دو راهی لالیگا و لیگ برتر برای ژسوس

دو راهی لالیگا و لیگ برتر برای ژسوس

دو راهی لالیگا و لیگ برتر برای ژسوس

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

به نظر می رسد هرروز بر تعداد باشگاه های خواهان گابریل ژسوس ستاره برزیلی منچستر سیتی افزوده می شود.

هم آرسنال و هم چلسی علاقه قابل توجهی به این بازیکن 25 ساله نشان دادنده اند که پس از امضای قرارداد منچسترسیتی با اریک هالاند این بازیکن جایگاه خود را بیش از پیش در خطر می بیند و به همین دلیل ساز جدایی بر سر داده است.

علارغم اینکه ژسوس در اکثر بازی های منچسترسیتی روی نیمکت بود اما در نهایت توانست با 8 گل و 8 پاس گل عملکرد قابل قبولی از خود بر جای بگذارد ، همین موضوع نیز باعث شده است تا مشتریان برای انتقال این بازیکن به تیم خود صف بکشند.

از لالیگا خبر میرسد که رئال مادرید، قهرمان اسپانیا نیز ژسوس را زیر نظر گرفته است.عملکرد او در این فصل ثابت می کند که او یک عنصر هجومی بسیار موثر برای هر تیمی می تواند باشد، به همین دلیل هزینه انتقال این بازیکن از سیتیزن ها تا 45 میلیون پوند ذکر شده است.

با تمام آنچه گفته شد، نگاهی به آخرین گزارش های مربوط به آینده برزیلی و احتمال انتقال به تیم دیگری در لیگ برتر دارد.

گابریل ژسوس، مهاجم منچسترسیتی، چلسی را یکی از “بهترین تیم های جهان” عنوان کرده است و همین موضوع می تواند پیامی روشن مبنی بر علاقه ژسوس و پیشی گرفتن چلسی از آرسنال و رئال مادرید در رقابت نقل و انتقالات این بازیکن برای جذب جانشین روملو لوکاکو باشد .

با وجود گمانه زنی های مداوم مبنی بر سر انتقال این بازیکن برزیلی به شمال لندن در میان گزارش ها و توافق شخصی آرسنال با ژسوس پس از مطرح شدن نام دو تیم بزرگ دیگر یعنی چلسی و رئال مادرید عملیات انتقال ژسوس به کندی پیش می رود و هر آن می توانیم منتظر انجام یک حرکت رونالدینیویی از ژسوس باشیم.

گزارش های متعددی از خبرنگاری های اسپانیایی از جمله Diario AS و SPORT گزارش داده اند که آبی های لندن اکنون به رقابت برای انتقال این بازیکن 25 ساله پیوسته اند.

چلسی و رئال مادرید در تعقیب ژسوس با این واقعیت که هر دو در فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا رقابت خواهند کرد، بر توپچی ها برتری دارند.

مهمتر از همه، شماره 9 منچسترسیتی قبلاً به این موضوع اشاره کرده است که با اعتراف “بهترین تیم” خود، بین توماس توخل و میکل آرتتا چه کسی را انتخاب خواهد کرد.

او پس از گلزنی در پیروزی 1-0 سیتی در فصل گذشته در استمفوردبریج، اظهارات بزرگی را در مورد علاقه بازی پیرامون قهرمان اروپا در آن زمان بیان کرد.

 

لالیگا مقصد ژسوس است؟

لالیگا مقصد بعدی ژسوس است؟
لالیگا مقصد بعدی ژسوس است؟

در حالی که تمام گزارش ها حاکی از آن بود که تنها آرسنال و چلسی مشتری پر و پا قرص ژسوس هستند،اما گزارش شده است که این بازیکن در صورت محقق شدن خواسته هایش ترجیح می دهد به غول اسپانیایی یعنی رئال مادرید نقل مکان کند.

نشریه اسپانیاییSERDeportivos  گزارش داده است که این بازیکن ترجیح می دهد به برنابئو برود و کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال نیز در تابستان امسال علاقه مند به جذب این بازیکن 25 ساله است.

با این حال، ادعا می‌شود که لوس بلانکوس نمی‌تواند تا زمانی که مهاجم برزیلی دیگر این تیم وینیسیوس جونیور پاسپورت اسپانیایی دریافت کند، لوس بلانکوس نمی‌تواند قراردادی را با ژسوس به امضا برساند.

این موضوع به این دلیل است قهرمانان فعلی لیگ قهرمانان اروپا حداکثر تعداد بازیکنان غیر اروپایی مجاز لالیگا را پر کرده اند.

اما گفته می شود که تیم توماس توخل نیز پس از اولین فصل ناامیدکننده روملو لوکاکو در استمفوردبریج، به این ملی پوش برزیلی علاقه مند است و گزارش ها حاکی از آن است که لوکاکو می تواند تابستان امسال به اینترمیلان بازگردد.

دیدار بوهلی و توخل می تواند در سر انتقال ژسوس و خروج روملو لوکاکو از آبی های لندن بسیار مهم باشد.

تاد بوهلی مالک چلسی و توماس توخل سرمربی این تیم قرار است این هفته با یکدیگر دیدار کنند تا درباره آینده روملو لوکاکو، مهاجم ناآرام و بازیکن رکورددار باشگاه، که با بازگشت به اینترمیلان مرتبط است، صحبت کنند.

نارضایتی لوکاکو در دوران بازگشتش در غرب لندن از ابتدای سال 2022 نمایان و آشکار شد، زمانی که او با نقل قول‌های عجیب و شاید غیرحرفه ای به اسکای ایتالیا ، تمام ساختار و آمادگی برای دیدار خانگی برابر لیورپول در لیگ برتر را لکه دار کرده بود.

از آن زمان به بعد، نگاه توخل به لوکاکو تغییر کرد و به او بازی های بیشتری در این تیم رسید ، اما ظاهراً این مورد برای خوشحال کردن این بازیکن 29 ساله از وضعیتش کافی نبود و تنها یک فصل پس از شکستن رکورد باشگاهی خود با مبلغ 97.5 میلیون پوند به فکر بازگشت به تیم قبلی خود افتاد.

با تمام این تفاصیر باید منتظر ماند و دید که نبرد غول های باشگاهی جهان بر سر انتقال گابریل ژسوس به کجا خواهد انجامید و تصمیم ژسوس برای ادامه ددوران فوتبالی خود چه چیز خواهد بود؟

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو راهی لالیگا و لیگ برتر برای ژسوس
P