رقابت منچسترسیتی و ارسنال برای جذب دکلان رایس

رقابت منچسترسیتی و ارسنال برای جذب دکلان رایس

رقابت منچسترسیتی و ارسنال برای جذب دکلان رایس – باشگاه منچسترسیتی پیشنهادی رسمی را برای به خدمت گرفتن دکلان رایس، ستاره وستهم، به این باشگاه ارائه کرده است.

عملکرد درخشان رایس در فصل گذشته باعث شد که چند باشگاه بزرگ لیگ برتری شرایط او را برای فصل آینده زیر نظر داشته باشند.

نام باشگاه‌های بسیاری در کنار نام او به چشم می‌خورد اما جدی‌ترین آن‌ها آرسنال بود که علاقه زیادی به این بازیکن داشت و میکل آرتتا امیدوار بود که بتواند او را برای بهبود عملکرد خط میانی تیمش به خدمت بگیرد.

رقابت منچسترسیتی و ارسنال برای جذب دکلان رایس ادامه دارد

آن‌ها بلافاصله پس از پایان رقابت‌ها مذاکرات را با مدیران وستهم آغاز کردند و چند پیشنهاد هم ارائه دادند که همگی رد شد. بالاترین پیشنهاد ارائه شده از سوی توپچی‌ها 90 میلیون پوند بود.

اما حالا به نظر می‌رسد که جنگی واقعی برای جذب این هافبک انگلیسی آغاز شده است. اتلتیک خبر داده که منچسترسیتی پیشنهادی رسمی را برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه کرده که مبلغ آن 80 میلیون پوند به علاوه 10 میلیون پوند بند پاداش است.

این در حالی است که مدیران وستهم اعلام کرده‌اند که حاضر نیستند با مبلغی کمتر از 100 میلیون پوند با فروش رایس موافقت کنند و آماده دریافت چنین پیشنهادی هستند.

گفته می‌شود که ورود سیتی به رقابت جذب رایس باعث نگرانی و وحشت آرسنال شده و آن‌ها خودشان را برای ارائه پیشنهاد بالاتر در سریع‌ترین زمان ممکن آماده خواهند کرد.

تاکنون وستهم دو پیشنهاد آرسنال را برای رایس 24 ساله رد کرده است.

رقم درخواستی وستهم

باشگاه وستهم پیشنهاد 95 میلیون یورویی منچسترسیتی برای دکلان رایس، ستاره انگلیسی، را رد کرد.

باشگاه وستهم حداقل 105 میلیون یورو برای فروش رایس درخواست کرده و ظاهرا حاضر نیست با مبلغ کمتری با هیچ باشگاهی به توافق برسد.

گفته می‌شود که آرسنال در نظر دارد که پیشنهاد رسمی سومش را به زودی به مدیران وستهم ارسال کند و مبلغ پیشنهادی آنها به مبلغی که وستهم برای فروش رایس در نظر گرفته نزدیک‌تر خواهد بود.

میکل آرتتا از مدیران آرسنال خواسته که تمام تلاش‌شان را برای جذب این بازیکن به کار بگیرند تا او فصل آینده با پیراهن این تیم در لیگ برتر به میدان برود.

تلاش پپ برای متقاعد کردن رایس جهت پیوستن به سیتیزن ها

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، جلسه خصوصی‌ای با دکلان رایس داشته تا او را از پیوستن به آرسنال منصرف کند.

به نظر می‌رسد که یکی از بزرگ‌ترین رقابت‌های پنجره نقل و انتقالات تابستانی بین آرسنال و منچسترسیتی و بر سر جذب رایس شکل گرفته باشد.

گاردین خبر داده که گواردیولا در اواخر فصل شخصا وارد عمل شده تا نظر رایس درباره پیوستن به آرسنال را تغییر دهد و او را متقاعد کند که بهترین اتفاق برای او این است که به سیتی ملحق شود.

بند عجیب قرارداد دیبالا

پیوستن ایلکای گوندوگان به بارسلونا باعث شده که شکافی در خط میانی سیتی ایجاد شود و پپ امیدوار است که حضور رایس بتواند این جای خالی را به بهترین شکل ممکن پر کند.

تلاش گواردیولا توجه این ستاره انگلیسی را به خود جلب کرده است اما همه چیز در نهایت به تصمیم نهایی او و انتخابش از بین این دو باشگاه بستگی دارد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رقابت منچسترسیتی و ارسنال برای جذب دکلان رایس
P