رونمایی از دو خرید جدید تاتنهام

رونمایی از دو خرید جدید تاتنهام

رسمی؛گولیمو ویکاریو و مدیسون به تاتنهام پیوستند.

رونمایی از دو خرید جدید تاتنهام – تاتنهام با قراردادی رسمی گولیلمو ویکاریو، دروازه‌بان فصل پیش امپولی، را به خدمت گرفت تا در آینده جانشین هوگو لوریس در این تیم باشد.

باشگاه تاتنهام رسما از جیمز مدیسون، ستاره سابق لسترسیتی، به عنوان دومین خرید جدید خود رونمایی کرد.

بر اساس اعلام رسمی باشگاه تاتنهام، گولیلمو ویکاریو با قراردادی پنج ساله به ارزش 20 میلیون یورو به این تیم پیوست. این دروازه‌بان 26ساله فصل گذشته در سری آ محافظت از دروازه امپولی را به عهده داشت.

رونمایی از دو خرید جدید تاتنهام انجام شد

با اینکه هوگو لوریس، دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام، همچنان در این تیم حضور دارد، ولی اسپرز امسال در تابستان برای جذب دروازه‌بان تلاش می‌کرد؛ چرا که تنها یک فصل از قرارداد لوریس باقی مانده و سنگربان فرانسوی ماه گذشته اعلام کرد جدا شدنش از تاتنهام در پایان قرارداد ممکن است.

ابتدا تصور می‌شد تاتنهام قصد دارد داوید رایا را از برنتفورد به خدمت بگیرد، ولی درخواست 45 میلیون یورویی برنتفورد باعث شد تاتنهامی‌ها او را از فهرست خود خط بزنند.

هفته گذشته مذاکرات تاتنهام با امپولی و ویکاریو به نتیجه رسید و دو طرف با توافق شفاهی به مذاکرات پایان دادند. ویکاریو امروز با حضور در دفتر تاتنهام به صورت رسمی قراردادش با این تیم لیگ برتری را امضا کرد.

ویکاریو در اسپرز پیراهن شماره 13 را به تن خواهد کرد و پیراهن شماره یک همچنان در اختیار هوگو لوریس خواهد بود.

گولیلمو ویکاریو در تابستان 2021 به صورت قرضی از کالیاری به امپولی پیوست ولی تابستان گذشته به صورت دائمی بازیکن امپولی شد. او محصول آکادمی باشگاه اودینزه است. ویکاریو فصل گذشته برای امپولی 31 بازی در سری آ انجام داد و 14 کلین‌شیت ثبت کرد.

خرید جذاب برای هواداران

رسانه‌های انگلیسی از توافق دو باشگاه لسترسیتی و تاتنهام برای انتقال جیمز مدیسون خبر داده بودند؛ انتقالی که در نهایت با رقم 40 میلیون پوند رسمی شد تا دومین انتقال مرغ ها لقب بگیرد.

این هافبک انگلیسی در سال 2018 از نوریچ راهی لستر شد و طی 5 سال اخیر جزو ستاره‌های ثابت این تیم به شمار می‌رفت. بعد از اینکه لستر امسال به چمپیونشیپ سقوط کرد پیش‌بینی جدایی مدیسون سخت نبود.

همکاری مجدد مارتینو و مسی این بار در اینتر میامی

نیوکسل، یونایتد و تاتنهام جدی‌ترین مشتریان ستاره لستر بودند که بعد از پایان فصل برای خرید او وارد مذاکره با روباه‌ها شدند؛ مدیران تاتنهام بحث پروژه خرید مدیسون را جدی‌تر از رقبا پیش برده و در نهایت موفق شدند او را به خدمت بگیرند.

لستری‌ها که برای بازگشت به لیگ برتر در فصل آینده تلاش خواهند کرد با توجه به اینکه یک سال از قرارداد هافبک انگلیسی‌شان باقی بود با استقبال از فروش او پول خوبی به جیب می زنند.

مدیسون در مجموع 203 بازی برای لستر انجام داده و موفق به زدن 55 گل شد. او امسال با وجود نتایج ضعیف تیمش، عملکرد فردی قابل قبولی داشت و در 30 بازی لیگ برتر 10 گل زد و 9 پاس گل داد تا روی 19 گل تیمش تاثیر مستقیم داشته باشد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رونمایی از دو خرید جدید تاتنهام
P