رقابت منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب دو ستاره

رقابت منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب دو ستاره

رقابت منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب دو ستاره

___ ___ ___ ___ ___

درخشش بلینگام در ترکیب دورتموند و تیم ملی انگلیس باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند.

رقابت اصلی بین لیورپول و رئال مادرید شکل گرفت که هر دو مشتاق به خدمت گرفتن این بازیکن بودند. گفته می‌شد که خانواده این بازیکن علاقه زیادی به پیوستنش به لیورپول دارند اما خود او دوست دارد پیراهن رئال مادرید را به تن کند.

با این حال طولی نکشید که منچسترسیتی هم به جمع این دو باشگاه اضافه شد تا رقابت برای خرید او در تابستان سال آینده جدی شود و پیشنهادهای هنگفتی به دست مدیران دورتموند برسد.

در حالی که بسیاری از رسانه‌های انگلیسی و آلمانی تا چند روز قبل لیورپول را مدعی اصلی جذب بلینگام می‌دانستند و گفته شده بود که یورگن کلوپ از مدیران این باشگاه خواسته که او را در اولویت نقل و انتقالات قرار دهند اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط فرق کرده است.

اتلتیک خبر داده که حالا رقابت اصلی بین رئال و سیتی است و لیورپول توانایی همراهی با این دو باشگاه در این رقابت را ندارد و به همین دلیل دیگر شانس زیادی برای خودش قائل نیست.

قرارداد فعلی این ستاره 19 ساله با دورتموند تا ژوئن 2025 ادامه دارد و با توجه به این که او بند فسخی در قراردادش ندارد، مدیران دورتموند اجباری برای فروش او نخواهند داشت و تنها در صورتی حاضر به انجام این کار هستند که پیشنهاد قابل توجهی دریافت کنند.

 

شانس رئال بیشتر است.

رسانه‌های آلمانی می‌گویند پدر جود بلینگام، ستاره جوان انگلیسی دورتموند، جلسات متعددی با باشگاه رئال مادرید برگزار کرده است.

این ستاره 19 ساله انگلیسی در حالی به یکی از اولویت‌های نقل و انتقالاتی رئال تبدیل شده که لوس بلانکوس قصد دارد به تدریج از نظم قدیمی خط میانی‌اش که در تملک لوکا مودریچ و تونی کروس بود عبور کرده و کم کم نظمی جدید پی‌ریزی کند.

رسانه‌های آلمانی مدعی هستند که نمایندگان رئال مادرید در روزهای اخیر با سفر به شهر لندن تماس‌هایی با پدر جود بلینگام که نقش مدیر برنامه‌های او را هم به عهده دارد برگزار کرده‌اند. بر اساس این گزارش‌ها جونی کالافات، استعدادیاب ارشد رئال مادرید، به عنوان نماینده باشگاه اسپانیایی در این مذاکرات حضور داشته است.

کریستین فالک، خبرنگار روزنامه آلمانی بیلد، می‌گوید این مذاکرات اخیر در لندن اولین دور مذاکرات بین دو طرف نبوده است. او می‌گوید در گذشته یک دور مذاکره بین نمایندگان رئال و پدر جود بلینگام در شهر مادرید برگزار شده است.

با اینکه رئال مادرید علاقه بسیار زیادی به جذب این ستاره انگلیسی دارد اما به نظر می‌رسد حاضر نیست با مبلغ مد نظر دورتموند یعنی 150 میلیون یورو موافقت کند،در صورت توافق نهایی رئالی‌ها با پدر جود بلینگام مرحله بعدی مذاکرات بین رئال و بوروسیا دورتموند آغاز خواهد شد که دو طرف باید درباره مبلغ این انتقال به توافق برسند.

 

بازیکن ژاپنی هدف مشترک بعدی!

کائورو میتوما وینگر ژاپنی برایتون مورد توجه رئال مادرید، منچسترسیتی قرار گرفته است.

وینگر 9 گله تیم برایتون که این فصل مقابل لیورپول نیز خوش درخشید و دروازه آرسنال را هم گشود، حالا به نوشته گل مورد توجه سه باشگاه تراز اول اروپایی قرار دارد.

منچسترسیتی، رئال مادرید و آرسنال سه تیمی هستند که این بازیکن را زیر نظر دارند و احتمالا پیشنهاد خود را در پایان فصل با او در میان خواهند گذاشت.

اما از سوی دیگر باشگاه برایتون با پیشنهاد تمدید قرارداد و افزایش دستمزد به سراغ این بازیکن رفته و قصد دارد ستاره ژاپنی را در این تیم نگه دارد.

برایتون قصد دارد قرارداد این بازیکن را تا تابستان تمدید کند و با دست بالاتر پیشنهادات او را بررسی کند و با رقم مطلوبی این بازیکن را به فروش برساند.

البته ممکن است میتوما ترجیح بدهد فصل آینده را هم در برایتون بماند تا به عنوان یک ستاره مقصد بعدی خود را برگزیند.!

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رقابت منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب دو ستاره
P