ساموئل امتیتی در رادار اینترمیلان

ساموئل امتیتی در رادار اینترمیلان

ساموئل امتیتی در رادار اینترمیلان

___ ___ ___ ___

 

اینتر قصد دارد ساموئل اومتیتی را در تابستان آتی جانشین میلان اشکرینیار کند،مدافع اسلواک فصل بعد برای پی اس جی بازی خواهد کرد.

انتقالات زمستانی 2023 شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد انتقال میلان اشکرینیار به پی اس جی منتشر شد ولی در نهایت این مدافع اسلواک ترجیح داد تا پایان فصل در اینتر بماند. چندی پیش اما اسکای اسپورتس ادعا کرد که اشکرینیار با پی اس جی قرارداد بسته و در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد راهی این باشگاه خواهد شد خود بازیکن نیز این ادعا را تایید کرد.

جالب اینکه اینتر برای جانشینی اشکرینیار روی ساموئول اومتیتی نظر مثبت دارد. طبق گزارش آاس، اومتیتی که قرضی از بارسا برای لچه بازی می کند، این شانس را دارد تا در فصل بعد بار دیگر برای یک تیم بزرگ اروپایی بازی کند،مدافع فرانسوی که در فهرست مازاد بارسا قرار داشت ولی هیچ تیمی حاضر به خرید او نشد، در نهایت قرضی به لچه پیوست و پس از گذشت هفت هفته از سری آ توانست اولین بازی خود برای این باشگاه را انجام دهد،اومتیتی که در سال های اخیر همواره درگیر مصدومیت های متوالی بوده، حالا به فرم خوب خودش نزدیک شده و 12 بازی با پیراهن لچه انجام داده و در هشت بازی اخیر نیز از ابتدا به میدان رفته است.

آاس همچنین نوشته است که لچه نیز قصد دارد در تابستان، قرارداد اومتیتی را دائمی کند و به این ترتیب، رقیب اینتر در راه جذب این مدافع فرانسوی خواهد بود.

 

امتیتی میخواهم سال ها در ایتالیا بمانم!

ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی و سابق بارسلونا، آماده اقامتی طولانی مدت در سری آ و باشگاه های ایتالیایی است.

ساموئل امتیتی، مدافع باتجربه و سابق بارسلونا بعد از سپری کردن چند فصل کابوس وار در نوکمپ و تحمل نیمکت نشینی های متوالی، بالاخره از این باشگاه جدا شده و به صورت قرضی و به مدت یک فصل با لچه قرارداد امضا کرد. ساموئل اومتیتی که تا جام جهانی 2018 یکی از بهترین مدافعان فوتبال دنیا بود، بعد از قهرمانی با لباس تیم ملی فرانسه مصدومیتی سخت و طولانی مدت را تجربه کرده و هنگام بازگشت به میادین دیگر هرگز به آن مدافع باصلابت و قدرتمند سابق تبدیل نشد.

نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد این مدافع فرانسوی از کیفیت فنی سری آ به شدت رضایت دارد و قصد ترک ایتالیا را ندارد، امتیتی از باشگاه لچه پیشنهاد تمدید دریافت کرده است اما قصد دارد تا پایان فصل منتظر پیشنهاد های جدید بماند، اینتر جدید ترین تیم خواهان امتیتی است و این مدفع فرانسوی از این پیشنهاد استقبال خواهد کرد زیرا امتیتی مشتاق بازی در لیگ قهرمانان اروپا است.!

ساموئل اومتیتی گفت:پس از تجربه‌ دوران حضورم در بارسلونا، به آرامش و سکوت نیاز داشتم لچه بهترین راه‌حل بود و این شهر یک جای ایده آل برای زندگی است و شرایط بسیار خوبی برای شروع دوباره در اینجا وجود دارد. شرایط در سری آ واقعا با لیگ اسپانیا بسیار متفاوت بوده و فوتبال در ایتالیا فیزیکی‌تر و تاکتیکی است.

اینتر برای به خدمت گرفتن ساموئل امتیتی ابتدا باید رضایت نامه این مدافع فرانسوی را از باشگاه بارسلونا بگیرد، بارسلونا در سال 2016 با پرداخت رقم 25 میلیون یورو، ساموئل امتیتی را از باشگاه لیون خریداری کرد. بنظر میرسد بارسلونا از خرید اینتر استقبال میکند و رضایت این مدافع را برای باشگاه ایتالیایی صادر میکند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ساموئل امتیتی در رادار اینترمیلان
P