رونمایی رونالدو در مرسول پارک؛ رونالدو: النصر پایان دوران من نیست

رونمایی رونالدو در مرسول پارک؛ رونالدو: النصر پایان دوران من نیست

رونمایی رونالدو در مرسول پارک؛ رونالدو: النصر پایان دوران من نیست

___ ___ ___ ___ ___

تا چند روز گذشته درحالیکه اخبار درباره نزدیک شدن کریستیانو رونالدو به باشگاه عربستانی النصر به شکلی گسترده در رسانه‌ها منتشر می‌شد، خیلی‌ها این اخبار را باور نمی‌کردند و آن را فضاسازی رسانه‌ای می‌دانستند. اما روز جمعه وقتی النصر رسما اعلام کرد که با کریس رونالدو به توافق قطعی رسیده.

بالاخره اتفاق تاریخی برای کشور عربستان رخ داد و پس از اینکه رونالدو شب گذشته به این کشور وارد شد، در مرسول پارک مراسمی نمادین و باشکوه برای این ابرستاره فوتبال گرفته شد و او در نشست خبری نیز حاضر شد و به سؤالاتی که از او پرسیده شد پاسخ داد رونالدو پس از اینکه در سالن کنفرانس خبری حاضر شد، روی صندلی خود میان مدیرعامل و سرمربی نشست.

در عربستان غوغایی عجیب برای استقبال از ستاره بزرگ پرتغالی برپا شد و همه خود را برای ورود او به این کشور و مراسم معرفی‌اش با پیراهن النصر آماده می‌کردند، دیشب رونالدو درحالیکه سوار بر هواپیما به طرف ریاض پرواز می‌کرد پیامی تصویری در اینستاگرامش برای هواداران النصر منتشر کرد و اعلام کرد به زودی دیدار خواهیم کرد.

صحبت های رونالدو در کنفرانس معارفه:

از باشگاه النصر ممنونم که به من فرصت یک چالش جدید داد‌.

در اروپا ماموریتم را کامل کردم و به تمام عناوین دست پیدا کردم،پیشنهادهایی از آمریکا و پرتغال داشتم ولی من تیم النصر رو انتخاب کردم تنها تیمی که قهرمان جام جهانی رو شکست داده، عربستان بود. من اینجا هستم تا برنده بشم و بخشی از موفقیت تاریخ و فرهنگ عربستان باشم.

برایم مهم نیست که در خصوص انتقالم به عربستان چه می‌گویند من از این انتقال راضی و خوشحال هستم می‌خواهم چالشی جدید در آسیا را تجربه کنم انتقال به عربستان برایم پایان کار نیست لیگ عربستان بسیار رقابتی است و من از این موضوع آگاهم.

من بازیکنی منحصربفرد هستم تمام رکوردها را شکستم و اینجا نیز به شکستن رکوردها ادامه خواهم داد،برای من شکستن رکوردها یک چیز عادی است زیرا من آدم منحصربفردی هستم.

خانواده من خیلی خوشحال هستند، خانواده‌ام همیشه از من حمایت می‌کنند به‌خصوص بچه‌هایم.خوشامدگویی واقعا فوق‌العاده بود و از اینکه اینجا هستم خوشحالم.

رونالدو در آخر صحبت هایش ضمن تشکر از خبرنگاران درباره مسابقه آینده النصر نیز گفت:من مشتاقانه منتظر بازی هستم اگر مربی اجازه بدهد، امیدوارم پس‌فردا بازی کنم و همین‌طور امیدوارم بتوانم از فوتبال لذت ببرم.

صحبت های گارسیا سرمربی النصر:

واقعا خیلی خوشحالم که او اینجاست،

البته این را باید بگویم که از تعداد نفرات حاضر در سالن کنفرانس مطبوعاتی بسیار غافلگیر شدم. برای بازی‌های ما نهایتا ۳ یا ۴ نفر می‌آمدند، اما حالا سالن پر است برای مسابقات هم چنین تعدادی حاضر شوند.

رونالدو بهترین بازیکن دنیاست، او افسانه و داستان فوتبال است،به نظرم حضور رونالدو برای کشور و لیگ عربستان اتفاق فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

سرمربی النصر درباره کار با رونالدو گفت: مربیگری برای ستاره‌ها بسیار ساده است چون آن‌ها همه‌چیز را می‌دانند، مهم‌ترین مسئله برای ما این است که رونالدو اینجاست و ما باید بازی کنیم و لذت ببریم.

هدف ما این است که او را خوشحال کنیم و باید رونالدو از بودن در النصر راضی و خوشحال باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رونمایی رونالدو در مرسول پارک؛ رونالدو: النصر پایان دوران من نیست
P