ستاره گرجستانی ناپولی، هدف اصلی رئال مادرید در تابستان

ستاره گرجستانی ناپولی، هدف اصلی رئال مادرید در تابستان

ستاره گرجستانی ناپولی، هدف اصلی رئال مادرید در تابستان

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

 

یکی از بازیکنانی که رئال مادرید به دنبال جذب او در تابستان است و برنامه‌های اصلی خود را برای به سرانجام رسیدن این پروژه پایه‌ریزی کرده، جود بلینگهام، هافبک انگلیسی دورتموند است. اما اگر کهکشانی‌ها در راه جذب این بازیکن، قافیه را به منچستر سیتی و یا لیورپول واگذار کنند، به سراغ جذب هدف بعدی خود خواهند رفت.

خویچا کوارتسخلیا، ستاره گرجستانی ناپولی همان بازیکنی است که رئال مادرید در صورت شکست در پروژه جذب بلینگهام، برای خریدش از باشگاه ایتالیایی اقدام می‌کند. او در این فصل از سری‌آ فرم خیره کننده‌ای از خود ارائه داده و به یکی از ستارگان حال حاضر فوتبال اروپا تبدیل شده است.

پیش بینی می‌شود مدیران باشگاه ناپولی برای فروش کواراتسخلیا مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو را در نظر داشته باشند. هر چند که اگر ویکتور اوسیمن از جمع ناپلی‌ها جدا شود، جدایی این ستاره گرجستانی منتفی خواهد بود.

 

کوارتسخلیا هوادار دو آتیشه رئال!

خویچا کواراتسخلیا، ستاره ناپولی، علاقه بسیاری به رئال مادرید دارد و این باشگاه نیز آماده است تا پیشنهادی را برای جذب او ارائه کند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت خبر داده که رئال مادرید آماده است تا مذاکراتش برای جذب او را آغاز کند،این روزنامه همچنین مدعی شده که مدیران رئال حاضر هستند تا 100 میلیون یورو برای جذب او در تابستان سال آینده هزینه کنند.

این در حالی است که مدیر برنامه‎‌های کواراتسخلیا هم صحبت‌های جالبی را درباره علاقه شدید او به این باشگاه مطرح کرده که توجه بسیاری از هواداران رئال را در شبکه‌های اجتماعی جلب کرده است.

او در این باره به توتومرکاتو گفت:پدر خویچا و من طرفدار قدیمی و همیشگی بارسا هستیم اما او عاشق رئال مادرید است. من بسیار خوشحال خواهم شد اگر روزی او را با پیراهن بارسلونا ببینم اما می‌دانم که او بازیکن رئال مادرید است.

این اظهارات به شایعه پیوستن او به رئال مادرید دامن زده و هواداران این تیم را نیز به وجد آورده است اما باید دید که روند مذاکرات این باشگاه با ناپولی به چه شکل پیش خواهد رفت.

 

بخاطر رئال و گوتی فوتبالیست شدم!

خویچکا کواراتسخلیا از کودکی هوادار رئال مادرید است و تماشای بازی‌های گوتی او را عاشق فوتبال کرد.

صحبت های ستاره گرجی: گوتی بازیکن محبوبم بود،همیشه به او نگاه می‌کردم و سبک بازی‌اش را دوست داشتم. مدت کمی فوتبالش را دیدم و بعد بازنشسته شد،بعد از گوتی نیز بازیکن محبوبم رونالدو بود او اسطوره من است،از بچگی طرفدار رئال مادرید بودم.

در بازی اخیر ناپولی برابر آینتراخت فرانکفورت در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان او در دقیقه 65 به دی لورنزو با پشت پا پاس داد تا گل دوم ناپولی به ثبت برسد. پاس او مشابه پاس پشت پای به یادماندنی گوتی به بنزما در بازی سال 2009 رئال برابر دپورتیوو لاکرونیا بود.!

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ستاره گرجستانی ناپولی، هدف اصلی رئال مادرید در تابستان
P