سال 2022 ، سالی فاجعه بار برای پول پوگبا

سالی فاجعه بار برای پول پوگبا

سالی فاجعه بار برای پول پوگبا ، خرید جدید یوونتوس!

بعد از بازگشت دوباره پل پوگبا ملی پوش فرانسوی به تیم یوونتوس که خوشحالی سرمربی بانوی پیر؛ماسیمیلیانو آلگری و وهوداران این تیم را در پی داشت و سر وصدای زیادی به پا کرده بود، حالا خبر مصدومیت این بازیکن موجی از نگرانی ها به راه انداخته است و سالی فاجعه بار برای پول پوگبا و یوونتوسی ها رقم زده است.

این ستاره فرانسوی بعد از اتمام قرارداد ۶ ساله اش با تیم منچستر یونایتد که بازیکن آزاد به شمار میرفت به صورت رایگان طی قراردادی چهار ساله  به  تیم تورینی پیوست.او‌ پیش از این نیز طی سال های  ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ برای یوونتوس بازی کرده بود و چهار قرمانی لیگ و دو قهرمانی جام حذفی را با این تیم در کارنامه ی خود ثبت کرده است و می توان گفت که بهترین روز های فوتبالی خود را در یوونتوس تجربه کرده است و در آن سال ها بود که پوگبا تبدیل به یک استعداد جهانی شد.

پل پوگبا بعد از سال ها دوری دوباره به خانه بازگشته بود و امیدوار بود که دوباره بتواند به روزهای اوج خودش دست یابد و مانند گذشته در یوونتوس بدرخشد. تیم یوونتوس نیز از بازگشت این بازیکن خیلی خوشحال بود و می خواست به ناکامی خود در دو فصل سری-آ  پایان دهد. اما شانس او را یاری نکرد وخبرهای جدید در مورد پل پوگبا خبر از یک مصدومیت جدی در ناحیه زانوی این بازیکن می دهد.

پوگبا در پی یک بدشانسی بزرگ‌ در همان اوایل حضورش در یوونتوس و در جریان یکی از جلسات تمرینی در اردوی پیش فصل لس آنجلس از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدیدی شد.

بعد از اعلام وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس مبنی بر عدم حضور پل پوگبا در اردوی این تیم در دالاس و از دست دادن بازی با بارسلونا، حالا خبرهای جدید نشان می دهد امکان دارد که‌ این‌ مصدومیت باعث دوری‌ چندین‌ ماهه این‌ بازیکن از میادین فوتبال شود.

این بازیکن از ناحیه مینیسک زانو دچار آسیب دیدگی جدی شده است و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و بعد از آن نیز برای ادامه درمانش و دادن فرصت به خود برای بهبودی کامل باید مدتی دور از میادین فوتبال باشد به طوری که‌ احتمال دارد  جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را نیز از دست بدهد که تمام این عوامل باعث ایجاد سالی فاجعه بار برای پول پوگبا شده اند.

در پی مصدومیت این بازیکن که در آغاز فصل جدید اتفاق افتاد  و با فسخ قرارداد آرون رمزی و احتمال جدایی آدرین رابیو و آرتور ملو،  کار برای تیم یوونتوس  سخت شد و حالا باشگاه یوونتوس برای پر کردن جای خالی او در تیم در پست هافبک به دنبال جایگزین می گردد.

گمان می رود که این باشگاه به دنبال جذب سرگئی میلینکوویچ ساویچ از تیم لاتزیو می باشد و در نظر دارد که این بازیکن را با قرارداد قرضی ۵۰ میلیون یورویی از لاتزیو به خدمت بگیرد.

این در حالی است که کلودیو لوتیتو مالک باشگاه لاتزیو مبلغ بین ۷۰-۸۰ میلیون را برای فروش این بازیکن درخواست داده و حاضر به کاهش این مبلغ نیست و ممکن است ترجیح او برای فروش این بازیکن به مشتریان خارجی از جمله آرسنال و چلسی باشد تا فرو‌شش به تیم رقیب یوونتوس!

حال باید منتظر ماند و دید که پول پوگبا حاضر خواهد شد تا زیر تیغ جراحان برود و زانوی خود را عمل کند یا خیر که در صورت رضایت این بازیکن برتی انجام عمل جراحی او قطعا جام جهانی را از دست خواهد داد و همین مسئله باعث خواهد شد تا سالی فاجعه بار برای پول پوگبا رقم بخورد و سال 2022 به یک سال نا امیدکننده برای لین بازیکن تبدیل شود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سالی فاجعه بار برای پول پوگبا
P