رد پیشنهاد الهلال برای اوسیمن توسط ناپولی

رد پیشنهاد الهلال برای اوسیمن توسط ناپولی

پیشنهاد اول و دوم الهلال برای اوسیمن رد شد؛ ناپولی 200 میلیون یورو میخواهد!

رد پیشنهاد الهلال برای اوسیمن توسط ناپولی – باشگاه نا‌پولی پیشنهاد 130 و 140 میلیون یورویی الهلال عربستان برای فوق ستاره خود را رد کرد.!

ویکتور اوسیمن فصلی رویایی را با ناپولی پشت سر گذاشت و توانست علاوه بر بالا بردن جام قهرمانی اسکودتو، با 26 گل به عنوان اولین بازیکن آفریقایی تاریخ، کفش طلای سری A را به دست بیاورد. به واسطه این عملکرد درخشان ناپولی کار بسیار سختی برای حفظ این بازیکن دارد.

با این وجود آئورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی، از شروع فصل نقل و انتقالات تلاش می‌کند تا به هر نحوی که شده اوسیمن را در تیم قهرمان حفظ کند. او برای این کار حاضر شده تا دستمزد این ستاره را نیز به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد.

قرارداد این مهاجم تا ژوئن 2025 اعتبار دارد، اما ناپولی هم‌ اکنون در حال کار برای تمدید قرارداد اوست. این باشگاه به تازگی پیشنهاد 140 میلیون یورویی الهلال عربستان برای خرید اوسیمن را رد کرد تا تیر عربستانی ها نیز مثل پاری‌سن‌ژرمن به سنگ بخورد.

پیشنهاد سوم الهلال به زودی از راه خواهد رسید، الهلال و اوسیمن به توافق رسیده اند و مشکل رضایت ناپولی است، دستمزد اوسیمن در الهلال 50 میلیون یورو خواهد بود!

ناپولی که حاضر شده دستمزد سالیانه اوسیمن را به ازای تمدید 2 ساله قرارداد به 6.5 میلیون یورو برساند، به خریداران این مهاجم اعلام کرده که او را کمتر از 200 میلیون یورو نمی فروشد. در صورتی که اوسیمن با دستمزد پیشنهادی ناپولی قرارداد خود را تمدید کند به گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه تبدیل می شود.

ویکتور اوسیمن در سال 2020 با رقم 75 میلیون یورو از لیل فرانسه راهی ناپولی شده است. اوسیمن در سه فصل حضور خود در ناپولی ایتالیا، در مجموع 101 دیدار به میدان رفته است و موفق به ثبت 59 گل شده است. بهترین امار اوسیمن مربوط به فصل گذشته فوتبال ایتالیا است که ویکتور اوسیمن با 26 گل کفش طلای فوتبال ایتالیا را به دست اورد.

تمدید با الماس سیاه؟

اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد باشگاه ناپولی در آستانه امضای قرارداد جدید با ویکتور اوسیمن قرار دارد.

در تابستان امسال شایعات زیادی در خصوص آینده ویکتور اوسیمن و پیشنهاد چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد و پاری سن ژرمن برای جذب این ملی‌پوش نیجریه‌ای مطرح شد.

چراغ سبز دمبله به پاری‌سن‌ژرمن

همچنین الهلال عربستان پس از شکست در مذاکرات خود با امباپه به سراغ ناپولی و ویکتور اوسیمن رفته تا او را برای حضور در لیگ عربستان متقاعد کند.

با این حال، اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد ناپولی به عقد قرارداد جدید با اوسیمن نزدیک شده است؛ قراردادی که شامل دستمزد بیشتری برای این بازیکن نیجریه‌ای خواهد بود.

اسکای اسپورت همچنین اعلام کرد مذاکرات ناپولی با وکلای اوسیمن به خوبی پیش می‌رود و تنها بر سر بند یک آزادسازی دوجانبه که می‌تواند در قرارداد گنجانده شود، اختلاف نظر وجود دارد.

بر اساس این گزارش، طرفین در حال مذاکره برای گنجاندن بند فسخی بین 140 تا 150 میلیون یورو در قرارداد هستند.

ویکتور اوسیمن 24 ساله که یکی از ارکان اصلی قهرمانی ناپولی در فصل گذشته لیگ ایتالیا بود، در حال حاضر تا ژوئن 2025 با ناپولی قرارداد دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رد پیشنهاد الهلال برای اوسیمن توسط ناپولی
P