دو خرید جدید رم

دو خرید جدید رم

رسمی؛ دو بازیکن پاری‌سن‌ژرمن در پایتخت ایتالیا. پاردس و سانچز به رم پیوستند

دو خرید جدید رم – بعد از اعتراض شدید مورینیو به جدایی نمانیا ماتیچ از رم در بازی دوستانه اخیر این تیم، جالوروسی و پاری سن ژرمن برای انتقال لئاندرو پاردس و رناتوسانچز به تیم ایتالیایی به توافق نهایی رسیدند.

شنبه شب ژوزه مورینیو دست به اقدامی جنجالی زد که باعث شد مدیران رم هر چه سریع‌تر برای به خدمت گرفتن یک هافبک دفاعی دست به کار شوند.

مورینیو در حالی که با تیمش در یک بازی دوستانه مقابل پارتیزانی به میدان رفته بود اعتراض عجیبی به خبرهای منتشر شده درباره جدایی نمانیا ماتیچ از جالوروسی داشت. با اینکه گفته می‌شد این مورینیو است که از رفتار ماتیچ عصبانی است و خواهان جدایی او شده اما رسانه‌ها در ایتالیا می‌گویند آقای خاص به مدیران باشگاه اطلاع داده که بدون جذب یک هافبک دفاعی جدید دچار مشکل خواهد شد.

آقای خاص در اخرین بازی دوستانه خود مقابل پارتیزانی در دقیقه 79 حسام عوار را از زمین بیرون کشید و سپس بازیکن جدیدی به جای او وارد زمین نکرد تا رم دقایق باقی مانده را 10 نفره دنبال کند.

به نظر می‌رسد این اعتراض مورینیو در باشگاه رم سریعا شنیده شده است و دو بازیکن جدید برای مورینیو خریداری شده است.

پاردس به رم پیوست

لئاندرو پاردس، بازیکن آرژانتینی، با قراردادی 2 ساله به باشگاه رم پیوست.باشگاه رم لئاندرو پارادس را به عنوان خرید جدیدش معرفی کرد. باشگاه ایتالیایی اعلام کرد این قرارداد تا تابستان 2025 اعتبار دارد.

این بازیکن آرژانتینی فصل گذشته در ترکیب پاری سن ژرمن جای نداشت و فصل را با قراردادی قرضی در یوونتوس سپری کرد.

بر اساس گزارش فوت‌مرکاتو، پاری سن ژرمن و رم روی مبلغ 5 میلیون یورو برای انتقال این بازیکن به توافق رسیدند.

قهرمان لیگ فرانسه مدت زیادی بود که برای فروش این بازیکن آرژانتینی تلاش می‌کرد. در ماه ژوئن، یوونتوس از پرداخت بند خرید 22 میلیون یورویی برای دائمی کردن قرارداد پاردس، خودداری کرد.

قرارداد نیمار با الهلال

پاردس در حال ورود به آخرین سال قراردادش با پی‌اس‌جی بود و با بازیکنان مازاد این باشگاه تمرین می‌کرد.

این هافبک 29 ساله در ورزشگاه المپیک رم به شهرت رسیده بود. او 9 سال پیش به صورت قرضی از بوکا جونیورز به رم پیوست. در سال 2015، او با قراردادی 6 میلیون یورویی به صورت دائمی به رم ملحق شد. رم پس از جدایی نمانیا ماتیچ، به دنبال تقویت خط میانی بود و در نهایت این بازیکن را جذب کرد.

رناتو سانچز به رم پیوست

انتقال قرضی رناتو سانچس به آاس رم نیز رسمی شد تا مورینیو هموطنش را به عنوان یک نیروی کمکی جدید در اختیار داشته باشد.

ساعتی پیش باشگاه رم انتقال لئاندرو پاردس از پی اس جی را رسما اعلام کرد و دقایقی پیش نوبت به رسمی شدن انتقال رناتو رسید.

هافبک پرتغالی البته بر خلاف پاردس با انتقالی قرضی راهی رم شده اما در قرارداد او بندی وجود دارد که اگر در 60 درصد بازی‌‍های جالوروسی به میدان برود، بند خرید 15 میلیون یورویی او فعال خواهد شد و قطعی بازیکن رم می‌شود.

در واقع رناتو اصرار داشت به رم برود و در نهایت با قرارداد قرضی به ارزش یک میلیون یورو و بند خرید اجباری 15 میلیون یورویی این انتقال نهایی شد. او شماره 20 رم را بر تن خواهد کرد. رناتو سابقه بازی برای بنفیکا، بایرن و لیل را هم دارد و جایی در ایده‌های لوئیس انریکه، مربی جدید پی اس جی نداشت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو خرید جدید رم
P