زلاتان ابراهیموویچ در آستانه بازگشت به مستطیل سبز

زلاتان ابراهیموویچ در آستانه بازگشت به مستطیل سبز

زلاتان ابراهیموویچ در آستانه بازگشت به مستطیل سبز

___ ___ ___ ___

مصدومیت باعث شد که زلاتان ابراهیموویچ نتواند در فصل جدید برای میلان به میدان برود اما به نظر می‌رسد که کم کم آماده بازگشت به میادین می‌شود.

 

زلاتان در ماه می سال جاری میلادی مجبور به انجام عمل جراحی شد و حالا هشت ماه است که دور از میادین فوتبال مشغول طی کردن روند درمان و بازیابی است.

این مهاجم سوئدی اخیرا به تمرینات میلان برگشته و گفته می‌شود که احتمالا از ابتدای سال آینده میلادی می‌تواند بار دیگر در ترکیب استفانو پیولی به میدان برود.

صحبت های زلاتان ابراهیموویچ

واقعاً خواهان بازگشت به میادین هستم حالم خوب است وضعیت بهتری دارم و در حال کار روی ریکاوری ام هستم.

من خوب هستم تمامی پروتکل‌ها را رعایت کردم و سعی می‌کنم به هر شکل ممکن به تیمم کمک کنم، وقتی در زمین هستم مشخصا حس بهتری دارم در حال حاضر هم سعی دارم آدرنالین لازم را حفظ کنم اما بسیار دشوار است.

حالا بزرگتر و پخته‌تر هستم و سعی می‌کنم کنار تیم باشم. بازیکنان میلان تمام تلاش لازم را برای پیروزی به کار می‌گیرند. دلم برای همه چیز تنگ شده است، هواداران، دوئل‌ها، بوی من و آدرنالین هر بازی. در شش ماه گذشته واقعا بیمار بودم و عملی که انجام دادم برای بازی کردن نبود، بلکه برای سلامتی‌ام بود.

این دوره از رقابت ها متفاوت است،من در اولین بخش فصل نتوانستم تیم را همراهی کنم اما امیدوارم در بقیه فصل کنار تیم باشم. میلان عملکردی عالی در سال جاری دارد ولی ناپولی عملکردش خیلی بهتر بوده و جدول گویای این مسئله است اگرچه نیم فصل دوم مهمتر از نیم فصل اول است.

همیشه به قهرمانی در اسکودتو باور داریم لیگ قهرمانان همیشه سخت است، در بازی مقابل تاتنهام هر نتیجه ای ممکن است کسب کنیم در ذهن من هیچ تیمی مدعی نیست. بنظرم باید حس خوبی در بازی ها داشته باشید.

تیم عملکرد خوبی دارد و از زمان حضور من رشد کرده است، مالدینی و ماسارا (مدیر ورزشی میلان) عملکرد فوق العاده ای دارند. به لطف آن ها میلان موفقیت هایی کسب کرده است، آن ها به عنوان یک تیم و باشگاه رشد کرده اند هر کسی مسئولیت های خودش را دارد و خوشبختانه همگی عملکرد خوبی دارند.

با پایان یافتن دورانِ مصدومیت زلاتان، این افسانه سوئدی در 41 سالگی به میادین باز خواهد گشت و با روحیه جنگندگی و ویژگی رهبری که در وجود خود دارد، می تواند در مسیر اسکودتو و لیگ قهرمانان اروپا کمک شایانی به میلان کند.

صحبت های زلاتان درباره جام جهانی

قبل از شروع جام جهانی من در چند مصاحبه گفته بودم که مراکش می تواند همه را شگفت زده کند و به مراحل بالای جام برسد و پیش بینی ام درست بود آنها یک تیم واقعی هستند و بازیکنانی فداکار و بسیار باکیفیت دارند، من سفیان امرابط را به خوبی می شناسم و ببینید که او در مراکش چقدر خوب کار می کند آنها به شایستگی در نیمه نهایی هستند.

فکر می‌کنم از قبل نوشته شده است که چه بازیکنی برنده جام خواهد شد و شما می‌دانید که منظور من چه کسی است، من فکر می کنم مسی جام را بالای سر خواهد برد و این از قبل مشخص است.

اولیویه ژیرو بی نظیر است و نقش بسیار مهمی در میلان دارد او سال گذشته اهمیت زیادی در قهرمانی میلان داشت، درست همان زمانی که من در ترکیب نبودم و حالا دوباره امسال هم شاهد تاثیرگذاری و درخشش او هستیم، اولیویه در فرانسه هم مثل میلان عالی کار می کند او یک شخصیت فوق العاده خوب، جدی و باهوش است، او نماد حرفه‌ای‌گری است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زلاتان ابراهیموویچ در آستانه بازگشت به مستطیل سبز
P