ساپینتو مانعی بر سر راه رضاوند برای پیوستن به فولاد!

ساپینتو

ساپینتو مانعی بر سر راه رضاوند برای پیوستن به فولاد

آرش رضاوند هافبک  فصل پیش آبی های پایتخت که در نقل و انتقالات نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم با قرداد قرضی  راهی تیم فولاد خوزستان شد تا زیر نظر جواد نکونام فوتبال خود را ادامه دهد. این بازیکن که در زمان حضورش در استقلال مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفته بود با انتقال به فولاد تبدیل به یکی از موثرترین بازیکن های نکونام شد.

در پایان فصل گذشته و با به پایان رسیدن مهلت قرارداد آرش رضاوند، در نقل  و انتقالات فصل بیست و دوم  از لیگ برتر مدیران باشگاه فولاد خوزستان طبق درخواست سرمربی این تیم خواستار عقد قرارداد دائمی با این بازیکن شدند و با باشگاه استقلال‌ مذاکراتی را انجام دادند.

مدیران استقلال در ابتدا  شرط معاوضه آرش رضاوند با علیرضا کوشکی را مطرح کردند و بعد از آن با پیوستن احسان پهلوان به تیم فولاد خواستار معاوضه رضاوند با این بازیکن شدند.

در حالی که باشگاه فولاد  با درخواست آنها برای معاوضه هافبک فصل گذشته پرسپولیس با آرش رضاوند موافت نکردند و این موضوع در نهایت باعث شد تا رضاوند وضعیت نامشخصی برای فصل آینده داشته باشد.

رضاوند که با تیم استقلال قرارداد دارد، بعد از شرکت در تمرینات استقلال، به دلیل ترافیک شدید آبی ها در خط میانی و احتمال نیمکت نشینی آرش رضاوند خود خواستار جدایی از باشگاه استقلال شد و از مدیران این باشگاه خواست که رضایت نامه او را صادر کنند.

در این روزها بود که نظر ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در مورد این بازیکن عوض شد و خواستار ماندن او در تیم شد.  با اعلام نظر این سرمربی و مخالفتش با جدایی رضاوند از یک طرف  و از طرف دیگر میل  باطنی این بازیکن برای جدایی از این باشگاه و پیوستن به تیم فولاد ، باعث سردرگمی و بلاتکلیفی مجدد این بازیکن شده است.

بعد از انتشار یک استوری توسط آرش رضاوند با پیراهن فولاد  بود که به شایعات انتقال قطعی ش به فولاد دامن زد. بعد از این اتفاق پیج رسمی  باشگاه استقلال نیزاین بازیکن را آنفالو کرد، ظاهرا این واکنش تاییدی بر توافق نهایی رضاوند با فولاد بود.

و با قطعی شدن جدایی آرش رضاوند از استقلال، علیرضا کوشکی و آیاندا پاتوسی بازیکنانی بودند که از طرف باشگاه فولاد خوزستان برای معاوضه با رضاوند به باشگاه استقلال معرفی شدند.

اما به دلیل عدم حضور پاتوسی در تمرینات اخیر فولاد ،ساپینتو که نمی خواهد یک بازیکن نا آماده را جذب تیم کند.  جواب مثبتی از طرف استقلال به این پیشنهاد داده نشده است.

در روزهایی که امکان موافقت باشگاه استقلال با معاوضه ی کوشکی و رضاوند یکی از احتمالات جا به جایی این فصل بود، خبری جدید از اردوی آماده سازی تیم استقلال به گوش می رسد؛ مخالفت دوباره ی ساپینتو با جدایی آرش رضاوند است.

به نظر می رسد عدم موفقیت باشگاه استقلال در جذب هافبک بازی ساز برای تیم استقلال باعث شده که این مربی حاضر به موافقت با جدایی آرش رضاوند از این تیم نشود و به احتمال زیاد این بازیکن در استقلال ماندگار شود.

پس با تمام این اوصاف باید منتظر ماند و دید که در نهایت تکلیف رضاوند و استقلال چه خواهد شد و آیا مربی اسپانیایی استقلالی ها یعنی ساپینتو ، اجازه جدایی و ملحق شدن آرش رضاوند به تییم خوزستانی فولاد را خواهد داد یا خیر؟

البته می توان به این نکته نیز اشاره نمود که قطعا کلید انتقال آرش رضاوند به فولاد خوزستان و تیم جواد نکونام  ، قطعا در دستان مصطفی آجرلو و کادر مدیریتی استقلالی هاست و آنها می توانند با جذب یک بازی ساز خوب و مورد نظر ساپینتو گره کور این انتقال را باز کرده و نظر ساپینتو را در مورد انتقال رضاوند به فولاد تغییر دهند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ساپینتو
P