رستگاری آبی پوشان با پنالتی های جنجالی یمگا در آزادی

رستگاری آبی پوشان با پنالتی های جنجالی یمگا در آزادی

رستگاری آبی پوشان با پنالتی های جنجالی یمگا در آزادی

____ ____ ___ ____ ___

 

استقلالی‌ها در ماراتنی ۱۳۰ دقیقه‌ای جام حذفی با دو پنالتی کوین یامگا موفق به شکست تراکتور در وقت‌های اضافی شدند.

شاگردان ریکاردو ساپینتو که چند روز قبل در لیگ برتر نتیجه را به تراکتور واگذار کرده بودند، در جام حذفی نیز کار سختی مقابل آن‌ها داشتند بازی در طول نود دقیقه با تساوی 0-0 به پایان رساندند و راهی وقت های اضافه شدند، ابتدا تیم سرخپوش تبریزی بود که با گل رضا اسدی پیش افتاد،استقلالی‌ها که دوست نداشتند بازنده این مسابقه هم باشند حملات شدید خود را اغاز کردند، و در نهایت با کسب دو پنالتی و گل کردن آن‌ها توسط کیوین یامگا با برد مهمی رسیدند تا به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرده و هم‌چنین یک تیم گردن کلفت را از مسابقات حذف کنند.

جنجنال بازی پس از پنالتی دوم استقلالی ها شروع شد،تراکتوری ها ابتدا به خطا اعتراض داشتند و سپس پس از مهار پنالتی توسط اخباری و تکرار پنالتی خشم تبریزی ها دو چندان شد و درگیری ها تا پایان بازی و تونل ورزشگاه کشیده شد.!

ساپینتو
ساپینتو

صحبت های ریکاردو ساپینتو:

 

در مقایسه با بازی آخر، رفتار متفاوتی را از خودمان نشان دهیم در نیمه اول نیز چند موقعیت ایجاد کردیم.لایق این بودیم که در نیمه اول از حریف پیش بیفتیم در نیمه دوم، باز هم بازی را خوب شروع کردیم. در مقایسه با بازی قبل هم با توپ و هم بون توپ ما خوب بودیم، آن هم در شرایطی که می دانستیم چگونه می خواهند ما را پرس کنند.

تیم ما اعتماد به نفس بالا داشت، حتی تحت فشار نیز از خط دفاعی بازیسازی می کردیم. موقعیت های خوبی را ایجاد کردیم و بازی مالکانه انجام دادیم متأسفانه روی یک موقعیتی گل خوردیم که به نظر من برتری یا کیفیت آنها را توجیه نمی کند چون خوب ظاهر نشدند.

بابت نتیجه خیلی خوشحالم. چون در شرایط بسیار بدی به این نتیجه رسیدیم. همه تحت فشار و ناراحت بودند،چون لایق بعضی اظهارنظرات نبودند بازیکنانم نشان دادند که با تمام وجود کار کردند بازی کردند و حرفه ای بودند.

از دست دادن موقعیت ها؟ به نظر من در ایران بازیکنان باکیفیت و با استعداد می بینیم. آنها باید بعضی اوقات حرفه ای تر باشند این را به صورت کلی عرض می کنم، باید آن حس جاه طلبی را در بازیکنان افزایش دهیم تا عملکرد منظمی داشته باشند.

صحبت های پاکو خمز:

بازی خیلی خوبی مقابل یک تیم قدرتمند انجام دادیم یک رقیب بزرگ که کمک خارجی نیاز داشت تا ما را حفظ کند!

اعتراض کردن راحت‌ترین کار است و حق مان هم بود که چنین کاری انجام بدهیم، اما من این عکس‌العمل را نمی‌خواستم.

برای اعتراض به سمت داور نرفتم، فقط می‌خواستم بازیکنانم را آرام کنم تا اعتراضی نکنند،حق‌مان بود اعتراض کنیم و همچنین حق‌مان بود که صعود کنیم، ولی این حق را از ما گرفتند.

ما بازی خوبی انجام دادیم و حقمان بود صعود کنیم و به مرحله بعد برسیم. من به بازیکنان و نمایش آنها افتخار می‌کنم.

خمس در واکنش به اینکه تراکتور در نقل و انتقالات زمستانی لیست مازاد دارد یا خیر، ابراز کرد: این یک موضوعی است که مرتبط به مسائل داخلی باشگاه می‌شود و نیاز نیست در اینجا آن را بگویم.

او درباره استفاده از محمدرضا اخباری و عدم قرار دادن گلر دوم تراکتور در ترکیب جام حذفی عنوان کرد: به این دلیل است که من تصمیم می‌گیرم چه کسی بازی کند و یک تصمیم تاکتیکی بود.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رستگاری آبی پوشان با پنالتی های جنجالی یمگا در آزادی
P