رسمی:پدیده 16 ساله برزیلی به رئال مادرید پیوست

رسمی:پدیده 16 ساله برزیلی به رئال مادرید پیوست

رسمی:پدیده 16 ساله برزیلی به رئال مادرید پیوست

___ ___ ___ ___ ___ ___

اندریک، پدیده 16 ساله باشگاه پالمیراس برزیل، به رئال مادرید پیوست اندریک تا سال 2024 در باشگاه برزیلی به فوتبالش ادامه خواهد داد و سپس راهی مادرید خواهد شد.

اندریک
اندریک

این بازیکن 16 ساله یکی از بهترین استعدادهایی است که تا به حال در برزیل ظهور کرده است و رئالی‌ها از قبل از نوجوانی به دنبال او بودند. در طول 6 ماه گذشته رئال توسط جونی کالافات، رئیس ارشد استعدادیابی باشگاه‌ اسپانیایی، به بازیکن و خانواده اش نزدیک شده بود و مذاکرات ابتدایی از همان زمان آغاز شد. کالافات همچنین نقش بزرگی در جذب استعدادهایی مانند وینیسیوس جونیور، رودریگو و فدریکو والورده در سال‌های اخیر داشت، اما باشگاه معتقد است که اندریک می‌تواند بهترین آنها باشد.

چلسی و پاری سن ژرمن سخت تلاش کردند تا اندریک را جذب کنند، اما رئال همیشه مطمئن بود که این بازیکن می خواهد به مادرید و لالیگا برود.

درخشش اندریک در چند ماه اخیر در ترکیب تیم پالمیراس باعث شد رئال مادرید خیلی زود برای این پدیده دست به جیب شود تا به سرنوست امباپه دچار نشوند.

این ستاره برزیلی، در طول تنها 300 دقیقه که از اولین حضورش در لیگ برزیل گذشته موفق شده سه گل بزند و یک پاس گل ارسال کند تا توانایی‌هایش را به رخ کشیده باشد.

یکی از موانع انتقال اندریک به رئال، شایعات تمایل باشگاه مادریدی به خرید ارلینگ هالند در سال 2024 است و این باعث نگرانی اندریک شده ولی رئال به او قول داده است که خیالش از این بابت راحت باشد چرا که باشگاه برنامه‌ای برای جذب ستاره نروژی ندارد. مصدومیت های زیاد و نیز دستمزد بالای هالند دلیل این موضوع عنوان شده است. رئال به اندریک اطمینان داده است که روی او حساب ویژه ای باز کرده و هیچ چیز درخشش او را زیر سایه قرار نخواهد داد.

رئال برای نهایی کردن انتقال منتظر پاسخ مثبت یوفا بود و امروز چراغ سبز لازم را دریافت کرد. گفته می شود رقم انتقال 60 + 12 میلیون یورو بندهای متغیر است. قرارداد اندریک سه ساله تا 2027 است(طبق قانون فیفا) و در آن بند تمدید سه ساله تا 2030 گنجانده شده است. اندریک تا سال 2024 نمی تواند پیراهن سفید بپوشد، زیرا قوانین فیفا نقل و انتقال بین المللی بازیکنان زیر 18 سال را ممنوع می کند.او فعلا و تا دو سال بعد در اختیار پالمیراس خواهد بود.

 

مصاحبه اندریک پس از پیوستن به رئال مادرید:

رویای حضور در رئال مادرید از بچگی در ذهن من بود، رویای من حضور در تیم ملی برزیل و پیوستن به رئال مادرید بود، امروز من به یکی از ارزوهای خود رسیدم هدف بعدی بازی برای تیم ملی برزگسالان برزیل و جام جهانی خواهد بود، تا زمانی که به رئال مادرید برم، مثل همیشه خودمو وقف پالمیراس میکنم گل‌های بیشتر بردهای بیشتر، عناوین بیشتر و شادی‌های بیشتر برای هوادارانمان الویت اصلی من است.

از باشگاه پالمیراس تشکر میکنم، هرچی نیاز داشتم برای رسیدن به جایی که الان هستم به من دادن به من کمک کردن به آرزوهام برسم، به خواسته‌ها و خانواده‌ام احترام گذاشتند.

 

آندریک گران ترین برزیلی تاریخ رئال مادرید نیز شد

  1. آندریک (پالمیرس): 72 میلیونیورو (2022)
  2. کاکا (میلان): 67 میلیونیورو (2009)
  3. میلیتائو (پورتو): 50 میلیونیورو (2019)
  4. وینیسیوس (فلامینگو): 45 میلیونیورو (2017)
  5. رودریگو (سانتوس): 45 میلیونیورو (2018)
advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رسمی:پدیده 16 ساله برزیلی به رئال مادرید پیوست
P