رئال مادرید برای جذب امباپه مجدد اقدام میکند

رئال مادرید برای جذب امباپه مجدد اقدام میکند

رئال مادرید برای جذب امباپه مجدد اقدام میکند

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

در ماه می و در شرایطی که به نظر می رسید انتقال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان پاری‌سن‌ژرمن، به رئال مادرید در لالیگا قطعی شده، این بازیکن سه سال دیگر قراردادش را تمدید و جهان فوتبال را شوکه کرد، لوئیس کامپوس مدیر جدید پاری سن ژرمن، اخیرا مدعی شد تصمیم گیری در آینده بر دوش خود کیلیان امباپه است و باشگاه فرانسوی فعلا باید از توانایی های این ستاره تکنیکی در ترکیب خود استفاده کند.

فلورنتینو پرز، درد ناشی از ضربه ای که امباپه چند ماه پیش به او زد هنوز بر سر جای خود باقی است و از بین نرفته، با این حال رئیس امیدوار است، او اطمینان داشت که امباپه را برای فصل جاری در اختیار خواهد داشت ولی ستاره فرانسوی در نهایت به پیشنهاد رئال پاسخ منفی داد.

دلایل رد پیشنهاد؟ هم می توان به پیوند عاطفی او با پی اس جی و شهر پاریس اشاره کرد و هم فشار همه جانبه ورزشی و سیاسی روی او که در نهایت موثر نیز بودند. امیر قطر(مالک پی اس جی) نمی خواست بهترین بازیکنش را در سال جام جهانی از دست بدهد. پاریسی ها می خواستند امباپه حداقل تا سال 2024‌ سال المپیک پاریس، ماندنی شود و به این هدف نیز رسیدند. به او 486 میلیون یورو در سه قسط به عنوان پاداش تمدید قرارداد پرداخت خواهد شد، 70میلیون یورو در صورتی که در سال 2023 جدا نشود، 80 میلیون یورو در صورت ماندن تا 2025 و 90 میلیون یوروی دیگر نیز در صورت تمدید تا 2026 به حساب کیلیان واریز خواهد شد او سالانه 72 میلیون یورو ناخالص نیز دستمزد می گیرد.

کیلیان تنها تا 2024 با پی اس جی قرارداد دارد و در واقع تابستان بعد می تواند تصمیم بگیرد که تا 2025 تمدید کند یا خیر، بند تمدید تا 2025 اختیاری است و اجباری روی او نخواهد بود این بدون شک خبری خوشحال کننده برای پرز است. اگر امباپه تمدید نکند، از ژانویه 2024 یعنی تقریبا یک سال بعد بار دیگر برای مذاکره آزاد خواهد بود اما باید دید پرز حاظر به جذب امباپه میشود؟ اتفاقی که برای کریس رونالدو رخ داد و‌ پرز حاظر به جذب او نشد.

در حال حاضر صحبتی از امباپه در رئال مادرید نیست، اما واضح است که به زودی باید جایگزینی برای بنزما پیدا شود به همین دلیل است که هواداران از فلورنتینو می خواهند هر چه زودتر امباپه را بخرد. رئیس در ماه می گفته بود که کیلیان از نیامدن پشیمان خواهد شد و در موارد بعدی سعی کرده به سوالات در مورد امباپه پاسخ ندهد. در رئال یک قانون اصلی وجود دارد: اینکه هیچ بازیکنی مهمتر از باشگاه نیست.

مارکا در گزارش منتشر شده خود نوشت؛ مسئولان رئال از 6 ماه قبل که امباپه ترجیح داد در پاریس به فوتبالش ادامه دهد، از او عبور کرده اند و از مطرح شدن دوباره شایعات علاقه رئال به امباپه به ستوه آمده اند. طبق گزارش مارکا، رئال مادرید پس از ناامید شدن از امباپه برنامه خود برای سال های پیش رو را کاملا تغییر داده و دیگر وقت خود را برای ستاره فرانسوی تلف نمی کند رئال روی وینیسیوس و رودریگو سرمایه گذاری کرده و با جذب اندریک که از سال 2024 به رئال اضافه خواهد شد، روی خط حمله ای تمام برزیلی امید بسته است، رئال مادرید همچنین توان پرداخت دستمزد هنگفت 100میلیون یورو ناخالص امباپه را نیز ندارد و دیگر حاضر نیست پروژه های ورزشی خود را به جذب احتمالی امباپه مربوط کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رئال مادرید برای جذب امباپه مجدد اقدام میکند
P