ستاره پرسپولیس ادامه فصل را از دست داد

شوک سنگین به پرسپولیس؛ یاسین سلمانی فصل را از دست داد!

ستاره پرسپولیس ادامه فصل را از دست داد – یاسین سلمانی که روز گذشته دچار مصدومیت شده بود، نتایج عکسبرداری خود را دریافت کرد تا مشخص شود از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده است.

سلمانی روز گذشته و در حالی که از ابتدا برای پرسپولیس به میدان رفته بود، در حرکت پرسینگ دچار مصدومیت شد و در شرایطی که احساس درد داشت، از استادیوم هم بیرون رفت تا هواداران پرسپولیس نگران او شوند.

نکته جالب اینکه هافبک تهاجمی سرخپوشان در دو بازی اخیر پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت و هواداران این تیم را به ظهور یک ستاره در خط میانی امیدوار کرده بود اما در نهایت شرایط برای او به یکباره عوض شد.

این در حالی است که از ابتدای فصل عنایت‌زاده و خدادادی دو بازیکن دیگر پرسپولیس هم دچار پارگی رباط صلیبی شدند و حالا سلمانی سومین بازیکنی است که با این مصدومیت فصل را از دست می‌دهد.

ستاره پرسپولیس ادامه فصل را از دست داد

 میلاد سرلک هم در مسابقه شب گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان دچار آسیب‌دیدگی شد و جای خود را به مسعود ریگی داد. بعد از معاینات انجام شده مشخص شد که مصدومیت ستاره باتجربه پرسپولیس از ناحیه همسترینگ است.

قتلگاه آزادی!

آخرین دیدار پرسپولیس در ورزشگاه ازادی مقابل النصر، پرسپولیس مهدی ترابی و‌ وحید امیری به دلیل مصدومیت از دست داد و در مقابل گلگهر یک مصدومیت سنگین تر کام سرخپوشان را تلخ کرد.

‌ در شرایطی‌که مهدی ترابی و وحید امیری در دسترس سرمربی پرسپولیس نبودند و پیش از آنکه بازی به دقیقه 10 برسد، یاسین سلمانی دچار چرخش زانو شد و نتوانست به بازی ادامه بدهد و جای خود را به محمد عمری داد. بعد از خروج سلمانی از زمین مسابقه، او به سرعت با برانکارد به اورژانس منتقل شد تا فوراً برای عکس‌برداری عازم بیمارستان شود.

فهرست تیم ملی ایران

سلمانی که در فصل جدید یکی از خریدهای پرسروصدای پرسپولیس بود و در دیدار با فولاد خوزستان موفق شد اولین گل خود با پیراهن پرسپولیس را به‌ثمر برساند، امید داشت که بتواند به سرعت مهیای بازگشت به ترکیب سرخ‌پوشان پایتخت شود اما پارگی رباط صلیبی، ستاره پرسپولیس را تا پایان فصل خانه نشین کرد.

صحبت های پزشک پرسپولیس؛

علیرضا حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس با تایید خبر مصدومیت یاسین سلمانی از ناحیه رباط صلیبی توضیح داد:گزارش ام‌آر‌آی زانوی یاسین سلمانی آماده شد و متاسفانه پارگی رباط صلیبی در تصویربرداری مشخص است. در مشورتی که با چند پزشک متخصص انجام شد، لزوم عمل جراحی نیز مورد تاکید قرار گرفت. با این اوصاف ستاره جوان پرسپولیس که در تیم امید در نقش کاپیتان فعالیت می‌کرد، حداقل 6 ماه از میادین دور خواهد بود و به نظر می‌رسد با توجه به دوره بازتوانی موردنیاز، او تا پایان فصل قادر به همراهی سرخ‌پوشان پایتخت نیست.

وضعیت مصدوم های پرسپولیس

سلمانی در شرایطی فرصت حضور در ادامه فصل را از دست داد که حالا او در کنار میلاد سرلک، وحید امیری و مهدی ترابی، 4 مصدوم سرشناس پرسپولیس هستند. به جز یاسین سلمانی که مشخصاً تا پایان سال جاری شانسی برای بازی در ترکیب پرسپولیس ندارد، سرنوشت دیگر ستاره‌های این تیم مشخص نیست و این موضوع باعث شده تا در پست هافبک، یحیی گل‌محمدی با چالش بزرگی مواجه شود. سرخ‌پوشان پایتخت در دیدار بعدی خود باید 27 مهرماه در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف پیکان تهران بروند که باید دید آیا سرلک، امیری و ترابی شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس را به‌دست می‌آورند یا سیمای ترکیب اصلی سرخ‌پوشان پایتخت دگرگون خواهد شد و آن‌ها با ترکیبی متفاوت برابر حریف همشهری خود قرار می‌گیرند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P