ستاره تیم ملی در حال بازگشت به میادین

ستاره تیم ملی در حال بازگشت به میادین

ستاره تیم ملی در حال بازگشت به میادین

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

وحید امیری که یکی از بازیکنان بی حاشیه و خوب لیگ برتر و تیم ملی کشورمان است این روزها مشغول ریکاوری و تمرین زیر نظر کادر پزشکی و فیزیوتراپ خود است تا بتواند هرچه سریعتر به میادین برگردد تا بتواند به تمرینات گروهی پرسپولیس و به تیم ملی اضافه شود تا هم برای کمک به پرسپولیس در فصل جدید و هم برای کمک به تیم ملی در جام جهانی قطر آماده و مهیا شود.

این بازیکن خوش تکنیک قدرت حمل توپ بالایی نیز دارد در هفته ۲۶ مقابل ذوب آهن بود که دچار مصدومیت شد، مصدومیت امیری در ابتدا به شکلی نبود که خیلی جدی به نظر برسد به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس و ذوب آهن اعتنایی به امیری نکردند چون در آن صحنه امیری با کسی برخورد نکرده بود و یک کشیدگی ساده به نظر می رسید اما پس از متوقف شدن بازی و مشاهده وضعیت امیری داور بلافاصله دستور به ورود کادر پزشکی داد و پس از آن امیری توسط برانکارد از بازی خارج شد و به بیمارستان منتقل شد.

دیدن این صحنه ها که اصلا خوش آیند نبود ، باعث نگرانی پرسپولیسی ها شد و چند ساعت بعد از بازی خبر رسید که امیری  از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است و دلیل آن استارت ناگهانی امیری بود که باعث شده بود تا مهره های دیسک کمر او دچار آسیب دیدگی شوند.

این بازیکن تاثیرگذار پس از قرارگرفتن تحت عمل جراحی ، حالا برای حضور مجدد در میادین حاضر می شود تا با گذراندن دوران نقاهت برای تیم ملی و تیم باشگاهیش به میدان برود.

در همین رابطه پزشک معالج وحید امیری که در برنامه زنده تلویزیونی حاضر شده بود اعلام وضعیت مصدومیت امیری را وحشتناک و عجیب توصیف کرد و اعلام کرد که این بازیکن پس از استارت زدن در جریان بازی از ناحبیه دیسک دچار پارگی شده بود که اتفاقی بسیار نادر است و در کمر او سوراخی به اندازه ۷ میلی متر ایجاد شده بود که خوشبختانه خطر دیسک رفع شده است و این بازیکن پس از طی کردن مراحل درمان و فیزیوتراپیش به زودی می تواند به میادین برگردد و در صورت لزوم و صلاحدید کادر فنی می تواند به تیم کمک کند.

وحید امیری در حال بازگشت به تیم
وحید امیری در حال بازگشت به تیم

دکتر بصامپور پزشک معالج وحید امیری در مورد دلیل به وجود آمدن این مصدومیت اظهار داشت: فوتبال ورزشی که در آن بازیکنان استارت و حرکت ناگهانی زیادی می زنند و استارت به شکل وحشتناک و زیادی به دیسک ها فشار می‌آورد. اگر صحنه آسیب را دیده باشید متوجه می شوید که وحید امیری پس از زدن یک استارت به شکل غیر طبیعی و عجیبی روی زمین می افتد و زمانی که با امیری درباره این مصدومیت صحبت میکردیم او اذعان کرد که احساس کردم یک نفر دو قدم جلوتر به من ضربه ای زد و ناپدید شد.

امیری برای رسیدن به ترکیب تیم ملی به نظر کار سختی را در پیش دارد و این مصدومیت عجیب در سال منتهی به جام جهانی شاید تبدیل به بدترین و بی موقع ترین مصدومیت دوران فوتبالی امیری تبدیل شود و بتواند او را از ترکیب تیم ملی برای حضور در جام جهانی دور کند چراکه جا افتادن امیری در ترکیب پس از رهایی از مصدومیت می تواند چندین ماه به طول بکشد و همین عدم آمادگی ممکن است به امیری ضربه زیادی بزند.

وحید امیری زمان بازگشت خود به تمرینات را تیر ماه اعلام کرده است و در گفت و گویی که داشته است عنوان کرده است که اگر اتفاق خاصی نیافتد تیر ماه به تمرینات اضافه خواهم شد تا خود را برای مسابقات پیش رو آماده کنم و از همینجا تشکر ویژه ای که در این مدت کنارم بودند را دارم.

وی همچنین در مورد بازی های تیم ملی قطر و این سوال که آیا می تواند به اردوی تیم ملی و ترکیب اصلی برسد عنوان کرد که با تمام تلاش و اراده خود در حال تمرین و ریکاوری هست تا بتوانم در صورت صلاحدید کادر فنی دوباره به تیم ملی دعوت شوم و بتوانم به تیم ملی ایران در جام جهانی قطر کمک کنم.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ستاره تیم ملی در حال بازگشت به میادین
P