رودی گارسیا در آستانه برکناری از هدایت النصر

رودی گارسیا در آستانه برکناری از هدایت النصر

رودی گارسیا در آستانه برکناری از هدایت النصر

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

 

اوضاع میان رودی گارسیا و رونالدو خوب پیش نمی رود و به نظر می‌رسد که سرمربی فرانسوی باید به زودی عربستان را ترک کند.

 

به نظر می رسد که اختلافات میان رونالدو و رودی گارسیا به اوج رسیده و فوق ستاره پرتغالی خواستار اخراج سرمربی فرانسوی شده است. این خبری است که از شب گذشته و توسط روزنامه عکاظ عربستان منتشر شد و حالا پس از مارکا و موندو دپورتیوو و سایر رسانه‌های معتبر جهان، نشریه بیلد آلمان نیز به آن پرداخته است.

روزنامه عکاظ در خبری فوری مدعی شد که باشگاه النصر عربستان قصد دارد تا به همکاری خود با رودی گارسیا پایان دهد. سرمربی فرانسوی که پس از کش و قوس فراوان تابستان گذشته هدایت النصر را برعهده گرفت، اکنون ممکن است شغل خود را از دست بدهد.

گارسیا که زمستان قبل و در انتقال رونالدو به فوتبال عربستان و النصر تاثیرگذار بود، حالا و پیش از پایان این فصل از رقابت‌های لیگ عربستان در آستانه جدایی قرار دارد.

پس از توقف النصر برابر الفیحا، فاصله امتیازی این تیم با الاتحاد به عدد ۳ رسید ولی همچنان هفت هفته تا پایان این فصل از رقابت‌های لیگ عربستان زمان باقی مانده است. تساوی بدموقعی که حتی باعث خشم رونالدو در رختکن تیم شده بود.

النصر برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد، باید حتما قهرمان لیگ و یا جام حذفی عربستان شود. مگر اینکه الهلال دوباره قهرمان لیگ شود و یاران رونالدو دوم شوند که با توجه به فاصله 10 امتیازی الهلال با صدر جدول، قهرمانی آنها امری غیرممکن به نظر می‌رسد و تنها راه پیش روی النصر، کسب یکی از 2 جام‌های داخلی است.

 

انتقاد گارسیا از رونالدو دلیل اخراج؟

پس از تساوی النصر مقابل الفیحا در لیگ عربستان که با حضور کریستیانو رونالدو در زمین اتفاق افتاد سرمربی النصر برای اولین بار از ستاره بزرگ پرتغالی تیمش انتقاد کرد.

تبعات تساوی برای النصر همچنان ادامه دارد. رودی گارسیا، سرمربی این تیم، برای اولین بار از ستاره بزرگ تیمش کریستیانو رونالدو انتقاد کرد. گارسیا اشاره کرد که از عملکرد بازیکنانش و از جمله ستاره بزرگ پرتغالی راضی نیست.

گارسیا در گفت‌وگویی با شرکت ورزشی سعودی (SSC) لحن دیپلماتیک خود در قبال رونالدو را کنار گذاشت. در هفته‌های قبل به نظر می‌رسید که مدیران النصر از سرمربی‌شان خواسته‌اند برای ناراحت نشدن رونالدو به هیچ عنوان با لحن منفی درباره او یا بازیکنان النصر صحبت نکند. اما گارسیا در صحبت‌های جدید خود گفت:از عملکرد بازیکنان النصر اصلا راضی نیستم. از آنها خواسته‌ بودم در همان سطحی بازی کنند که در دیدار مقابل العداله دیدیم و 5-0 پیروز شدیم ولی در بازی با الفیحا هیچ شباهتی به آن بازی نداشتیم. تا پایان لیگ هفت بازی باقی مانده. شکی نیست که سعی می‌کنیم تا حد ممکن جبران کنیم و می‌دانیم با از دست رفتن این دو امتیاز کار راحتی در پیش نداریم ولی هر چیزی ممکن است.

رونالدو تهدید به جدایی کرد!

به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو اخراج سرمربی النصر را شخصا کلید زده است.

رونالدو اعتقاد دارد برای قهرمانی به تمرینات بهتری نیاز دارد و با این وضعیت در کورس قهرمانی راه به جایی نخواهد برد و او هم قصد ندارد جزوی از پروژه تیم بازنده باشد.

این در حالی است که منتقدان رودی گارسیا، سرمربی پرتغالی، معتقدند که او به زودی از هدایت النصر اخراج خواهد شد و حالا به نظر می‌رسد رونالدو نیز با آنها هم‌نظر شده است و‌در غیر این صورت رونالدو النصر را ترک میکند.!

 

اخراج گارسیا پس از دربی ریاض

هیئت مدیره النصر بین اخراج او در حال حاضر یا انتظار تا روشن شدن نتیجه بازی بعدی که دربی حساس با الهلال در سه‌شنبه آینده است، اختلاف وجود دارد.

مدیریت النصر ظرف 48 ساعت آینده تصمیم خود را برای برکناری وی یا ادامه کار گارسیا حداقل تا بازی الهلال اتخاذ خواهد کرد.

النصر تابستان گذشته برای جانشینی میگل روسو آرژانتینی با رودی گارسیا، مربی فرانسوی، به مدت دو فصل قرارداد امضا کرد. با این حال رودی گارسیا ممکن است در تیم پرستاره النصر که کریستیانو رونالدو را نیز در اسکوادش دارد، پایان زودهنگامی را تجربه کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رودی گارسیا در آستانه برکناری از هدایت النصر
P