رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا

رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا

رسمی؛ پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا رد شد، تیم ملی با کادر فعلی در ارومیه!

رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا – استفان آنتیگا پیشنهاد ایران،برای حضور در تیم ملی والیبال ایران به عنوان دستیار بهروز عطایی را رد کرد.

بعد از پایان کابوس‌وار لیگ ملت‌های والیبال برای تیم ملی ایران این هفته جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال تشکیل شد. برخلاف برخی شایعات مطرح شده در این جلسه تاکید شد که بهروز عطایی به کارش در تیم ملی ادامه خواهد داد و تیم را برای مسابقات حساس قهرمانی آسیا آماده می‌کند.

در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با مذاکره فدراسیون والیبال با برخی مربیان بزرگ مطرح شده است.

استفان آنتیگا تنها مذاکرات اولیه صورت گرفته و حتی خود شخص رئیس فدراسیون نیز با او در رابطه با حضور در تیم ملی ایران صحبت کرده است.این مربی فرانسوی به پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران پاسخ منفی داده و اعلام کرده که علاقه‌ای به حضور در کادر فنی تیم ملی به عنوان دستیار ندارد.

رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا اتفاق افتاد

استفان آنتیگا که سابقه قهرمانی با تیم ملی والیبال لهستان در قهرمانی جهان را در کارنامه دارد ترجیح داده فعلا به استراحت بپردازد و دستیار بهروز عطایی در تیم ملی نشود.

برنامه تیم ملی ایران

فدراسیون والیبال ایران برنامه مشابه کشور ژاپن را در نظر دارد و قصد دارد یک سرمربی معروف و بزرگ را به عنوان دستیار بهروز عطایی معرفی کند، ژاپن در سالهای گذشته و طی یک برنامه ریزی بلند مدت به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد اما در حال حاظر پیدا کردند یک سرمربی بزرگ به عنوان دستیار بهروز عطایی غیر ممکن شده است!.

فیلیپ بلین که در سال 2014 با لهستانی‌ها به عنوان کمک مربی استفان آنتیگا قهرمان جهان شد، از سال 2017 با والیبالیست‌های ژاپنی همکاری می‌کند. چهار سال بعد سرمربی شد و از آن زمان تاکنون با تیم ملی به طور سیستماتیک پیشرفت می‌کند.

گزینه‌های دیگر تیم ملی هم احتمال دارد با شرایط فدراسیون مبنی بر دستیاری بهروز عطایی کنار نیایند و قید حضور در تیم ملی والیبال را بزنند. فرصت زیادی به آغاز جام ملت‌های آسیا باقی نمانده و حالا یکی از گزینه‌های خوب فدراسیون برای حضور در تیم ملی کنسل شده است و این اتفاق می‌تواند والیبال ایران و فدراسیون را به چالش بکشاند.

کادر قبلی در تیم ملی ادامه میدهند!

یاناس ویچیچ مربی بدنساز تیم ملی والیبال ایران به همراه پاول متئوس مربی تمرین دهنده وارد کشور شدند،توافق قبلی فدراسیون با متئوس تا پایان لیگ ملت‌ها 2023 بود.

پاول متئوس وییسکی مشهور به «بویک» متولد سال 1983 و از مربیان حرفه‌ای والیبال لهستان است که سابقه عضویت در تیم‌های ملی و رده‌های سنی مختلف این کشور را به عنوان پاسور از سال 2005 تا 2016 دارد.

رقابت مهم پیشروی ایران

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا از 28 مرداد تا چهارم شهریور به میزبانی شهر ارومیه و با شرکت 18 تیم برگزار خواهد شد.

سیدمحمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، مهدی جلوه، امیررضا سرلک، محمد ولی‌زاده، پوریا حسین‌خانزاده، میثم صالحی، شهروز همایونفرمنش، امیرحسین اسفندیار، مبین نصری، امین اسماعیل‌نژاد، بردیا سعادت، صابر کاظمی، محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی، محمدطاهر وادی، علی رمضانی و جواد کریمی 18 بازیکن حاضر در اولین تمرین تیم ملی بودند.

خرید جدید تراکتور

نکته امیدوار کننده جدید ترین لیست کادرفنی ایران حضور صابر کاظمی پس از دوری بلند مدت در تیم ملی بود، صابر کاظمی پس از جدایی از لیگ ایران و پیوستن به لیگ قطر و… از تیم ملی خط خورده بود. با بازگشت میلاد عبادی پور به جمع بازیکنان تیم ملی،دو غایب بزرگ در لیست تیم ملی ایران به چشم میخورد. مرتضی شریفی به علت مصدومیت و محمد جواد معنوی نژاد به علت مسائل انضباطی توسط بهروز عطایی کنار گذاشته شده است.!

اصلی ترین رقیب ایران

ژاپن امسال حس و حال متفاوتی را در لیگ ملت‌ها ایجاد کرد. آن‌ها مدت‌ها بدون شکست بودند و به نظر می‌‌رسید با صدرنشینی دور مقدماتی را به پایان برسانند، اما شکست در هفته آخر مقابل ایتالیا و لهستان باعث شد ژاپن به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شود.

در فینال مسابقات ژاپنی‌ها بهترین ورژن خود را به نمایش گذاشتند و در مرحله یک چهارم نهایی اسلوونی را از پیش رو برداشتند. با وجود باخت به لهستان در نیمه نهایی، ژاپن در بازی رده‌بندی قهرمان جهان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

صحبت های بلین:وقتی به ژاپن آمدم باید قدم به قدم پیش می‌رفتیم و روی رویکرد ذهنی کار می‌کردیم تا بازیکنان باور کنند که می‌توانند در سطح جهانی بازی کنند. ما هنوز روی قله کوه نیستیم، اما به این مسیر ادامه می‌دهیم. اکنون هدف اصلی ما صعود به المپیک پاریس است.

با این صحبت‌ها به نظر می‌رسد ژاپن با تمام قوا در قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت و تیم ملی والیبال ایران در خاک خودمان و ارومیه کار بسیار دشواری برای قهرمانی در این تورنمنت، که اتفاقا به امتیازش در رنکینگ نیاز مبرم داریم، پیش رو خواهد داشت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا
P