ستاره ناپولی در رادار بارسلونا

بارسلونا بدنبال پدیده ناپولی؛کوارتسخلیا ستاره جدید آبی اناری پوشان در لالیگا؟

بارسلونا به دنبال خرید خویچا کوارتسخلیا است و به زودی پیشنهاد رسمی خود را به ایتالیا ارسال خواهد کرد.

کواراتسخلیا یکی از بازیکنان کلیدی ناپولی در فصل 23-2022 بود. او به همراه ویکتور اوسیمن کمک بزرگی به قهرمانی ناپولی در فصل گذشته کرد اما در این فصل نتوانسته تأثیر آنچنان زیادی داشته باشد و علاوه‌بر این‌ها شایعات جدایی‌اش از باشگاه هم به گوش می‌رسد.

ژاوی وقتی نوامبر 2021 به عنوان سرمربی به بارسلونا منصوب شد، تیمی را با سیستم 3_3_4 با تمرکز روی بال‌های سنتی و دارای قدرت دریبل عالی تشکیل داد

با حضور عثمان دمبله، ژاوی بازیکنی را پیدا کرد که کاملا با این فلسفه مطابقت داشت و مطمئن بود این بازیکن بازی‌های درخشانی در تیم انجام خواهد داد. به این ترتیب، رفتن او به پاری‌سن‌ژرمن در تابستان ضربه بزرگی برای بارسلونا بود. حضور لامینه یامال تا حدی این مشکل را برطرف کرده، با این وجود نیاز به خرید یک بال با مشخصات دمبله در تابستان  احساس می‌شود.

ستاره ناپولی در رادار بارسلونا

نیاز بارسلونا به خرید جدید، این تیم را به سمت خوویچا کوارتسخلیا، بازیکن سرعتی ناپولی سوق داد که محبوب‌ترین گزینه در این باشگاه است.بازیکن 23 ساله از زمان پیوستن به ناپولی در سال 2022 به موفقیت‌های زیادی دست یافته و با سرعت و توانایی‌های دریبل، توجه باشگاه‌های برتر در سراسر اروپا را به خود جلب کرده است.او تا سال 2027 با ناپولی قرارداد دارد و با توجه به وضعیت مالی بارسلونا، کار سختی برای بخدمت گرفتن ستاره گرجستانی دارند!.

پیشنهاد بارسلونا جدی است؟

ماموکا جوگلی، ایجنت خویچا کواراتسخلیا، پیشنهاد باشگاه‌های پاری سن ژرمن و بارسلونا به ستاره ناپولی را تایید کرد.

ایجنت او در اواخر سال ۲۰۲۳ در مورد وضعیت ستاره گرجستانی گفته بود:خانواده او و خودش از شرایط راضی هستند. او از زمان آمدن به ناپولی بسیار پیشرفت کرده است، به نظر من او الان حتی بهتر از فصل گذشته است. کوارا می‌تواند در هر نقش تهاجمی‌ای بازی کند.

با این حال اما به‌نظر می‌رسد که شرایط به نفع جدایی کواراتسخلیا از ناپولی پیش می‌رود. باشگاه‌های زیادی به جذب او علاقه دارند. از بارسلونا و پاری سن ژرمن به‌عنوان جدی‌ترین مشتریان این ستاره نام برده شده است. هفته گذشته هم اعلام شده بود که بارسلونا با ایجنت او تماس‌هایی برقرار کرده و شرایط به خدمت گرفتن او را جویا شده است.

قرعه کشی المپیک پاریس

ماموکا جوگلی در مصاحبه‌ای، در مورد پیشنهادات بارسلونا و پی‌اس‌جی و دیگر تیم‌ها، گفت:بارسلونا و پی‌اس‌جی؟ البته، پیشنهادهایی از باشگاه‌های بزرگ وجود دارد. به او نگاه کنید، چطور ممکن است هیچ پیشنهادی وجود نداشته باشد؟ در ماه می چیزهای بیشتری مشخص خواهد شد. هم درباره تمدید قرارداد و هم علاقه کوارا به بازی برای دیگر تیم‌های بزرگ اروپا، همه چیز در ماه می مشخص خواهد شد. ما در این مورد صحبت می‌کنیم.

ستاره گرجستانی بدنبال جدایی؟

کواراتسخلیا علیرغم اینکه توسط بسیاری مورد انتقاد قرار می‌گیرد، از نظر اعداد فصل بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. او در سری A این فصل 10 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده و در لیگ قهرمانان نیز 1 پاس گل ثبت کرده است. به نظر می‌رسد که پس از کمک به قهرمانی ناپولی در سری A فصل گذشته، او چهره یک رهبر در باشگاه به خود گرفته است.

صحبت‌هایی در مورد تمدید احتمالی او در باشگاه وجود دارد و در حالی که هنوز این اتفاق نیفتاده است، ماموما جوگلی، ایجنت او در صحبت با گاتزتا دلو اسپورت به آینده وینگر گرجستانی در ناپولی پرداخت.جوگلی اعلام کرد با اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد کواراتسخلیا در جریان است، در صورت رسیدن پیشنهاد بزرگ، او ناپولی را ترک خواهد کرد.!

او در مورد وضعیت مذاکرات برای تمدید قرارداد گفت: در مورد آینده، ما در حال صحبت با باشگاه هستیم، خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر ناپولی پیشنهادی دریافت کند که نتوانند رد کنند او اینجا را ترک خواهد کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P