ستاره مراکشی پاری سن ژرمن دادگاهی میشود

ستاره مراکشی پاری سن ژرمن دادگاهی میشود

ستاره مراکشی پاری سن ژرمن دادگاهی میشود

___ ___ ___ ___

زن جوانی با حضور در ایستگاه پلیس از بازیکن پاری‌سن‌ژرمن به اتهام تجاوز جنسی شکایت کرد.

اشرف حکیمی به اتهام تجاوز جنسی تحت بازجویی پلیس قرار خواهد گرفت. بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، زن جوانی آخر هفته گذشته با حضور در ایستگاه پلیس، ادعا کرد که بازیکن پی‌اس‌جی به او تجاوز کرده است.

به گزارش لو پاریسین پلیس قضایی بعد از شنیدن اظهارات زن، با همکاری دادستانی وارد عمل شدند تا این قضیه را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد؛ چرا که احتمال تلاش برای اخاذی یا بدنامی عمدی این بازیکن نیز پیش‌بینی می‌شود.

آشنایی این دو در اینستاگرام صورت گرفت و حکیمی برای اولین بار این زن را در شانزدهم ژانویه ملاقات کرد،ستاره پی‌اس‌جی در روز حادثه، این زن را به خانه خود دعوت کرد و طبق ادعای شاکی، حکیمی در این روز به او تجاوز کرده است.

ساعتی پس از حادثه زن یاد شده با یکی از دوستان خود تماس گرفت تا او را از خانه حکیمی خارج کرد او بلافاصله پس از ترک محل، راهی ایستگاه پلیس شده و جزئیات اتفاقی که رخ داده بود را شرح داد.

این فوتبالیست مراکشی که چندی پیش همراه با تیم ملی کشورش فرانسه در جام جهانی 2022 خوش درخشید، در بازی قبلی تیمش به علت مصدومیت غایب بود،حالا باید دید سناریویی مشابه دنی آلوز در انتظار حکیمی خواهد بود یا اینکه داستان یک اخاذی در میان است و به فوتبال حرفه‌ای این بازیکن مراکشی خدشه‌ای وارد نخواهد شد.

 

اشرف حکیمی خیال آسوده دارد.!

اشرف حکیمی، ستاره مراکشی پی‌اس‌جی، آسوده خاطر است و اطمینان دارد که از اتهام تعرض و تجاوز جنسی تبرئه خواهد شد.

اشرف حکیمی شب گذشته با حضور در مراسم بهترین های فیفا، به عنوان بهترین دفاع راست اروپا انتخاب شد و در تیم منتخب در کنار سایر بازیکنان قرار گرفت.

در همین رابطه امروز مارکا نوشت که اشرف اطمینان دارد که اتهام اخیر بی‌اساس است و با پلیس نیز نهایت همکاری را خواهد کرد،او تردید ندارد که تبرئه خواهد شد و در مراسم شب گذشته بهترین‌های فیفا نیز همواره لبخند بر لب داشت و اعتماد به نفس بالای او نیز جالب توجه بود.

 

محبوبیت بالا در مراکش

 مسئولان فوتبال مراکش با نامگذاری ورزشگاهی به نام اشرف حکیمی، از این ستاره تیم ملی کشور خود تجلیل کردند.

در این مراسم که با حضور ستاره تیم پاری‌سن ژرمن و هواداران مراکشی در یکی از استادیوم‌های این کشور برگزار می‌شد، تعدادی از بازیکنان قدیمی تیم ملی مراکش از نسل‌های مختلف مانند نور الدين نيبت، مصطفى الحداوی، وجواد الزاييری و … یک مسابقه تشریفاتی برگزار کردند و سپس نام یکی این ورزشگاه‌ها بهاشرف حکیمی تغییر‌ داده شده است.

هواداران مراکش و پاری سن ژرمن امیدوار هستند اتفاقی که برای دنی الوز رخ داد و این مدافع راست برزیلی راهی زندان شد، برای اشرف رخ ندهد تا همچنان در رده ملی و باشگاهی برای آنها افتخار افرینی کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ستاره مراکشی پاری سن ژرمن دادگاهی میشود
P