و یوونتوس بر سر ستاره آتالانتا – نمایش درخشان راسموس هویلاند، مهاجم جوان آتالانتا، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

هویلاند الماس جدید آتالانتا است که مهره کلیدی این تیم در رقابت‌های فصل 23-2022 بوده است.

این مهاجم 20 ساله تابستان سال گذشته با قراردادی به ارزش 17 میلیون یورو از اشتورم گراتس به این باشگاه منتقل شد و بسیاری در برگامو معتقد بودند که او خرید اشتباهی بوده است.

دوئل یونایتد و یوونتوس بر سر ستاره آتالانتا

حالا فقط یک سال و نیم از آن روز گذشته و این ستاره جوان چنان نمایشی را ارائه کرده و چنان هیجانی را به تیمش تزریق کرده است که بسیاری او را با ارلینگ هالند مقایسه می‌کنند.

این بازیکن در فصل گذشته سری آ ایتالیا 9 گل برای اتالانتا به ثمر رسانده است و موفق به ثبت دو پاس گل برای هم تیمی های خود شده است. ستاره دانمارکی در ترکیب تیم ملی دانمارک نیز رکورد ویژه ای به ثبت رسانده است، راسمون هویلاند پنج دیدار برای تیم ملی دانمارک به میدان رفته است و موفق به زدن 6 گل شده است!

پیشنهاد منچستر یونایتد

منچستریونایتد که در جذب هری کین و ویکتور اوسیمن ناکام مانده، پیشنهاد دوم را برای خرید راسموس هویلوند آماده کرده است.

یونایتد به دنبال یک مهاجم باکیفیت است تا بار گلزنی تیم تنها روی دوش مارکوس رشفورد نباشد. ابتدا گفته می‌شد شیاطین سرخ قصد دارند هری کین را از تاتنهام یا ویکتور اوسیمن را از ناپولی بخرند.

تاتنهام حاضر به فروش بازیکن به یونایتد نیست و قیمت 150 میلیون پوندی اوسیمن هم برای این باشگاه بسیار زیاد و خارج از توان آن است، برای همین حالا روی گزینه دیگری تمرکز کرده‌اند.

راسموس هویلوند، مهاجم آتالانتا که لقب “هالند دانمارک” را گرفته، هدف جدید یونایتد است.

منچستر یونایتد ابتدا یک پیشنهاد 31 میلیون پوندی برای ستاره گلزن آتالانتا داده که توسط باشگاه ایتالیایی رد شده است. شیاطین سرخ پیشنهاد دوم را آماده کرده‌اند که ارزش آن 40 میلیون پوند است. این مهاجم 20 ساله فصل قبل در 42 بازی آتالانتا در تورنمنت‌های مختلف به زمین رفت و 16 گل زد و هفت پاس گل فرستاد.

علاقه یوونتوس به ستاره دانمارکی

کریستیانو جونتولی هنوز مدیر ورزشی یووه نشده است اما به نظر می‌رسد یوونتوس دارد برنامه‌های او را در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیاده می‌کند: گران بفروش، ارزان بخر. جونتولی ایده‌هایش را در ناپولی با موفقیت پیاده کرد و حالا یووه دارد در مسیری که او ترسیم کرده، جلو می‌رود.

در فهرست فروش یووه دو نام برجسته دیده می‌شود: فدریکو کیه‌زا و دوسان ولاهوویچ. ولاهوویچ بین 60 تا 80 میلیون یورو ارزش دارد اما این رقم در مورد کیه‌زا زیاد است و به نظر می‌رسد باشگاه چیزی بین 40 تا 45 میلیون یورو را قبول کند.

الماس ترک در رادار رئال و بارسا

نیوکسل، بایرن و پی‌اس‌جی مشتریان کیه‌زا هستند. در مورد ولاهوویچ، علاقه لیگ برتری‌ها به او به ویژه چلسی چیز مخفیانه‌ای نیست. بایرن هم سبک بازی این مهاجم صرب را تحسین می‌کند.

یووه در مقابل هویلند را می‌خواهد که آتالانتا سال گذشته در ازای 17 میلیون یورو از اشتورم گراتس خرید. آتالانتا پیشنهاد 35 میلیون یورویی منچستریونایتد را برای هالند دانمارک رد کرده اما یووه آماده می‌شود تا با پرداخت 50 تا 45 میلیون یورو او را بگیرد.

ایده اصلی در یوونتوس استفاده از زوج هویلوند-میلیک است. باید دید آیا بانوی پیر موفق می‌شود زودتر از یونایتد این مهاجم را جذب کند یا خیر.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوئل یونایتد و یوونتوس بر سر ستاره آتالانتا ادامه دارد
P