رد پیشنهاد بایرن برای جذب ستاره نیوکاسل

پیشنهاد بایرن رد شد؛ تریپیه، در سنت‌جیمزز پارک ماندنی است!

مدیران نیوکسل بار دیگر پیشنهاد بایرن مونیخ برای جذب کیه‌ران تریپیه، ستاره این تیم، را رد کردند تا ستاره انگلیسی در جمع کلاغ ها باقی بماند.

مدیران بایرن مونیخ در تلاش هستند تا بازیکنان مدنظر توماس توخل در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال جدید میلادی را به خدمت بگیرند تا این تیم را در ادامه فصل تقویت کنند.

بایرن پس از سال‌ها صدر جدول رده‌بندی بوندسلیگا را از دست داده و بایرلورکوزن با عملکرد خوب و درخشانش تحت هدایت ژابی آلونسو شانس اصلی قهرمانی در رقابت‌های این فصل است و این موضوع برای بایرنی‌ها بسیار گران تمام شده است.

آنها تمام تلاش خودشان را به کار گرفته‌اند تا گزینه‌های موجود در بازار نقل و انتقالات خصوصا در خط دفاعی را جذب کنند و پس از اریک دایر، پیشنهادهایی را برای جذب تریپیه از نیوکاسل ارائه کرده و در چند روز اخیر مشغول مذاکره بوده‌اند.

در نهایت فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی، مدعی شده است که نیوکسل همچنان پیشنهادهای بایرن را رد کرده و بر موضعش مبنی بر عدم فروش این بازیکن در پنجره زمستانی تاکید دارد.

به نظر می‌رسد که کار بایرن برای متقاعد کردن مدیران این باشگاه بسیار دشوار خواهد بود و شاید آنها در روزهای پایانی مجبور به انتخاب گزینه دیگری برای جلب رضایت توخل شوند.

رد پیشنهاد بایرن برای جذب ستاره نیوکاسل

بایرن تسلیم میشود؟

بایرن با جدیت وارد کارزار خرید شد اما طرف مقابل هم جدی و قاطع نشان داد. آنها ثابت کردند حتی در مقابل مشتری بزرگی به نام بایرن مونیخ هم موضع انفعالی ندارند و روی چارچوب‌های خودشان پافشاری می‌کنند. نیوکاسل شرایط فروش را بر اساس معیارهای خودش چیده و به پیشنهاد بایرن جواب منفی داده است. آنها حتی در مقابل انتقال قرضی هم چارچوب‌های مشخص شده‌ای داشتند که مورد تایید 2 طرف قرار نگرفت. نیوکاسل انتقال قرضی را فقط با بند دائمی شدن در پایان فصل و با قیمت مورد نظرش قبول می‌کرد. این موضوع موجب دور شدن 2 باشگاه از میز مذاکره بود. باز هم نمی‌توان بایرن مونیخ را تسلیم شده قلمداد کرد و اگر فوریت جذب تریپیه برای این باشگاه جدی باشد، همان استراتژی را در پیش خواهند گرفت که در مورد هری کین انجام دادند و در نهایت پای این ستاره را به آلیانس آرنا کشاندند.

نیوکاسل به ستاره خود نیاز دارد!

اگر بایرنی‌ها به دنبال جذب یک ستاره دیگر برای موفقیت در تمام میادین و رسیدن به قهرمانی هستند، اوضاع در سنت‌جیمزز پارک به گونه دیگری است و داستان برای کلاغ‌ها پیچیده‌تر دنبال می‌شود. کیران تریپیه، کاپیتان و قلب آنهاست. او نماد رشد باشگاهی است که می‌خواهد در بین قدرت‌های لیگ برتر انگلیس خودی نشان دهد و در آینده به عناوین بزرگ دست یابد. می‌توان ادعا کرد مدافع انگلیسی هویت برند در حال رشد باشگاه انگلیسی‌اش به شمار می‌رود. آنها نه فقط در دفاع، بلکه در میانه میدان، در حملات و حتی در رختکن و در مواجهه با سکوهای ناراضی از نتایج اخیر، به کاپیتان خود نیاز مبرم دارند و بدون تریپیه نیوکاسل باید خیلی سریع به دنبال گزینه جانشینی برایش باشد. از نگاه یک هوادار نیوکاسل این منطقی نیست که آنها مهم‌ترین ستاره خودشان را از دست بدهند و با ارقام زیادی در پی جذب جانشین برایش باشند. به این ترتیب منطقی هم نیست عملکرد منطقی و حساب شده نیوکاسل از زمان روی کار آمدن مالکان و مدیران جدید، اجازه خروج آسان تریپیه را بدهد.

گفته می‌شود تابستان بعدی بزرگ‌ترین تابستان نیوکاسل از زمان روی کار آمدن مالکان عربستانی خواهد بود و قرار است ترکیب این تیم دستخوش تحولات زیادی شود. شاید اگر این شایعه صحت داشته باشد و فقط در این شرایط، آنها به فروش تریپیه و خالی کردن ترکیب برای رسیدن ستاره‌های جوان‌تر و ساختن آینده، واکنش مثبت نشان دهند و با پیشنهاد بایرن مونیخ از در سازش در بیایند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P