ستاره فرانسوی لیل هدف اصلی رئال مادرید

پدیده فرانسوی جانشین ناچو در رئال مادرید؛ تلاش چلسی برای هایجک مدافع لیل!

ناچو، کاپیتان رئال مادرید، قصد دارد فصل آینده به رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا ملحق شود، رئال مادرید به سراغ پدیده 18 ساله لیل فرانسه رفته است.

قرارداد فعلی ناچو با رئال مادرید در انتهای فصل جاری به پایان خواهد رسید و انتظار می‌رود که این بازیکن پس از سال‌ها حضور در این باشگاه از جمع آنها جدا شود تا تجربه جدیدی را در طول دوران فوتبالش به دست آورد.

مدیران این باشگاه تابستان گذشته تصمیم گرفتند که قرارداد کاپیتان تیم را برای یک فصل دیگر هم تمدید کنند و گفته شده بود که مایل هستند در این فصل هم پیشنهادی را برای تمدید قرارداد به او ارائه کند، اما به نظر نمی‌رسد که این بازیکن تصمیمی برای پذیرفتن پیشنهاد داشته باشد.

کاپیتان رئال مادرید از شرایطی که در این تیم دارد راضی نیست و به دنبال این است که فرصت بیشتری برای حضور در میدان به دست آورد و به همین دلیل روزنامه مارکا خبر داده است خبر داده است که مقصد نهایی او پس از جدایی از رئال مادرید لیگ فوتبال آمریکا خواهد بود.هرچند در حال حاضر تمام تمرکز ناچو روی دیدارهای باقی‌مانده رئال مادرید است چون دوست دارد که بهترین شکل ممکن از این باشگاه جدا شود اما هیچ برنامه‌ای برای ادامه حضور در لالیگا ندارد و به احتمال زیاد راهی آمریکا خواهد شد و در کنار بازیکنان بزرگی مانند لیونل مسی و سرخیو بوسکتس به فوتبالش ادامه دهد.

ستاره فرانسوی لیل هدف اصلی رئال مادرید

جانشین ناچو از فرانسه می آید؟

جواهر 18 ساله جدید فوتبال فرانسه مورد توجه رئال قرار دارد و باشگاه از حالا مطمئن است او را بالاخره جذب خواهد کرد.!

مدیران لیل واضح گفته‌اند اگر لنی یورو تابستان آینده منتقل شود، مقصد او هرگز پاری سن ژرمن نخواهد بود. در رقابت برای جذب آخرین استعداد دفاعی فوتبال فرانسه، یک تیم بالاتر از همه وجود دارد و آن رئال مادرید است.

خیلی‌ها تماس می‌گیرند، اما آرزوی یورو بازی برای رئال مادرید است، اما در حال حاضر یک مانع سه رقمی (100 میلیون یورو) برای صحبت در مورد جدایی احتمالی او وجود دارد، قیمتی که کاملاً خارج از بازار است، با در نظر گرفتن اینکه قرارداد او در 16 ماه به پایان می‌رسد.

در رئال آنها در مورد یورو آرام هستند. این یک پروسه طولانی مدت خواهد بود که در زمان مناسب نتیجه خواهد داد و در لحظه مناسب برای جذب او اقدام می‌شود. همان‌طور که در موارد دیگر تکرار شده، لحظه تصمیم‌گیری در رئال مادرید در حال ظهور است و یکی از آنها این است که اجازه ندهند یورو تحت هیچ شرایطی تمدید کند، تا قیمت او ارزان‌تر شود.رئال برای یورو که 37 بار در فصل جاری بازی کرده، حاضر نیست بیشتر از 30 میلیون یورو هزنیه کند. لیل یا باید این رقم را قبول کند یا ریسک جدایی او در تابستان 2025 را بپذیرد.

رئال ابهامات زیادی در ترکیب خط دفاعی برای فصل آینده دارد. داوید آلابا همچنان به خاطر مصدومیت صلیبی غایب است و میلیتائو به تازگی از مصدومیت جدی خود بهبود یافته است. همچنین باید دید در مورد ناچو چه اتفاقی می‌افتد. قرارداد کاپیتان در پایان فصل به اتمام می‌رسد و بنظر میرسد قرارداد تمدید نخواهد شد!.به گزارش روزنامه مارکا، مدافع جوان پیش از این موافقت خود را برای حضور در سانتیاگو برنابئو اعلام کرده است و همه چیز به توافق رئال مادرید با لیل بستگی دارد. قرارداد یورو در سال 2025 به پایان می‌رسد و تقریباً مشخص است که او در تابستان امسال باشگاه خود را ترک خواهد کرد.

پیشنهاد چلسی از راه رسید!

در حالی که تا چند هفته پیش رئال مادرید در روند جذب لنی یورو، پدیده باشگاه لیل پیشتاز بود اما در روز های اخیر با ورود تادبولی، معادلات جذب این مدافع جوان تغییر کرده است.

طبق گزارش رسانه‌های انگلیسی، چلسی به رقابت با رئال مادرید برای جذب لنی یورو مدافع میانی لیل پیوسته است. کنسرسیوم آمریکایی به رهبری تادبولی از زمانی که باشگاه چلسی ر از رومن آبراموویچ روس خرید، بیش از یک میلیارد پوند برای نقل و انتقالات خرج کرده. چلسی در ماه ژانویه تحت تأثیر مسائل بازی جوانمردانه مالی قرار گرفت و کانر گالاگر ممکن است در تابستان قربانی شود زیرا این فروش به سود خالص آنها کمک می‌کند تا وضعیت را متعادل کنند.

چلسی ممکن است در تابستان امسال به اندازه پنجره‌های نقل و انتقالات اخیر خرج نکند اما همچنان انتظار می‌رود آنها تقویت شوند و ظاهراً آماده شکست دادن کشیدن رئال مادرید در رقابت برای جذب یورو هستند.طبق گزارش نشریات اسپانیایی، یورو تمایل خود را برای پیوستن به رئال مادرید ابراز کرده اما چلسی با شل کردن سر کیسه معادلات را تغییر می‌دهد. گفته می‌شود چلسی حاضر است مبلغی حدود 40 میلیون یورو برای جذب این مدافع جوان به لیل بپردازد؛ مبلغی که فلورنتینو پرز هم برای او کنار گذاشته اما علاوه بر مبلغ انتقال، چلسی دستمزد خالص 7 میلیون یورویی به لنی یورو پیشنهاد می‌کند. این رقم بسیار بالاتر از دستمزد 3 تا 3.5 میلیون یورویی رئال است. این تفاوت‌های دستمزد می‌تواند بر تصمیم بازیکن تأثیر بگذارد و کار مادریدی ها را برای جذب او سخت کند.!

رئال و چلسی تنها باشگاه‌هایی نیستند که دنبال جذب این استعداد می‌دوند. پاریسی‌ها هم دوست دارند مدافع جوان فرانسوی را در کشورشان نگه‌ دارند و تیم‌شان را بیشتر از همیشه، بومی کنند. به نظر می‌رسد پاری‌سن‌ژرمن از شانس کمتری نسبت به رئال و چلسی برخوردار است چون لنی یورو علاقه دارد مقصد جدیدش خارج از لیگ فرانسه باشد. به نظر می‌رسد یورو در دوراهی پول و افتخار قرار گرفته و انتخاب او سرنوشت آینده فوتبالی او را تعیین خواهد کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P