دو گزینه مدنظر شیاطین سرخ برای جانشینی مگوایر

دو گزینه مدنظر شیاطین سرخ برای جانشینی مگوایر

خداحافظی مگوایر با یونایتد، جانشین از مونیخ می آید؟

دو گزینه مدنظر شیاطین سرخ برای جانشینی مگوایر – وستهام برای انتقال 35 میلیون یورویی هری مگوایر با منچستریونایتد به توافق رسیده است.

با تایید اتلتیک، باشگاه وستهام برای جذب هری مگوایر، مدافع انگلیسی، با منچستریونایتد به توافق رسیده است. گزارش شده بود باشگاه لندنی 35 میلیون یورو برای مگوایر پیشنهاد داده و این پیشنهاد اکنون پذیرفته شده است.

باشگاه وستهام پس از فروش دکلان رایس به آرسنال در قراردادی به ارزش 120 میلیون یورو، به دنبال خرید بازیکنان جدید است. مگوایر امیدوار است پس از دورانی که در منچستریونایتد داشته دوباره حرفه‌اش را احیا کند.

این بازیکن 30 ساله فصل گذشته تنها 16 بازی در لیگ برتر انجام داد و لیساندرو مارتینز، رافائل واران و ویکتور لیندلوف در خط دفاع به او ترجیح داده شدند. کاپیتانی منچستریونایتد نیز در تابستان امسال از ملی پوش انگلیسی سلب شد. اتلتیک گزارش داد مگوایر که قراردادش تا سال 2025 اعتبار دارد، امیدوار بود که بماند و برای جایگاهش در یونایتد بجنگد.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، نشان داد که کمبود زمان بازی در یونایتد می‌تواند روی وضعیت بازیکن در تیم ملی هم تأثیر بگذارد. بدین ترتیب او چاره‌ای به غیر از پذیرش جدایی ندارد.

مگوایر در تابستان 2019 با 92 میلیون یورو از لسترسیتی به یونایتد پیوسته بود.

پاوارد گزینه یک منچستر

منچستریونایتد مذاکرات خود را با باشگاه بایرن مونیخ برای جذب بنجامین پاوارد آغاز کرد تا با جدایی هری مگوایر به عنوان جایگزین این بازیکن راهی اولدترافورد شود.

منچستریونایتد در حال مذاکره برای جذب بنجامین پاوارد ستاره بایرن مونیخ است. این بازیکن به عنوان جایگزین احتمالی هری مگوایر در نظر گرفته شده است.

بنجامین پاوارد قصد ندارد با باشگاه بایرن مونیخ تمدید کند و فقط تا سال 2024 با باوارایی‌ها قرارداد دارد.

اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد مشتاق حضور این بازیکن است زیرا پاوارد 27 ساله توانایی بازی در دو پست دفاع راست و دفاع وسط را دارد.

منچستریونایتد از ابتدای فصل نقل و انتقالات به دنبال راهی برای فروش هری مگوایر بود و حالا این تیم با وستهم بر سر این انتقال به توافق رسیده است. بنجامین پاوارد که درسال 2018 با تیم ملی فرانسه قهرمان جام‌جهانی شد، گزینه مناسبی برای جایگزینی کاپیتان برکنار شده یونایتدی‌ها است.

از قرارداد پاواراد با باشگاه مونیخی فقط یک سال مانده است و خود این بازیکن علاقه‌مند به جدایی است و منچستریونایتد می‌تواند با قیمتی مناسب این مدافع دو پسته را به خدمت بگیرد.

پیش بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک

یونایتد روز دوشنبه 14 آگوست در اولین بازی خود در لیگ برتر به مصاف ولوورهمپتون خواهد رفت، اما باید دید که آیا تا آن زمان خروج مگوایر و ورود پاوارد قطعی خواهد شد یا خیر.

تودیبو گزینه د‌وم شیاطین سرخ

ژان کلر تودیبو گزینه دوم یونایتد برای جانشینی هری مگوایر است.بازیکنی که بارسا 20 درصد از رقم انتقال او را دریافت خواهد کرد.

ژان کلر تودیبو که اکنون مدافع میانی تیم نیس است، توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد را به خود جلب کرده است؛ باشگاهی که در صورت رسمی شدن فروش هری مگوایر، روی مرد فرانسوی حساب باز کرده است. در صورت رقم خوردن این انتقال، تیم کاتالان می‌تواند سود زیادی ببرد.

تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعد کیکه ستین را به توانایی‌های خود متقاعد کند. او سال 2020 قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی‌که او بازیکن ثابت آبی‌ها بود.

تودیبو تابستان همان سال با قراردادی قرضی و دو ساله راهی بنفیکا شد ولی در این تیم تنها دو بازی در جام اتحادیه انجام داد و هرگز مورد اعتماد کادر فنی قرار نگرفت. در نهایت او در انتقالات زمستانی 2021 به بارسا برگشت و با بند خرید دائمی 8.5 میلیون یورویی به نیس فرانسه قرض داده شد. نیس سپس قرارداد او را دائمی کرد ولی بارسا 20 درصد از رقم انتقال این بازیکن در آینده را برای خود حفظ کرد.

به این ترتیب اگر تودیبو (احتمالا با رقم خوبی) راهی منچستریونایتد شود، بارسا می تواند 20 درصد آن را برای خود کند و این در شرایط اقتصادی دشوار کنونی مثل هدیه‌ای غیرمنتظره برای باشگاه کاتالان خواهد بود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو گزینه مدنظر شیاطین سرخ برای جانشینی مگوایر
P