دو خرید جدید استقلال

دو خرید جدید استقلال

رسمی؛ دو یاغی جوان در اردوگاه آبی پوشان؛برزگر و خالدآبادی به استقلال پیوستند

دو خرید جدید استقلال – اریا برزگر مهاجم 20 ساله تیم فوتبال امید ایران که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد، با عقد قرارداد رسمی شاگرد نکونام شد.بعد از کش و قوس‌های فراوان محمد رضا خالدآبادی دروازه‌بان تیم هوادار نیز با صدور رضایتنامه‌اش قرارداد رسمی خود با استقلال را امضا کرد و به عضویت آبی‌پوشان در آمد.

آریا برزگر یکی از اولین بازیکنانی بود که مورد توجه جواد نکونام قرار گرفت؛ او در زمان مدیریت حجت کریمی یک جلسه با مدیران باشگاه هم برگزار کرد و به توافق نهایی رسید اما با توجه به اینکه تحت قرارداد با نفت مسجدسلیمان بود،‌ قرارداد جدیدی به امضا نرساند تا مشکل رضایت‌نامه‌اش حل شود.

در نهایت علی خطیر و همکارانش با رایزنی با مسئولان نفت مسجدسلیمان موفق شدند رضایت آنها را جلب کنند. استقلالی‌ها با پرداخت مبلغی رضایتنامه برزگر را از مدیران نفت گرفتند و امروز به طور رسمی قرارداد او را به امضا رساندند.

دو خرید جدید استقلال انجام شد

برزگر مهاجمی که در ترکیب تیم فوتبال امید ایران در بازی‌های غرب آسیا نامش بیشتر شنیده شد و یکی از ستاره‌های تیم زیر 23 سال ایران در راه صعود به المپیک محسوب می‌شود، ستاره جوانی است که نکونام به سبک بازی‌اش اعتقاد دارد و قصد کرده او را به جمع نفراتش اضافه کند.

نکته قابل توجه در کارنامه دوران بازی این مهاجم 20 ساله حضور او در باشگاه پرسپولیس است. برزگر که مهرماه امسال 21 سالگی خود را پشت سر می‌گذارد، در مهرماه 98 وقتی با تیم ملی جوانان ایران خوش درخشید و مورد توجه مسئولان استقلال بود، ناگهان سر از پرسپولیس در آورد و با محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل وقت سرخ‌پوشان قرارداد سه ساله امضا کرد.

او حتی بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم هم با جام عکس گرفت تا از او به عنوان جوان‌ترین بازیکن تیم قهرمان نام برده شود. در نهایت او برای انجام بازی‌های بیشتر و گذراندن خدمت سربازی راهی فجرسپاسی شد و در بازگشت به پرسپولیس تصمیم به جدایی گرفت و مدتی به لیگ بلاروس رفت. در نهایت فصل گذشته با نظر رضا مهاجری، این مهاجم جوان به نفت مسجدسلیمان رفت و حالا در شرایطی که یکی از ارکان اصلی تیم فوتبال امید ایران محسوب می‌شود، با استقلال قرارداد همکاری امضا کرده است.

برزگر با شرایط سنی‌ای که دارد در لیست زیر 21 ساله‌های استقلال قرار می‌گیرد و لیست بزرگسال این تیم را هم پُر نمی‌کند.

رقیب حسینی از هوادار آمد

از مدت‌ها قبل مشخص بود که محمدرضا خالدابادی دروازه‌بان جوان تیم امید و باشگاه هوادار به استقلال ملحق خواهد شد. این گلر 22 ساله که همراه با تیم امید در اردوی ترکیه حضور داشت، حالا در بازگشت به ایران به باشگاه استقلال رفت و قراردادش را امضا کرد.

خالدآبادی که تحت قرارداد با باشگاه هوادار بود،‌ با رایزنی های صورت گرفته میان دو باشگاه استقلال و هوادار رضایت‌نامه خود را دریافت کرد و به جمع آبی پوشان ملحق شد.

این دروازه‌بان جوان سال گذشته در شرایطی که گلرهای باتجربه تری در هوادار حضور داشت، مورد اعتماد ساکت الهامی سرمربی تیم تهرانی قرار گرفت و در مسابقات زیادی پیراهن هوادار را برتن کرد. او با عملکرد خوب پاسخ اعتماد سرمربی خود را داد و به پیراهن تیم امید رسید و حالا گلر شماره یک تیم تحت هدایت رضا عنایتی است.

خرید های جدید میلان

محمد رضا خالدآبادی به دلیل سهمیه امید بودن مورد توجه پرسپولیس و تراکتور سازی نیز بود، دروازبان سابق پایه های تیم پرسپولیس علاقه زیادی داشت به جمع سرخپوشان اضاف شود اما پرسپولیس موفق به دریافت رضایت نامه 10 میلیاردی این بازیکن نشد تا فوتبال ایران شاهد یک انتقال جنجالی دیگر میان این دو باشگاه باشد.

صحبت های خرید جدید استقلال

محمدرضا خالدآبادی بعد از امضای قرارداد با استقلال، عنوان کرد: اول از همه خدا را شاکرم که توانستم به باشگاه استقلال بپیوندم. پیشنهاداتی از پرسپولیس و تراکتور داشتم و به نظرم لطف خدا بود که تیمهای بزرگ ایران به من پیشنهاد دادند اما از امروز برای استقلال تلاش می‌کنم و برای تیمهای دیگر آرزوی موفقیت دارم.

تیم امید سکوی پرتاب خوبی برایمان شد و به نظرم امسال کار سختی دارم و رقیب خوبی دارم و این به نفع همه ماست.

هواداران به من لطف داشتند و امیدوارم آنها را رو سفید کنم و جواب محبتشان را بدهم.

رقابت با حسینی؟ کار بسیار سختی در استقلال دارم و این باعث پیشرفت هر دوی ما خواهد شد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو خرید جدید استقلال
P